Twitter’dan Denizbank Kredi Başvurusu

Denizbank müşteriler için sunduğu kolaylıkları giderek artırmakta ve bunlardan biri olan Twitter’dan kredi hizmetini insanların hizmetine sunmaktadır. Bu kredi ürünü müşteri deneyiminde mükemmellik ödülüne layık görülmüştür. Twitter’dan Denizbank Kredi Başvurusu ile o platforma özel kredi faiz oranları sayesinde mevcut sayfadan hiç çıkmadan kredi başvurusunda bulunmak mümkündür. Bunun için sadece bir tane Direkt mesaj yeterli olmaktadır.

Twitter’dan Denizbank Kredi Başvurusu Şartları Ne?

Twitter’dan Denizbank Kredi Başvurusu için belirlenen vade on iki ayda ile kırk sekiz ay arasındadır. Aylık faiz oranı ise vade uzadıkça değişkenlik göstermektedir. Ancak piyasaya göre bu kredi türünde uygun faiz oranları bulunmaktadır.

Twitter’dan Denizbank Kredi Başvurusu kredisine başvuru yapabilmek için öncelikle @DenizKredi sayfası takip edilmelidir. geri takip kısa süre içerisinde yapılmaktadır. Takip işlemi tamamlandıktan sonra @DenizKredi hesabına başvuruda bulunacak kişinin TC Kimlik Numarası ve cep telefonu direkt mesaj ile gönderilmelidir. Bu aşamayla kredi başvuru talebi tamamlanmaktadır. Yapılan başvuruya banka temsilcileri kısa süre içerisinde dönüş yapmaktadır.

Denizbank Fenerbahçe İhtiyaç Kredisi

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün “Hedef 1 Milyon Üye” projesi Denizbank tarafından desteklenmektedir. Bu kapsamda Denizbank şubeleri aracılığıyla Fenerbahçe Kulübüne temsilci üye ya da üye olunabilmektedir. Üyelik onaylandığı takdirde kırk sekiz aya kadar uzanan vade seçenekleri ile üyelik bedeli kolay şekilde ödenebilmektedir.

Fenerbahçe ihtiyaç kredisi özellikleri incelendiğinde bu krediye ait faiz oranları %1,24’ten başlamaktadır. Bunun yanı sıra kefil şartı yoktur, evrak ve buna benzer formaliteler ile uğraşılmamaktadır, kredi tahsis ücreti bulunmamaktadır ve kolay başvuru imkanlarına sahiptir.

Temsilci üyelik için FENER1 yazıp, üyelik için ise FENER2 yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını de ekleyerek 3280’e mesaj atılmalıdır. Kulübe üyeliği tamamlanan kişilerin kredi kullanmak üzere Denizbank şubelerine gitmeleri gerekmektedir. Kulübe üye olabilmek için NC fotokopisi, bir tane fotoğraf, adli sicil belgesi, Fenerbahçe spor kulübü temsilci üye müracaat formu, eki ile Fenerbahçe muvafakatnamesine ihtiyaç vardır.

Denizbank Facebook Kredisi

Denizbank Facebook sayfası aracılığıyla 55000’e kadar tutarda ihtiyaç kredisi alınabilmektedir. Uygun faiz oranları ve kırk sekiz aya varan vade seçenekleri ile en yakın Denizbank şubesinden ya da internet bankacılığı üzerinden kredi kullanılabilmektedir. Faiz oranları Facebook’a özel olarak belirlenmektedir.

Denizbank Facebook kredisi için kefil şart değildir. Evrak ile uğraşma sıkıntısı olmadığından dolayı hızlı ve kolay kredi başvurusu yapılabilmektedir. Facebook üzerinden kredi başvurusu esnasında TC kimlik numarası ve cep telefonunu girilmelidir. Bilgilendirme ve muvafakatname okunup onaylandıktan sonra devam sekmesine tıklanmalı ve ardından ilgili cep telefonuna gelen güvenlik kodu ekranda yer alan kısma eksiksiz şekilde yazılmalıdır. Yapılan kredi başvurusuna yönelik kredi cevabı yaklaşık beş dakika içerisinde cep telefonuna iletilmektedir.

Denizbank Yeşil Kredi Başvurusu

Saint- Gobain Weber ile işbirliği yapan Denizbank ısı yalıtım ve mantolama harcamaları olan müşterilere kolaylık sağlamak amacıyla yeşil kredi türünü piyasaya çıkarmıştır. Bu kredi apartman yönetimi ve bireysel müşterilere sunulmaktadır. Üstelik herhangi bir masraf ya da komisyon bulunmamaktadır.

Yedi bin liraya kadar olan kredi başvurularında gelir belsi olmadan başvuru imkanı bulunmaktadır. Vade seçenekleri atmış aya kadar çıkmakta ve avantajlı faiz oranlarına sahip olunmaktadır. Bu sayede kat malikleri şubeye gelmeden yerine kredi kullanabilmektedir.

Kredi kullanımında kat maliklerinden SMS kredi talep formu ile nüfus cüzdanının aslıyla fotokopisi istenmektedir. Apartman yönetiminden ise kat malikleri kurulu kararı, site yönetimi temlikname formu ve kat maliklerinin listesi gerekmektedir. Gerekli evrakları hazır şekilde yapılan başvurusu sonucunda kredisine onay verilen kat maliki ya da apartman yönetimi Denizbank yeşil kredi kullanmak adına şubeye davet edilmektedir.

Yorum yapın