TEB İhtiyaç Kredisi Özellikleri 2018

TEB ihtiyaç kredisi özellikleri 2018 yılında oldukça ayrıcalıklıdır. Diğer bankaların birkaç adım ötesinde bulunan TEB bankası ile uygun bir ihtiyaç kredisi almanın sunduğu deneyimi yaşayabilirsiniz. TEB ihtiyaç kredisi verirken kişinin genel durumu ve geçmiş ekonomik düzeyi hakkında detaylı bir araştırma yapmaktadır. Bu nedenle TEB bankasından kredi onayı almanın kısmen diğer bankalara göre daha zor olduğunu belirtelim.

TEB ihtiyaç kredisi günümüzde bulunan tüm bankalar gibi yine 48 aylık bir vade süresini desteklemektedir. Bankanın sunduğu kredi olanağının detayları ve özellikleri hakkında hemen her türlü bilgiyi sizlere sunacağız. Bankanın sunduğu bu kredi kampanyasının özelliklerine yakından bakalım.

TEB İhtiyaç Kredisi

TEB ihtiyaç kredisi oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Bu kredinin kullanılması veya başvuruda bulunulması için illaki TEB bankasının müşterisi olmak gerekmemektedir. Bu nedenle özgürce başvurularınızı yapabilirsiniz. İhtiyaç kredisi, TEB bankası bünyesinde neredeyse tek bir paket seçeneği altında sunulur. Dilerseniz detaylara inceleyelim. TEB ihtiyaç kredisi özellikleri şöyledir:

  • Bu kredi 24 saat gibi kısa bir sürede kullanılabilmektedir.
  • Başvurular başta TEB şubeleri olmak üzere hemen her türlü TEB iletişim kanalından yapılabilmektedir.
  • Geri ödeme husunda 48 aya kadar vade seçenekleri sunulmaktadır.
  • Bu kredisinin faiz oranı hakkında resmi banka verilerinde bilgi yer almaz. Bu nedenle kişilerin taleplerine bağlı olarak değerlendirme yapılmaktadır.

TEB İhtiyaç Kredisi Hesaplama

TEB resmi internet sitesine girerek başvurunuzu internet sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Bankaların tamamında yer alan hesaplama araçları ne yazık ki TEB bankası bünyesinde verimli bir sonuç vermemektedir. Bu nedenle internet sitesinde başvurunuzu yaptıktan sonra şubelerden gelecek olan telefonu beklemeniz gerekmektedir. Bunun yanında TEB mobil uygulamasını kullanarak da kredi hesaplama konusunda destek alabilirsiniz.

TEB ihtiyaç kredisi hesaplama işlemi için kullanabileceğiniz bir diğer ayrıntı da telefon hizmetidir. Bankaların hemen her türlü soru ve sorun için sağladığı bu hizmetle bankadan alacağınız krediyi hesaplama fırsatı bulabilirsiniz. TEB ihtiyaç kredisi hakkında bilgi almak için 0850 200 0666 numarasını aramanız yeterli olacaktır. Sonrasında ilgili müşteri temsilcisi talepleriniz doğrultusunda size bilgi verecektir. Son çare olarak herhangi bir TEB şubesine de gidebilirsiniz.

Yorum yapın