TEB Emekliler için Ne Kadar Promosyon Veriyor?

Emekliler, bir bankadan diğer bankaya maaşlarını taşırken farklı nakit değerleriyle promosyon talep edebilme olanağına sahiptirler. Emekliler için maaş bankası değiştirmede talep edilen promosyon 50 ile 300 TL arasında değişkenlik gösterir. TEB emekliler için sunduğu promosyonu nakitle sınırlı tutmayarak, farklı kategorilerde sınıflandırıyor. Emekli müşterilerine özel olarak sunduğu hizmetlerle beraber TEB, promosyonu uzun vadeli olarak şekillendirmektedir.

TEB Emekli Müşterilerine Promosyon Olarak Neler Sunuyor?

Finansman İhtiyacı

TEB emekliler için sunduğu promosyonlardan biri olarak finansman ihtiyaçlarını karşılama ile ön plandadır. En uygun şartlarla beraber, TEB’ den kredi çekmek isteyen emeklilerin başvurularını en kısa süre içerisinde başlatılarak onay gerçekleştirilmektedir. Emeklilere düşük faiz oranlarıyla beraber kredi olanağını sunan TEB, emekli müşterilerinin nakit ihtiyaçlarında en iyi tercihi beraberinde getiriyor.

Tasarruf ve Birikim

TEB, emekli müşterileri için maaşların belirli kısımlarından birikim oluşturabilme avantajını da beraberinde getirmektedir. TL bazında, altın bazında ya da döviz bazında belirlenen miktarda otomatik olarak birikim avantajı TEB tarafından sunulmaktadır. TEB’ de özel olarak hesap açılarak birikim yapılabilmesi olanağının sağlanıyor olması sayesinde, sunulan faiz oranlarıyla beraber birikim değerlerinde artış söz konusudur. Birikim türüne göre faiz oranları şekillendirilmektedir. Bunun yanında hem döviz hem de altın bazında, tasarruf ve birikim gerçekleştirilebilir.

Bankacılık Hizmetlerinde Avantaj

Emekliler için mevcut olan fatura ödemeleri için otomatik ödeme talimatı oluşturan TEB, fatura ödeme için sıra bekleme ve şubeye gitme zorunluluğunu tamamen ortanda kaldırmaktadır. Emekliler için ekstra masraf çıkarmadan otomatik olarak bankadan fatura ödeme olanağını sunuyor olmasıyla beraber diğer tüm bankacılık hizmetlerinde de emeklilere avantajlı seçenekler TEB tarafından sunulmaktadır.

TEB Emekli Nakit Promosyon Var mı?

Sosyal Güvenlik Kurumu üzerinden maaş alan emekliler, maaşlarını TEB’ e yönlendirmeleri durumunda nakit promosyon talebinde bulunabilmekteler.  TEB’ den nakit promosyonunda bulunmak isteyen emekliler maaş taahhüdü verme zorunluluğuna sahipler. Emekli maaşı için 36 ay taahhüt veren emekli müşterilerin her biri, nakit promosyon başvurusundan yaralanarak 100 TL nakit kazanabilmektedirler. Emekli müşteriler için promosyon ödemeleri vadesiz TL hesabına yapılmakla beraber aksi takdirde promosyon ödemesi gerçekleştirilmemektedir.

Yorum yapın