Sakarya Sapanca’da Orta Gelirliler Grubu Konut Satışı

Toki konut satış işlemleri Türkiye’nin dört tarafında devam ediyor. Toki’nin resmi sitesinden açıklanan bilgilere göre sizlerde size en yakın olan yada yatırım yapmak istediğiniz bölgelerden konut satın alabilirsiniz. Sakarya Sapanca’da Toplu konut projesi kapsamında toplamda 132 adet konut satışa sunulacaktır. Sakarya’nın doğa ile bütünleşik olan Sapanca bölgesinde 29 Hazirana kadar satışlar devam etmektedir. 15 Ocak 2018 tarihinde başlayan başvurular 29 Haziran 2018’de son bulacaktır. Orta gelirlileri kalite ve sağlamlık ile karşılaştıracak olan konut satışları yaz ayına kadar devam ediyor.

Sakarya Sapanca’da Orta Gelirliler Grubu Konut Satışı

Sakarya Sapanca’da geliri düşük ve orta seviyede olan aileler için uygun olan satış işlemidir.  İdari mülkiyette bulunan bu konutlar için ödeme işlemleri Türkiye Halk Bankası veya Türkiye Ziraat Bankası aracılığıyla gerçekleşecektir. Satış organizasyon süreçlerinde çok detaylı olan bilgileri web adresinden alabilirsiniz.

Sapanca’da orta gelirli olan aileler için ideal olan konut satışında 96, 108 ve 120 ay vadeli ödeme seçenekleri sunuluyor.peşinat ile 96 ay vade,peşinat ile 108 ay vade, %25 peşinat ile 120 ay vade imkanı sunulmaktadır. Son dönemde turist kitlesini arttıran Sapanca’da sizinde eviniz olsun. Kocaeli, İzmit, Sakarya bölgelerine ulaşım sorunu olmayan konutlar deprem bölgesinden uzak olan yerde konumlandırılmıştır.

Sakarya Sapanca’da geliri düşük aileleri sevindirecek olan belli bir model çerçevesinde geliştirilen konutlar dengeli bir biçimde satış sistemine sahiptir. Toki’nin konut piyasasını canlandırmak için Sapanca Coğrafyasına uygun gördüğü konutları hakkında çok daha fazla bilgiyi, internetten alabilirsiniz.

Sakarya Sapanca’da Orta Gelirliler Grubu bu zamana kadar daha öncesinde hiç evi olmamış insanları memnun edecek niteliktedir. Sakarya Sapanca’da Orta Gelirliler Grubu Toki çatısı altında olmak için iyi bir fırsattır. Sakarya merkeze olan ulaşım kolaylığı ile bilinen bu konutlar da 1+1, 2+1, 3+1 şeklinde ev projeleri bulunmaktadır. Geliri dar ve orta olan ailelerin konut sorunu yaşamaması adına sosyal alanların da aktif tutulduğu projelerde bu derece taksit imkanı olması avantajdır.

Vatandaşların rahat edebileceği konutlar ulaşım sıkıntısı olmayan yere konumlandırılmıştır. En düşük intikal eden proje olarak bilinir. Sakarya ve bölgesinin konut ihtiyacına cevap veren ve konut ihtiyacına acil eylem planı oluşturmak için geçerlidir. Toki’nin kurumsal konut yapısını geliştirdiği projedir.

Kentsel yenileme projesinde Sapanca çok fazla artış gösteren bölgedir. Sapanca konum olarak bakıldığında birçok farklı toplulukları egemenliği altına almış şehir olarak biliniyor. Hayatını geçindirmek için zor durumda kalan aileleri gerçekten memnun edici bir fırsat.

Şehit aileleri, harp ve vazife mağdurları, yetim ve dul olanlara öncelik tanıyan projedir. Alt gelir grubunda yer alan %40 engeli olan vatandaşlar içinde kurallı satış yöntemi uygulaması yapılacaktır. Sapanca’daki proje içinde diğer projelerde olduğu gibi başvuru sahibinin tapuda herhangi bir kaydı olmaması, eşine veya velayetindeki kişilerde de herhangi bir evin kaydı olmaması gerekir. Orta gelirli gruplara özel olan toplu konut projesinde ailede ki gelirin, 2500 TL olan rakamın altında olması gerekmektedir.

Sapanca tabiatı gereği çok sevilen yaz ve kış aylarında insanların da ziyaret ettikleri yerdir. Sapanca’da yazın ve kışın rahat edeceğiniz bir lokasyonda yaşamak sizlerinde hakkıdır. Yeşili ile bilinen Sapanca’da ev sahibi olmak için Hazirana kadar zamanımız bulunmaktadır. Sosyal konutların önemli bir seviyeye ulaştığı şu son dönemde, minimum maliyet bütçesi olan vatandaşları güldürecek olan fırsat için avantajlı bir seçim olabilir.

Sakarya Sapanca dar gelirler konut satışı için 444 86 54 iletişim numarasından, konut programları ve satış hakkında kapsamlı bilgi alabilirsiniz. 444 86 54 dışında, www.toki.gov.tr adresinden de satış listesini takip edebilirsiniz. Dar gelirli olanları sevindirecek olan Sapanca konutları 132 konutu alternatif ödeme planları ile birlikte karşınıza çıkarmaktadır.

Yorum yapın