İş Bankası POS Kampanyaları Nelerdir?

İş Bankası, ülke genelinde son derece tercih edilen, çok sayıda müşterisi bulunan; ağını oldukça genişletmiş ticari kuruluşlar arasındadır. Faktoring olarak hizmet vermesi bir yana, oldukça profesyonel olarak çalışan bu banka, müşterilerine para alım satım, sigorta vb. hizmet ihtiyaçlarını karşılayan servisler sunmaktadır. İş Bankası’nın birçok kampanyası bulunmakla beraber, müşteriler kendileri için en uygun olduğunı düşündükleri kampanyayı tercih etme imkanı bulabilmektedirler.

İş Bankası Avantajlı Bir Banka Mı?

İş Bankası ile beraber çalışmak isteyen; ancak banka kampanyaları hakkında detaylı bilgiye sahip olmayan kişilerin sordukları sorulardan bir tanesi de bu bankanın avantajlı kampanyalar sunup sunmadığı olarak bilinmektedir. İş Bankası, son derece avantajlı kampanalar sunmakla beraber, kredi kartı almak ya da kredi kullanmak isteyenler için de uzun vadeli ödeme seçenekleri ve düşük faiz oranları sunmaktadır. Öğrenciler, çiftçiler ve ev hanımları için de birbirinden güzel kampanyalar sunan ve her geçen gün bu kampanyalarını geliştiren bankanın bu sebepten ötürü müşteri sayısı yüksektir. Her geçen gün de pek çok kişi bu bankadan hizmet almak amacı ile başvuru yapmaktadır.

İş Bankası bireysel olarak milyonlarca müşteriye hizmet sağladığı gbi kurumsal olarak da oldukça çok müşterisi bulunmaktadır. Her biri farklı ürünlerden yararlanan birçok müşterinin bu bankanın kampanyalarından yararlandığını; almış olduğu hizmetten de memnun kaldığını söylemek mümkündür. İş Bankası’nın müşterisi olmak istiyorsanız, şimdi bankanın sizin için sunmuş olduğu hizmetleri derleyelim.

İş Bankası Kredi veya Banka Kartları

İş Bankası kredi kartı seçeneği itibari ile müşterilerine ciddi opsiyonlar tanıyan bankalar arasında yer almaktadır. Gelirinize ve ay içerisinde yapmış olduğunuz harcamaya göre birbirinden farklı özellikler sunan kredi kartlarını kullanabilir, uygun faiz oranlarından geri ödeme şansı bulabilirsiniz. İş Bankası’nın müşterilerine sunmuş olduğu kredi kartları aşağıda yer almaktadır.

Maximum: İş Bankası kredi kartı denildiğinde pek çok kişinin aklına Maximum gelmektedir. Gold, Platinum; İş’te Üniversiteli ve daha birçok isimle piyasaya sunulan ve birbirinden farklı avantajlar içeren bu kredi kartına sahip olmak için bankaya doğrudan başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda internet üzerinden de başvuru yapmanın mümkün olduğunu söylemek isteriz.

Maximiles: Bireysel kredi kartları grubunda değerlendirilen Maximiles kartları da isminden de anlaşılabileceği gibi seyahatlerinizde puanlar kazanmanıza yarayan kartlar arasında yer almaktadır. Gezmeyi seviyorsanız, özellikle karayolu ve havayolu alışverişlerinizde size bol bol puan sunan bu kredi kartlarını tercih edebilirsiniz. Maximiles, Maximiles Select, kartın opsiyonları arasında yer almaktadır.

İş Bankası Şirket Kredi Kartları

İş Bankası şirket kredi kartları, şirketlerin İş Bankası’ndan alabileceği kart türleri arasında yer almaktadır. İş Bankası ile anlaşmaya varan ve artık anlaşmalı üye olmuş olan şirketler, İş Bankası’nın kendilerine sunmuş olduğu avantajlardan yararlanma imkanı bulabilmektedirler. İş Bankası birçok kredi ya da banka kartı tipini ticari işletmeler ve KOBİ’ler için sunmaktadır.

Maximum Şirket Kredi Kartı: Bu kart şirket harcamalarınızı gerçekleştirebilmek için kullanabileceğiniz kartlar arasında yer almaktadır. Tahmin edebileceğiniz üzere bu kartı almak amacı ile başvuru yapacaksanız, anlaşmalı iş yeri olmanız esas. Oldukça avantajlı vadeler ve faiz oranlarından siz de Maximum şirket kartını kullanabilirsiniz.

Ticari Bankamatik: Ticari Bankamatik kartı hem yurt içi hem de yurt dışından gelecek ödemelerinizin takibini yapabilmeniz için kullanmanız gereken kartlar arasında yer almaktadır. Ticari kartların pek çok özelliği bulunmakla beraber, devlet tarafından da bu kartlar takip edilebiliyor olduğundan dolayı, bütün gelir giderlerin tek bir kart üzerinde toplanıyor olması esastır. Siz de bu kart tipini tercih edebilirsiniz.

İhracatçı Kart: İhracat yapan firmalardan birisi iseniz ve yapmış olduğunuz ihracatlardan daha sonra kullanmak üzere Maxipuan kazanmak istiyorsanız, o zaman İş Bankası’nın siz ticari kurumlar için sunmuş olduğu bu kartı kaçırmamanızı öneririz. KOBİ’lerin de kullanabileceği bu kart da kazanmış olduğunuz puanlar döviz kuru üzerinden hesaplanmaktadır.

İş Bankası’ndan Kredi Alma

İş Bankası, hem bireysel hem de kurumsal olarak müşterilerine kredi sağlayan bankalar arasında yer almaktadır. Bugün ülkemizde hizmet veren bankaların tamamına yakınının müşterileri için kredi sağladığını bilmekteyiz. İş Bankası’nın kredi seçeneklerine değinelim ve sizler için durumu detaylı bir şekilde açıklayalım.

Anında Kredi Seçeneği

Anında kredi, genellikle günlük hayatta hiç beklemezken karşımıza çıkan masrafların giderilmesi için İş Bankası tarafından sağlanan kredidir. Doğum, düğün vb zamanlarda oluşan masraflar, ya da görünmez olaylardan açığa çıkan borçlar; anında kredi kullanımına sebebiyet vermektedir. Bankaya gitmeden yalnızca birkaç tuşa tıklayarak kredi almak isterseniz, bunu İş Bankası aracılığı ile gerçekleştirmeniz mümkündür. Anında kredi, 30.000 liraya varan kredi seçeneği ve 36 aya varan vade oranları ile müşteriler için avantalı bir seçenektir. Bu krediye başvurmak için İş Bankası’nın şubelerine gitmenize gerek yoktur. Zira hem internet şubesi üzerinden hem de banka müşterisi iseniz mobil şube üzerinden başvuru yapabilirsiniz. 7 gün 24 saat olarak hizmet verilmektedir.

İhtiyaç Kredisi

Envai çeşit ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için size çok avantajlı seçeneklerden kredi sunan bir bankaya ihtiyacınız varsa, İş Bankası bu noktada beklentilerinizi karşılayabilmek için size hizmetler sunmaktadır. Özellikle şu sıralarda oldukça talep gören yaz kredi kampanyaları ile siz de istediğiniz miktarda kredi alabilmeniz mümkündür. Doğrudan bankanın şubeleri aracılığı ile başvuru yapabileceğiniz gibi, banka müşterisi iseniz İŞcep ve internet bankacılığından da başvuru yapabilmeniz mümkündür. İnternet bankacılığı ya da mobil bankacılık dışında SMS yolu ile de kredi başvurusu yapabilmeniz mümkündür.

Eğitim Kredisi

Eğitim kredisi, aslında doğrudan ihtiyaç kredileri başlığı altında yer alıyor olsa da eğitim amaçlandığından ve söz konusu eğitim kurumunun desteklenebiliyor olması halinde hızlı bir şekilde kredi alabileceğiniz yerler arasında yer almaktadır. Eğitim durumunuzu kanıtlayabileceğiniz bir belge ile yine aynı şartları uygulayarak en yakın kuruma gidebilir, buradan eğitim kredisi almak amacı ile başvuru yapabilirsiniz.

Emekli Kredisi

Emekli müşterilerin yararlanabileceği kredi türleri arasında yer alan bu kredi, emekliler için sağlamış olduğu düşük faiz oranları ile oldukça talep gören kredi tipleri arasında yer almaktadır. Emekli vatandaşlar uzun vade imkanları ve diğer birçok bankaya kıyasla çok daha düşük faiz seçeneklerinden yararlanarak bu krediyi almaya hak kazanabilmektedirler. İş Bankası kredi politikası itibari ile de müşterileri genel hatları ile zorlamayan bankalar arasında bulunmaktadır. Siz de bu hizmeti almak istiyor ve hızlı şekilde kredi çekmek istiyorsanız, İş Bankası’na gelebilir ve buradan doğrudan başvuru yapabilirsiniz. Yine internet bankacılığı ve mobil bankacılık aracılığı ile de kredi çekebilmenizin mümkün olduğunu belirtelim.

İş Bankası pos kampanyaları
İş Bankası pos kampanyaları

 

Kredi ya da Kredi Kartı Kullanma Şartları

Bankalardan kredi almak ya da sadece kredi kartı kullanmak istiyorsanız, bütün bu kredili mevduat ürünlerinin aynı şartlara tabi olduğunu söylemek mümkündür. Aylık bazda ihtiyaçlarımızı karşılamak, alışveriş yapabilmek ve yapmış olduğumuz alışverişler ile onlardan puan kazanabilmek kredi kartları ile mümkün olurken, daha büyük çaptaki ihtiyaçlarımızı krediler aracılığı ile sağlamaktayız.

Bankadan kredi kartı alabilmek ya da İş Bankası’ndan kredi kullanabilmek için mutlaka reşit olmanız gerekmektedir. 18 yaş sınırının bulunduğu banka işlemleri için ikinci adım bir gelirinizin bulunmasıdır. Düzenli olarak çalıştığınız bir işiniz ve maaşınız varsa kredi almak için ikinci adımı da sağlıyor sayılırsınız. Bununla beraber kanıtlayabileceğiniz ek gelirleriniz varsa, çalışmayan kişiler ya da ev hanımları da bu kampanyalardan yararlanabilmektedir. Ayrıca İş Bankası’nın öğrenci için kredi ya da kredi kartı sunan kampanyaları da bulunmaktadır.

Bankadan kredi alabilmek ya da diğer kredili mevduat ürünlerini kullanmak istiyorsanız, sigortanızın bulunması da gereklidir. Özellikle çalışanlar için sigortanın bulunması önemlidir. Zaten pek çok kişinin bildiği gibi, sigortasız olarak çalışmak da yasaktır. Bütün bu şartları sağlıyorsanız, bankadan kredi alabilmek için mutlaka yeterli olmanız gereken şarta da gelmiş bulunuyoruz. Kredi puanı şartı, bankadan kredi alabilmek için son derece önemli olan şartlar arasında yer alıyor. Kredi puanınız, kredi almak için elverişsiz ise bankadan kredi alabilme ya da kredi kartı kullanabilme ihtimaliniz de büyük oranda düşüyor.

İş Bankası Üye İş Yeri Olmak

İş Bankası üye iş yeri olmak, çok basit bir şekilde özetlenmesi gerekirse; ticaret yapan firmaların İş Bankası ile anlaşarak artık bankacılık işlemlerini gerçekleştirmek amacı ile İş Bankası’yi tercih etmesi olarak yorumlanabilmektedir. İsterseniz küçük ölçü bir şirket olabilir, orta ölçekli şirketler grubunda yer alabilir; ya da çalışan sayınızı çok artırarak bir holding dahi olabilirsiniz. Ticaret yapan birçok kurum bünyesinde POS cihazlarına sahiptir. Bütün bunlar için çeşitli bankalar ile çalışmak ve o bankaların müşterileri olmak gerekmektedir.

İş Bankası üye iş yeri olmak, oldukça kolay gerçekleştirilebilecek eylemler arasında yer almaktadır. İş Bankası’nin en yakın şubesine giderek oldukça hızlı bir şekilde başvuru yapabilme şansına erişebilirsiniz. İş Bankası bugün 450.000 POS cihazı ile ağını oldukça geliştiren ve birçok üye ile çalışan bankalar arasında yer almaktadır. World’e özel olarak üye olabileceğiniz bu kampanyada birçok avantajdan yararlanabilmek mümkündür. World müşterilerinin avantajlı alışveriş yapabileceği kuruluşlar arasında yer almak istiyorsanız, siz de İş Bankası’nı tercih edebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken doğrudan en yakın şubeye gidip bu durum ile ilgili bir talepte bulunmak olacaktır. İş Bankası üye iş yeri olduğunuzda, birçok avantajdan faydalanabilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden başvuru yapmanın da mümkün olduğunu belirtmekte fayda bulunuyor.

Üye İş Yeri Olmanın Avantajları

İş Bankası’na üye olmanın birçok avantajı bulunmaktadır. Üye iş yeri olarak İş Bankası ile çalışmaya başladığınızda, yapmış olduğunuz işlemlerde ciddi artışlar olduğunu görebilmeniz mümkündür. Üye iş yeri olduğunuzda müşterilerden ödemeleri bankanın sunmuş olduğu kartlar ile alabilir, tahsilatı zorlanmadan yaparsınız. Aynı zamanda bu durum ödemelerini doğrudan kredi kartı aracılığı ile yapmak isteyen; nakit ödemeden kaçınan müşteriler için de son derece avantajlı bir durum olarak değerlendirilebilmektedir.

Herhangi bir sorun yaşadığınızda 7 gün ve 24 saat doğrudan yardım hizmeti bulunan bir servis anlayışından yararlanabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme yapmaya olanak sağlamanız, özellikle firma açısından çok daha fazla müşteri kazanmanızı sağlamaktadır. Zira günümüzde birçok müşteri ödemelerini nakit yapmak yerine, kredi kartları aracılığı ile yapmayı tercih etmektedirler. Para üstü sorunlarının POS cihazı ile ortadan kalkması da İş Bankası’na üye iş yeri olmanın avantajları arasında yer almaktadır. Siz de bu hizmetlerden faydalanmak için İş Bankası’na gidebilir, hizmeti almak istediğinizi belirtebilirsiniz. Bu hizmet ile bankanın kurumsal müşterisi olacaksınız. İş Bankası, yapmış olduğunuz işlemlerde size doğrudan rapor sunan firmalar arasında yer almaktadır. Bu seçeneği ile diğer birçok bankadan ayrılmaktadır, bu da müşterilerin sıklıkla tercih ettiği noktalardan bir tanesidir.

İş Bankası pos kampanyaları

İş Bankası POS Kampanyaları

İş Bankası, pek çok firmanın POS alabilmek için tercih ettiği bankalar arasında yer almaktadır. Ticari bir kuruluşsanız ve gün içerisinde sürekli olarak tahsilat yapmış olduğunuz bir işiniz varsa, bu durumda yapılması gereken doğrudan İş Bankası’na gelmek ve POS hizmetlerinden yararlanmaktır. Bankanın birçok POS ürünü bulunmakla beraber, kurumunuz için en uygun cihazı seçebilir; adresinize teslim alabilirsiniz. Şimdi sizin için İş Bankası pos kampanyaları hakkında bilgi vermek isteriz.

Sabit Tarifeli POS

Sabit tarifeli POS İş Bankası’nın en çok tercih edilen POS türleri arasında yer almaktadır. Sabit bir ücret ödemeyi tercih eden kurumlar bu POS’u tercih edebilirler. Garantici iseniz ve yapacağınız ciroyu ön göremiyorsanız, bu sizin avantajınıza olabilmektedir. Sabit tarifede uzun dönemi tercih edebilir ve fiyatlandırmanızı buna göre de yapma şansı bulabilirsiniz. Sabit POS türünde çok sayıda tarife tercih edebilir, Maxipuan kazanma şansı bulabilirsiniz.

Yeni Nesil Yazarkasa POS: İŞ Bankası yazarkasa POS kampanyası, son zamanların favorileri arasında yer almaktadır. Oldukça avantajlı olan bu kampanya, bugün pek çok ticari kuruluşun da tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. İş Bankası’nın sunmuş olduğu bu sistem, Maliye Bakanlığı’nın almış olduğu bir kurum ile söz konusu ticari kuruluşların takibini çok daha iyi yapmak amacı ile kullanılması zorunlu tutulan ürünler arasında yer almaktadır.

Dial Up POS

Sabit bir telefon hattına sahipseniz, DİAL UP POS tercihleriniz arasında yer alabilmektedir. Eğer gün içerisinde almış olduğunuz işlem fazla değilse, orta ya da küçük ölçekli bir işletmeyseniz ve tahsilatlarınız da sınırlıysa, bu durumda bu ürün işinizi görecek ürünler arasında yer alabilmektedir.

ADSL POS

Tahsilat miktarı ve almış oldukları işlem sayısı yüksek olan müşterilerin İş Bankası’ndan almış oldukları POS, ADSL POS olarak bilinmektedir. Yalnızca boş bir port yardımı ile POS’u kullanmış olduğunuz modeme bağlayabilir, ekstra bir bağlantı ücret ödemeden kullanabilirsiniz.

Döviz POS

Döviz POS, İş Bankası’nın genellikle döviz tahsilatı yapan müşterileri için sunmuş olduğu cihazlar arasında yer almaktadır. Bildiğiniz üzere POS cihazlarında tahsilat genellikle TL usulü ile yapılmaktadır. Ancak döviz tahsil etmek istiyorsanız bu POS türünü kullanabilirsiniz. Başvuru için internet sitesini tercih edebilmeniz mümkün.

Bahşiş POS

Bahşiş alımının yüksek olduğu bir işletmede çalışıyorsanız; bahşiş ücretlerini POS cihazı ile yapmak isteyen müşterileriniz için İş Bankası’nın sunmuş olduğu ürünlerden bir tanesi de bahşiş POS olacaktır. Siz de bu ürünü tercih edebilir, bu cihaz aracılığı ile bahşişlerinizi tahsil edebilirsiniz. İş Bankası pos kampanyaları uzun zamandır devam etmektedir. Doğrudan en yakın şubeye giderek kendi ticari işletmeniz için hangi POS cihazının daha yararlı olacağını da görmeniz mümkündür.

Yorum yapın