Ücretsiz Kredi Kartı Veya Masrafsız Kredi Kartı Önerileri!

Ücretsiz Kredi Kartı (Masrafsız Kredi Kartı) Önerileri!

Ücretsiz kredi kartı arayışı içerisinde olanlar için detaylı bir içerik hazırladık. Ekonomik olanaklarınızı düzene sokmak ve daha geniş harcamaları ileriye yönelik olarak yapabilmek için kredi kartlarını doğru olarak kullanmanız gerekmektedir. Yanlış yöntemler önderliği altında kullanılan kredi kartları da sağladığı yarar kadar kişiyi zarar altında sokacaktır. Masrafsız kredi kartı arayışı içerisinde olanların ilk olarak para puan kampanyalarını unutması gerekir. Bu gibi kampanyaların kişiye katkısı “sözde” olur. Asıl maksat, firma ile banka arasında iletişim kurabilmek ve sıcak para akışını hızlandırmak olarak karşımıza çıkmaktadır. Ben aylık olarak harcama yapmak istiyorum ve sonrasında bunları bir ay süreyle geri ödemek istiyorum diyorsanız ücreti olmayan kredi kartları arasından seçim yapabilirsiniz. Hemen her banka ücreti olmayan, yani aidat bedeli olmayan kredi kartı vermek zorundadır. Bunun nedeni ise bankacılık için düzenlenen yasalarda bu olanağın bulunmasıdır. Tabi bu aşamada kredi kartının ekstra hizmetleri bankaların sunduğu hizmet farkına bağlıdır.

Ücreti olmayan kredi kartlarının yasal zorunluluk adı altında verilmesinin nedeni özelliklerini kullanmayan kişilerin zorlu ödemelerden etkilenmemesidir. Bankalar, gerek sundukları kazanç odaklı hizmetler nedeniyle gerekse de kendi bünyelerinde düzenledikleri kampanyalar için yıllık bazda “kart aidatı” almaktadır. Ücreti olmayan kartlar bu ekstra hizmetlerden uzak olarak sunulmaktadır. Kart aidatı bankaların hizmet bedeli olarak yıllık, 3 aylık veya 6 aylık olarak alınabilmektedir. Bu bankanın tercihine göre sunulmaktadır. En yüksek kredi kartı aidatı ortalama 100 TL civarında sunulmaktadır. Bu aidat olanaklarından faydalanmak için aşağıda çeşitli bankalardan belirlediğimiz aidatsız kredi kartı seçeneklerini değerlendirmeniz gerekmektedir. İşte kart aidatı olmayan, ücretsiz kredi kartları!

QNB Finansbank Fix Card – Ücretsiz Kredi Kartı

Masrafsız kredi kartı önerilerimiz arasında bir numarayı sizlere sunuyoruz. QNB Finansbank bünyesinde sunulan kampanyalar arasından hiçbirine dahil olmanıza izin vermeyen bu kart sadece nakit bakiye ile işlem yapabilmektedir. Dilerseniz, bu kart ile harcama yapıp bir ay sonraki ay borcunuzu ödeyebilirsiniz. Ücretsiz kredi kartı olanakları arasında en uygun kartlardan bir tanesidir. Bu kartın bağlı olduğu hesaba etkin olarak bağlı olan “ek kart” ise yıllık 15 lira karşılığında verilmektedir. Borçlanmaya dair herhangi bir faiz uygulaması bulunmayan bu kart için harcamaları “tek çekim” olanağı altında değerlendirmek için banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bu kredi kartına sahip olabilmek için en yakın QNB Finansbank şubesine gitmeniz yeterli olacaktır.

Akbank Free Kredi Kartı – Ücretsiz, Masrafsız Kredi Kartı

Masrafsız kredi kartı seçenekleri arasında en büyük hizmet bu kart tarafından sunulmaktadır. Müşteri ile etkileşim noktasında büyük olanaklar sağlayan Akbank, bu kart bünyesinde de büyük olanaklar sağlamaktadır. Free Kart kullanarak hemen her kredi kartında yer alan içerikleri kendiniz de rahatça kullanabilirsiniz. Akbank ücretsiz kredi kartı özellikleri diğer kredi kartlarına göre daha fazla olduğu için bu kartın ne gibi olanaklar sunduğunu sizlere maddeli olarak anlatmak istiyoruz. İşte Akbank tarafından lanse edilen Free kredi kartının özellikleri:

 • Otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.
 • Para gönderme işlemini ücretsiz olarak yapabilirsiniz.
 • Sonradan taksitlendirme özelliğinden faydalanabilirsiniz.
 • SMS para özelliğinden her zaman yararlanabilirsiniz.
 • Kredi kartı ekstre taksitlendirme konusunda büyük olanaklar sunulur.
 • Sizlerin belirleyeceği sınırların üstünde yapılan harcamalarda SMS mesajı alırsınız.
  • Bunun için 350 TL tutarında bir limit koymak için “FREE BÜTÇEM 350” yazıp bu mesajı 4425 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır. Mesaj gönderim bedeli olarak ekstra bir ücret talep edilmeyecektir.

Bu kartın olanaklarından faydalanmak için ilgili Akbank şubesine gitmeniz yeterli olacaktır. Bu süreçte tarafınızdan ekstra bir ücret alınmayacaktır.

Şekerbank Şeker Kredi Kartı – Masrafı Olmayan, Bedava Kredi Kartı

Masrafsız kredi kartı arayanlar için taksit olanağı da sunan bu ücretsiz kredi kartı bünyesinde de birçok farklı olanak yer almaktadır. Bu kredi kartı bünyesinde taksitlendirme karşısında faiz uygulaması da yapılmaktadır. Burada elbette faiz olarak adlandırma yapmak yasalara aykırı olacağından, “komisyon bedeli” adı altında harcama tutarı üzerinden işlem yapılmaktadır. Ücretsiz kredi kartı almak isteyenler için Şekerbank kredi kartı oldukça avantajlı fırsatlar sunmaktadır .Kredi kartının genel özellikleri şu şekildedir:

 • 2 ile 12 ay arasında taksit olanağı bulunmaktadır.
 • Taksitlendirme yapmak için ekstre son gününde 0850 222 78 78 numarasını aramanız gerekmektedir.
 • Taksitlendirme yapmanız durumunda total borca %1,84 oranında faiz sunulmaktadır.
 • Bu uygulanan faiz sizlerin taksitlerine yansıtılır.
 • Taksit talebi onaydan kaldırılır ve iptal olursa, komisyon bedeli ekstreden düşülmeyecektir.
 • 000 TL tutarına kadar nakit avans alma olanağınz bulunmaktadır.

Bu karta başvuru yapabilmek için banka şubelerine gitmeniz gerekmektedir. Şekerbank bünyesinde yer alan müşteri temsilcisi ile bu kartın başvurusunu yapabilirsiniz. Bu süreçte hiçbir engel çıkmayacaktır.

Yorum yapın