İş Bankası SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş Bankası SMS kredi başvurusu için telefonunuzu kullanarak saniyeler içerisinde İş bankası bünyesinde yer alan kredilere başvuru yapabilirsiniz. Bu başvurularınızın değerlendirilmesi sonrasında ilgili onay mesajı ile bilgilendirileceksiniz. İş Bankası sms kredi ve İş Bankası anında sms kredi hakkında bilgi almak için doğru adrestesiniz!

İş Bankası bünyesinde yer alan cazip faiz oranlarına sahip onlarca krediden bir tanesine başvurmak istediğinizde illa şubeye gitmenize gerek yoktur. Bu arayış sonucunda muhakkak bir sms göndererek sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. SMS kredi başvurusu için yapmanız gerekenler oldukça kolay olmakla birlikte, bu başvuruyu yaparken ekstra bir ücret ödemeyeceğinizi de belirtelim.

İş Bankası SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş Bankası sms kredi başvurusu için telefonunuzu açın. Sonrasında telefonunuzun uygulamaları arasından “mesajlar” kısmına gelin. Bu kısımda aşağıdaki adımları eksiksiz olarak izleyerek işlemleri gerçekleştirin ve mesajı aşağıda yer alan numaraya gönderin. Haydi zaman kaybetmeden başvuru detaylarına geçelim!

  • İş Bankası sms kredi için ilk olarak “NAKİT” yazın ve bir boşluk bırakın.
  • Sonrasında TC kimlik numaranızı tuşlayın ve bir boşluk bırakın.
  • Talep ettiğiniz kredi miktarını rakamla yazın ve bir boşluk bırakın.
  • Bunun hemen ardından Aylık Gelirinizi rakamla yazın ve bir adet boşluk bırakın.
  • Bu mesajı 4402 numarasına gönderin.

İş Bankası SMS Kredi Özellikleri

İş Bankası kredi detayları ile ilgili ufak bir kısım yazmak istedik. Bu başvuruda kredi limitiniz sınırlı olarak sunulmaktadır. Bu nedenle SMS kredi başvurusu ile sadece 25.000 liraya kadar olan başvuruları yapabilirsiniz. Sizlerin de bildiği üzere bu başvurularda ve diğer birçok kredi başvurusunda olduğu gibi vade oranı 48 ay ile sınırlı tutulmuştur.

Değişken bir faiz oranı sunan İş Bankası talep edilen kredi tutarı, vade ve diğer değişkenlere bakarak kararını size sunmaktadır. Bu karara odaklı olarak temel beklentilerinizi karşılayan bir kredinin size ne kadara patlayacağını öğrenebilirsiniz. İş Bankası şubelerine giderek, mobil uygulamaya girerek ya da çağrı merkezlerini arayarak kredi limitinizi öğrenebilirsiniz. Bununla birlikte başvurunuz sonrasında bir kaç güç içinde tarafınıza çağrı yoluyla geri dönüş yapılacaktır.

Yorum yapın