Yurtiçi Kargomu Nereden Takip Edebilirim?

Türkiye’nin en çok tercih edilen kargo firması olan Yurtiçi Kargo, kişilerin hem Türkiye içerisinde hem de yurt dışına yapacakları kargolama işlemlerinde sizlere yardımcı olmaktadır. Uzun yıllardır Türkiye’de hizmet sunmakta olan Yurtiçi Kargo, il ve ilçe merkezlerine kurmuş oldukları şubeleri ile birlikte de, kişilerin daha fazla alana kargo göndermelerine olanak sağlamıştır. Kişilerin kargolarını en hızlı şekilde gönderebilmeleri, bunun yanında da kargolarında herhangi bir sorun yaşamamaları adına büyük gayret sarf eden firma, aynı zamanda da kişilerin gönderilerini takip etmesi için özel bir hizmet sunmuştur. Yurtiçi kargo takip işlemlerinde, hem yurtiçindeki hem de yurtdışındaki gönderilerinizin nerede olduğunu ve ne zaman teslim edileceğini internet üzerinden anında sorgulayabiliyorsunuz.

Yurtiçi kargo takip
Yurtiçi kargo takip

Yurtiçi Gönderi Sorgulama

Yurtiçi kargo takip işlemlerinde, Türkiye içerisinde bir kargonuzun takip etmek istiyorsanız doğrudan firmanın internet sitesine giriş yapmalı ve ana sayfada bulunan Kargom Nerede butonuna tıklamalısınız. Açılacak olan sayfadan, kargonuzun takibini sağlayabilmeniz için sizlerden gönderi kodu, fatura numarası, ambar tesellüm numarası ve çağrı numarası ile sorgulama işlemlerinden birisini seçmeniz istenmektedir. Sorgulama yapmak istediğiniz kategoriyi seçtikten sonra sizden istenen bilgileri girmeniz yeterli olacaktır.

Yurtiçi gönderi sorgulama işlemlerinde, kargonuz ile birlikte firma tarafından sizlere gönderilen kargo takip numarası yani gönderi numarası sizlere kısa mesaj ile bildirilecektir. Bundan dolayı en hızlı şekilde sorgulama yapmak isteyenler, firmadan gelen kısa mesajda yer alan numara ile sorgulama işlemlerine başlayabilirler.

Yurtiçi kargo takip
Yurtiçi kargo takip

Yurtdışı Gönderi Sorgulama

Yurtiçi kargo takip işlemleri, yurt dışından gelecek olan gönderiler için de kullanılabilmektedir. Firmanın internet sitesine giriş yaptıktan sonra, Kargom Nerede butonuna tıklamalı, sonrasında da Yurtdışı Gönderi Sorgulama butonlarına tıklamalısınız. Açılacak olan sayfada konşimento ile ya da gönderi numarası ile sorgulama işlemlerinden birisini seçmeniz gerekmektedir.

Yurtiçi kargo takip
Yurtiçi kargo takip

Tıpkı yurt içi kargo gönderilerinde olduğu gibi, yurt dışından gelecek kargolarda da sizlere kısa mesaj ile gönderi numarası paylaşılmaktadır. Bundan dolayı eğer konşimento numarasını bilmiyorsanız, doğrudan gönderi numarası ile sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Sorgulama işlemi sonrasında kargonuzun ne zaman firmaya teslim edildiği, şuan nerede olduğu, hangi şubeye teslim edileceği ve ne zaman sizlere ulaşacağı gibi konulara ulaşabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Telefon Numarası

Yurtiçi Kargo’yu tercih eden kişiler, gönderilerini yukarıdaki gibi takip edebilecektir. Eğer gönderi numaranız sizlere ulaşmamışsa ya da gönderi numaranızı unutmuşsanız, kargo firmasının çağrı merkezine doğrudan ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunun için 444 99 99 üzerinden müşteri temsilcilerine bağlanabilirsiniz. 7 gün 24 saat kesintisiz bir şekilde bağlanabileceğiniz bu telefon numarası üzerinden yapabileceğiniz işlemler ise şu şekildedir.

  • En yakın kargo şubesi bilgisi
  • Kargo taklip işlemleri
  • Teslimat işlemleri
  • Teslimat süreleri
  • Adresinize kurye talebi

Sizler de kargonuzun nerede olduğunu öğrenmek ve diğer tüm kargo işlemleriniz için Yurtiçi Kargo’nun telefon numarasına doğrudan bağlanabilirsiniz. Takip numaranızı öğrenmek için de buradan işlem sağlamanız yeterli olacaktır.

Yorum yapın