Ziraat Bankası Hesap Açtırma! Şubeye Gitmeden Hesap Açma!

Mobil Bakacılıkla Ziraat Bankası Hesap Açtırma

Ziraat bankası şubeye gitmeden hesap açma konusunda güncel olarak birçok farklı seçenek sunmaktadır. İlk olarak açılacak olan hesabın vadesiz olması durumunda, herhangi bir hesap işletim ücreti alınmayacağı bilgisini paylaşalım. Ziraat bankası hesap açtırma talebinde bulunan müşterilerine saniyeler içerisinde kullanıma hazır olacak şekilde hesap açmakta ve sonrasında teslim etmektedir. Bu denli hızlı ve kullanılabilir bir şekilde hesap açtırmak istiyorsanız, sizlerin mobil ya da internet bankacılığı kullanıyor olması gerekmektedir. Bunları kullanabilmek için ilk olarak bir Ziraat müşterisi olmanız gerekir. Eğer Ziraat Bankası ile uzaktan yakından alakanız yoksa ilk olarak en yakın şubeye gitmeli sonrasında bir hesap açtırarak oradan müşteri kaydınızı tamamlamanız gerekir. Ziraat Bankası müşterisi iseniz, bu işlemi yapabilmek için 444 0 000 numarasını arayarak hemen “internet şubesi giriş şifresi” alın. Bu sayede hemen sistemlere girmeye hak kazanırsınız.

Ziraat Bankası Mobilden Vadesiz Hesap Açtırma!

Ziraat Bankası mobilden hesap açtırma konusunda yapmanız gerekenler çok kolaydır. Mobil bankacılık üzerinden hesap açtırmak isteyenler ya bir telefona, ya da bir tablete sahip olmalıdır. Mobil bankacılık demek bir uygulamayı telefon veya tablet gibi mobil bir cihaza indirerek işlem yapmak anlamına gelmektedir. Ziraat Mobilden hesap açma işlemi şu aşamaların uygulanmasıyla gerçekleşecektir.

  • Uygulamaya girin.
  • En üstte yer alan “giriş yap” sekmesine tıklatın.
  • Kimlik numaranızı ve bankacılık şifrenizi tuşlayın.
  • Telefonunuza gelen SMS mesajını uygulamaya izin vererek onaylayın.
  • Ana ekranın altında “Hesaplarım” diye bir sekme bulunur. Eğer öyle bir sekme yoksa, alt kısımda bulunan “+” işaretine tıklayarak menüden ekleyiniz.
  • Sonrasında alt kısımda kırmızı yazılı “Yeni Hesap Aç” butonuna tıklayın.
  • Burada 4 çeşit hesap yer alır, bunlardan birini seçerek açın.
  • Hesabınız hazır.

Virman Para Gönderme Nedir?

Virman para gönderme eylemi hesaplarınız arasında yapabilmenize olanak sağlayan, geniş bir para gönderme türüdür. Yani hesaplarım sekmesinde gördüğünüz hesapların bakiyelerini sadece o menüden birine gönderme olanağınıza denir: Hesaplarınız arasında para göndermek istiyorsanız virman sekmesini yine ana ekran “+” tuşuna basarak eklemeniz gerekir.

Yorum yapın