Hoş geldin Denizbank Kredi Kampanyası

Hoş geldin Denizbank kredi kampanyası ile daha önceki dönemlerde kredi kullanmamış olan kişilere uygun seçenekler sunmaktadır. Bu kampanya kapsamında belirlenen faiz oranı pek çok kredi türüne göre daha uygundur. Üstelik kredi başvurusunda bulunmak için çok fazla bilgiye de ihtiyaç yoktur.

Hoş geldin kredi kampanyası kapsamında başvurulabilecek kredi limitinin üst sınırı elli beş bine kadar çıkabilmektedir. Kredinin vade seçeneklerine bakıldığında kırk sekiz aya kadar çıktığı görülmektedir. Ayrıca aylık faiz oranı yüzde 1.39’dan başlamaktadır. Kredinin özellikleri oldukça uygundur ve bu sayede ihtiyaç kredisi lazım olan insanlar Denizbank aracılığıyla nakit sıkıntısını giderebilme fırsatı elde etmektedir.

Hoş geldin Denizbank Kredi Başvuru Şartları

Denizbank tarafından sunulan Hoş geldin Denizbank kredi ‘si için başvuru şartı olarak çok fazla gereklilik bulunmamaktadır. Gelir belgesi olmadan, kefil göstermeden kredi başvurusunda bulunmak mümkündür. Hoş geldin kredisine başvuru yapabilmek için gerekli olan tek belge kredi talep eden kişinin nüfus cüzdanıdır. Limit olarak bakıldığında ise hoş geldin kredisinin üst limiti elli beş bin lira olarak belirtilmektedir.

Başvuru bakımından kolay olması, herhangi bir belgeye ihtiyaç duyulmaması yönünden hoş geldin kredisi avantajlı iken faiz oranı bakımından diğer kredi türleri ile kıyaslandığında biraz daha yüksektir. Yapılan başvuru sonucunda krediye yönelik değerlendirme yetkisi bankanın elinde olduğundan dolayı Denizbank kredi başvurusu yapan kişiden duruma göre kefil ya da ek belge talep edebilmektedir. Bu nedenle her türlü ihtimale karşı hazırlıklı olunması, belgelerin hazırda bulundurulması avantaj sağlamaktadır.

Denizbank Hoş geldin Kredisi Faiz Oranları

Hoş geldin Denizbank kredi kapsamında uygulanacak faiz oranı başvuruda bulunulacak kredi tutarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bu oran belli aralıklara göre değişmekte olup 0 ile 3000 lira arasındaki kredilerde yüzde 1.39 oranında faiz uygulanmaktadır. Başvurulacak kredi tutarı üç bin liranın üzerine çıktığında ise hoş geldin kredisi faiz oranı yüzde 1,49 üzerinden hesaplanmaktadır. Bu oranlara paralel olarak yapılabilecek en fazla vade seçeneği kırk sekiz aya kadar çıkabilmektedir. Vade olarak genellikle on iki ay, yirmi dört ay ve kırk sekiz ay kullanılmaktadır. Vadenin artmasının geri ödenecek kredi tutarı üzerinde etkisi bulunmaktadır.

Denizbank Hoş geldin Kredisine Nasıl Başvurulur?

Hoş geldin kredisine başvuru yapabilmek için Denizbank resmi internet sitesi üzerinden online başvuru yapılabilir. Bunun için bireysel bankacılık kullanılarak TC kimlik numarası ve cep telefonu numarası ile kredi başvurusu yapılabilir. Yapılan başvuru üzerine belirtilen cep telefonu numarasına gelen güvenlik kodunun ilgili bölüme eksiksiz ve doğru şekilde girilmesi gerekmektedir. Yapılan kredi başvurusu üzerine ilgili cep telefonuna kısa süre içerisinde geri dönüş yapılmaktadır.

Online başvuru haricinde hoş geldin kredisi ve diğer kredi türleri için en çok tercih edilen başvuru türü Denizbank şubesine giderek başvurudur. Şubede görevli çalışanlar aracılığıyla kredi başvurusu daha pratik ve kolay şekilde tamamlanabilmektedir.

Şubeden Başvuru Yapmak

Hoş geldin Denizbank kredi ‘sine şubeden başvuru yapmak için gerekli belgeler içerisinde nüfus cüzdanı yer almaktadır. Banka görevlisi bunun haricinde bir belgeyi görüşme esnasında talep edebilir. Ancak bu nadir rastlanan bir durumdur. Bunun için en yakın Denizbank şubesine gidilerek sadece nüfus cüzdanı ile hoş geldin kredisi başvurusu yapılabilir.

İnternetten Başvuru Yapmak

Hoş geldin Denizbank kredi ‘si internetten başvuru için banka internet sitesi içerisinde kredi başvuru sayfası bulunmaktadır. Bu sayfa aracılığıyla istenilen kredi türlerine yönelik başvuru yapılabilir. Başvuru esnasında TC kimlik numarası ve cep telefonu bilgisi ilk aşamada yeterli olmaktadır. Başvurunuzun olumlu sonuçlanmasının ardından şubeye giderek işlemleri bitirmek için gerekli evrakları teslim edebilir ve paranızı alabilirsiniz.

Yorum yapın