Ziraat Bankası 1.000 TL Kredi İsteyenlere Bin TL Kredi Veriyor!

Ziraat Bankaasından Bin TL Kredi Çekmek

Ziraat Bankası 1.000 TL kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. Günümüzde gerek çalışan, gerekse de henüz işe başlamamış bireyler cüzi miktarda toplu paralara ihtiyaç duyabilmektedir. Bu nedenle bankaların uyguladıkları kredi tutar uygulamaları neticesinde, düşük tutarlı krediler de müşteriye uygun görülmektedir. Ziraat Bankası bu hizmetleri arasında 1.000 TL değerinde kredi vermektedir. 1.000 TL kredi çekmek için kredi notu noktasında büyük sorunlar çıkmazken, takipte olmayan hemen herkese (fazla devam eden borcunuz yoksa) kredi onayı verilmektedir. Bin TL kredi çekmek istiyorum diyenler için kamu hisse payının en çok olduğu Ziraat Bankasından özellikleri sıralayalım.

Ziraat Bankası 1.000 TL Kredi Özellikleri Burada!

Ziraat Bankası 1.000 TL tüketici kredisi adı üzerinde internet hesaplama araçlarında da yer alan “Tüketici Kredi Ürün Paketi” adı altında verilmektedir. Bu kredinin özellikleri standart bir ihtiyaç kredisi ile birebir benzerlik gösterirken, temel beklentilerin üzerinde de faiz oranı içermektedir. Çok acil olmadığı sürece bu krediye bulaşmamanızı tavsiye ediyoruz.

  • Kredi çekmek isteyenlere en az 1 ay bade sunulmaktadır.
  • Kredi çekmek isteyen müşteriye en fazla 48 ay vade sağlanır.
  • Bu kredi içerisinde uygulanan faiz oranı %1,90 olarak belirlenmiştir.
  • Bu kredi içerisinde bankanın kefil veya teminat isteme hakkı bulunur. Ancak ihtimal dahilinde bile değildir. Bankanın bin TL kredi için teminat talebi bulunması hoş karşılanmaz.
  • Yıllık maliyet oranı sizlerin de tahmin edeceği üzeri, normal ekonomik kredi ödeme planlarına göre çok daha yüksektir.

Ziraat Bankası Bin TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nereden Yapılır?

Bin TL kredi başvurusu için en yakın Ziraat Bankası şubesine gitmeniz yeterli olacaktır. Eğer Ziraat Bankası müşterisi olarak bulunuyorsanız, bu durumda Ziraat Mobil Şube veya İnternet şubesi üzerinden başvuru yaparak parayı direkt hesabınıza alabilirsiniz. Buna ek olarak, eğer ekonomik durumunuz ve işiniz uygunsa kredi kartı limiti yükselterek peşin fiyatına taksitli alışveriş yapmak daha kârlı olmanıza vesile olacaktır. Bu tabi ki, nakit para ihtiyacında iş görmez. Görse de konunun uzamasına neden olur.

Yorum yapın