TEB 50 Bin TL Kredi Fırsatı Başvurusu ve Faiz Oranları

TEB ‘den 50 Bin TL Kredi Almak İçin Ne Yapmalı

Nakit konusunda belli sorunlar ile karşı karşıya kalan kişiler soluğu bankalarda almaktadır. Bankalar kredi seçenekleri sayesinde nakit ihtiyaçlarını karşılamakta ve kullanıcılara da belli seçenekler sunmaktadır. TEB ise Türkiye’de en çok tercih edilen bankalar arasında önemli bir yere sahiptir. Özellikle yüksek tutarlı krediler kullanmak isteyen kişiler TEB aracılığı ile düşük faiz oranlarından faydalanabilmektedir. TEB 50 Bin TL kredi fırsatı ise pek çok kişinin alternatifleri arasında yer almaktadır. TEB’e ait farklı kanallardan yapılabilecek başvurular doğrultusunda kişiler tüm nakit ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılayabilmektedir.

TEB 50 Bin TL Kredi Fırsatı Başvuru İçin Gereken Evraklar

TEB 50 Bin TL kredi fırsatı kapsamında müşterilerin ibraz etmesi gereken belli evraklar yer almaktadır. Kişiler kısa mesaj, mobil bankacılık, internet bankacılığı, müşteri hizmetleri ve şubeler kredi başvurusu yapılabilecek noktalar arasında yer almaktadır. TEB aracılığı ile müşteriler diledikleri zaman kredi başvurusu yapabilmektedir. Şahsen başvuru yapan müşteriler kimliklerini ibraz ederek kredi başvurusu yapabilmekte ve kişilerden ek belgeler talep edildiğinde bu belgeleri ibraz etmek durumundadır. Aksi halde kredilerin onay süreci hakkında değişiklikler de yaşanabilmektedir.

TEB 50 Bin TL kredi kullanımı gerçekleştirecek olan kişiler şahıs şirketi ise imza sirküsü, vergi levhası ya da faaliyet belgesi gibi evraklar talep edilmektedir. Kişiler de bu belgelerin ibrazı sonucunda kredilerini çekebilmektedir.

TEB 50 Bin TL Kredi Fırsatı Faiz Oranları ve Vade Seçenekleri

TEB 50 Bin TL kredi fırsatından faydalanmak isteyen kişiler için faiz oranı 1.75’tir. 48 ay vadeli olan bu kredi kapsamında aylık ödemeler değişkenlik göstermektedir. Seçilecek vade seçeneklerine göre ödemeleri kişiler kendilerine göre ayarlayabilmektedir.

30.000 TL onaylı krediler için aylık ödeme 998,06 TL’dir. Müşteriler 200 TL kredi tahsis ücreti ödemekte ve nakit çekimlerini gerçekleştirebilmektedir. Müşterilerin onaylanan kredi tutarları nakit olarak verilebileceği gibi banka hesaplarına da aktarılabilmektedir. Bu sayede istenilen ihtiyaçlar da onaylanan krediler ile kısa bir süre içinde karşılanabilmektedir. Tüm bunların yanında onay süreci KKB puanına göre farklılık göstermektedir.

Yorum yapın