SMS İle K-R-E-D-İ Nasıl Alınır? Telefon Numaraları Nedir?

Şubelerinin yoğunluğundan ya da istenen evraklardan dolayı kredi başvurularını erteleyen kişiler bazı bankaların sunmuş olduğu sms ile  başvurusu yöntemlerini tercih etmektedirler. Çok kolay bir şekilde cep telefonları üzerinden kısa mesaj hazırlayarak başvuru yapabilecek olan kişiler, bankanın incelemesi sonrası banka şubelerine gitmeye gerek kalmadan da anında onay alabilecek ve kullanmaya başlayabilecektir.

SMS İle Kredi Veren Bankalar

2018 yılında kişilere daha iyi hizmet sunmak amacıyla sms ile kredi başvurusu kabul eden bankalar ve nasıl başvuru yapılacağını şu şekilde sıralayabiliriz.

Garanti Bankası SMS İle Kredi Başvurusu

Garanti Bankası’nın ihtiyaç kredisi paketlerinden faydalanmak isteyen kişiler, TC kimlik numaraları, kredi talep ettikleri tutar, vade süresi ve aylık gelir miktarlarını birer boşluk bırakarak yazdıktan sonra 3390’a kısa mesaj göndererek kredi başvuruların tamamlayabilirler.

Denizbank SMS İle Kredi Başvurusu

Denizbank ihtiyaç kredilerine başvuruda bulunmak isteyen kişiler, cep telefonlarından KREDİM yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numaralarını yazarak 3280’e kısa mesaj göndermelidir. Kısa mesaj gönderildikten kısa bir süre sonra banka tarafından geri dönüş yapılacak ve alabilecekleri kredi miktarı ile diğer şartlar hakkında bilgi elde edebileceklerdir.

Yapı Kredi Bankası SMS İle Kredi Başvurusu

Yapı Kredi Bankası’nın ihtiyaç kredileri için sms ile kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler, Kredi türü, 11 haneli TC kimlik numaraları ve aylık belgelenebilir gelir durumlarını birer boşluk bırakarak yazmalı ve 4411’e kısa mesaj olarak göndermelidir. Banka çok kısa bir sürede kısa mesaj ile başvuru sonuçlarını kişilere iletecektir.

Akbank SMS İle Kredi Başvurusu

Türkiye’nin önde gelen bankalarından birisi olan Akbank için ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenler de sms yöntemlerinden faydalanabilecektir. Bunun için Kredi yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra 11 haneli TC kimlik numaralarını yazarak 4425’e göndermeleri yeterli olacaktır.

SMS ile kredi başvurusu yapmak isteyen kişilerin tercih edebilecekleri bankalar ve başvuru işlemlerinde göndermeleri gereken kısa mesaj ile numara bilgileri bu şekildedir. Başvuru sonrasında kredinizin onaylanıp onaylanmadığı ya da ne kadarlık bir kredi alabileceğiniz, banka değerlendirmesi sonrasında sizlere bildirilecek ve size gelecek kısa mesaj sonrasında da gereken işlemlere başlayabileceksiniz.

Yorum yapın