Vakıfbank Bayram Kredisi Şartları Nedir?

Vakıfbank Bayram Kredisi

Bayram döneminin gelmesi ile birlikte kişiler bayram planlarını yapmakta; fakat yeterli nakitleri olmadığı için planlarını gerçekleştirememektedir. Bayram kredisi arayışı içinde olan kişiler için ise Türkiye’de pek çok farklı banka seçeneği yer almaktadır. Vakıfbank bayram kredisi ise Vakıfbank’ın sunmuş olduğu seçenekler arasında büyük önem arz etmektedir. Bu nedenle pek çok kişi Vakıfbank’ın sunmuş olduğu seçenekleri değerlendirmekte ve kredilerini bu seçeneklere göre kullanmaktadır.

Vakıfbank aracılığı ile kredi kullanımı gerçekleştirmek isteyen kişilerin başvuru yapabilecekleri pek çok kanal bulunmaktadır. Vakıfbank şubeleri ise ilk sıralarda yer almaktadır. Kişiler kimlikleri ile şubelere başvuru yaparak bayram kredisi başvurularını hemen gerçekleştirebilmektedir.

Vakıfbank Bayram Kredisi Başvuru Süreci

Vakıfbank bayram kredisi müşterilere 48 ay vadeli olarak sunulmaktadır. Müşteriler bu kredi seçeneği için şubelerden başvuru yapabilecekleri gibi aynı zamanda diğer kanalları da tercih edebilmektedir. Kişiler bu seçenekleri değerlendirerek sadece kimliklerini ibraz etmekte ve kısa bir süre içinde başvurularını gerçekleştirebilmektedir. Kişiler KREDI yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra aylık gelirlerini yazarak 5724’e kısa mesaj gönderimi sağlayabilmektedir. Kısa mesaj gönderiminden sonra ön onay sistemi devreye girmekte ve kredi sonucu kısa mesaj ile kullanıcılara gönderilmektedir. Ön onaydan geçen ve kredisi onaylanan kişiler ise şubelere giderek kredi kullanımlarını hemen gerçekleştirebilmektedir. Belli durumlarda ise aylık gelirin net olarak belgelenebilmesi için kişilerden ek belgeler de talep edilebilmektedir.

Vakıfbank Bayram Kredisi Başvurusu Faiz Oranları ve Vade Seçenekleri

Vakıfbank bayram kredisi kapsamında kişiler için faiz oranı %1.66’dır. 48 aya kadar vadeli olan bu kredi seçeneğinden daha düşük vadeler ile de yararlanmak mümkün olabilmektedir. Müşterilerden 250 TL kredi tahsis ücreti talep edilirken aynı zamanda 48 ay için aylık taksit tutarı da değişkenlik göstermektedir. 50.000 TL kredi kullanımı gerçekleştiren müşteriler yaklaşık 1.600 TL’lik taksitleri 48 ay için geri ödeyebilmektedir.

Kredinin onaylanıp onaylanmayacağı ise kişilerin banka geçmişi ile yakından alakalıdır. Olası bir banka borcu, trafik cezası, icralık borçlar ya da vergi borcu gibi faktörler kredinin olumsuz sonuçlanmasına da neden olabilmektedir. Kredi notunuz yüksek olursa kredinin onaylanma olasılığı artar.

Yorum yapın