Hesapkurdu.com Kimdir? Ne İş Yapar? Hangi Hizmetleri Sağlar? Güvenli midir?

İnternet erişebilirliğinin artış göstermesiyle birlikte, internet kullanımı oranı giderek artış gösteren seviyeye ulaşmış durumdadır. En iyi seçeneklerin bulunabilmesine yönelik olarak yapılan araştırmalarda kolaylık sağlayan internet siteleri de, internet kullanıcılarının vazgeçilmezi haline gelmiş durumdadır. Hesapkurdu, bireysel olarak finans ürünlerinin tamamını karşılaştırarak; en iyi tekliflerden yararlanabilmeyi beraberinde getiren bir adres olarak ön plana çıkmaktadır.  Hesapkurdu.com kimdir? sorusu, özellikle son dönemlerde Hesapkurdu’nun daha çok kullanılmaya başlanmış olması sayesinde sıklıkla sorulmaktadır. Hesapkurdu sayesinde, birbirinden farklı şirketlerin ürünlerinin karşılaştırması saniyeler içerisinde gerçekleştirilebilir. Bireysel kullanıcılar, internetin genişliği içerisinde istedikleri karşılaştırmayı yapabilmek için kaybolabilecekleri gibi bununla beraber zaman kaybı yaşayabilme durumuyla da karşı karşıya kalabilirler. Hesapkurdu.com sayesinde, internette aranan bireysel finans ürünlerinin aynı anda karşılaştırmaları sağlanır.

Hesapkurdu, 2010 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren gelişimini sürdürmeye devam ediyor olduğu gibi marka değerini artırmaktadır. NN Group’tan aldığı yatırımla birlikte Türkiye pazarında etkisini artırmış durumda olmasıyla beraber günlük olarak çok sayıda ziyaretçinin karşılaştırma yapabilmesine güncel fiyat oranları üzerinden olanak sağlar. Hesapkurdu.com Ne İş Yapar? sorusu tam bu noktada önem kazanır. Hesapkurdu, kullanıcılarının ihtiyaçlarını gözeterek karşılaştırma yapıyor olmasının yanı sıra; çeşitli özel teklifleri de sunmaktadır. Hesapkurdu.com üzerinden yapılacak olan işlemlerin her birinde, müşterilerin en avantajlı tekliflerden yararlanabilmeleri için aktif olarak işlemler oluşturulmaktadır. Pek çok ürün için kolaylıkla aranan sonuçları ulaşılabilmesi olanağını sunuyor olmasıyla fark yaratan bir adres olarak tercih edilir.

Finans sektörü üzerinden çalışma yapmış deneyimli isimler tarafından hayata geçirilen Hesapkurdu.com, 2017 yılının en hızlı büyüme kaydeden internet şirketleri arasında gösterildi. Kullanıcı sayısında her geçen gün artış yaşaması sayesinde, Hesapkurdu markası; Türkiye’nin önde gelen girişimleri arasında gösterilmektedir. İnternet sitesi üzerinden yapılabilecek karşılaştırmalarla beraber, bankacılık ürünleri başta olmak üzere pek çok firmaya ait olan bilgilerin de bulunabilir durumda olması sayesinde kullanıcılar aradıkları her bilgiye en kısa süre içerisinde ulaşabilme olanağına sahiptirler.

Hesapkurdu.com’un Sağladığı Hizmetler Neler?

Hesapkurdu.com hizmetleri çok yönlüdür. Temel olarak, internet üzerinden kolaylıkla karşılaştırma yapabilmeyi ve aynı zamanda şirketler tarafından sunulan finans ürünlerini bulabilmeyi hedefler. Finans ürünlerine ek olarak elektrik tarifeleri ve ADSL tarifeleri için en iyi sonuçları bulabilme olanağı da mevcuttur.

Banka Hizmetleri

Her banka,  özel kredi tekliflerine sahiptir. Kredi üst limiti, vade oranları, faiz oranları ve geri ödeme planlarının değişkenlik gösteriyor olmasıyla beraber müşterilerin ihtiyaçlarını karşılama konusunda farklı tekliflerin bulunabilmesi olanağı da bankalar tarafından sunulur. Her bankanın kredi ürünlerine tek tek bakmak hem yorucu hem de zaman açısından kayıp yaşatabilmektedir. Banka kredilerinin tek çatı altında toplandığı bir adres olan Hesapkurdu.com sayesinde oldukça kısa süre içerisinde aranılan bankanın kredi ürünlerine ulaşabilme olanağı mevcuttur. Kredi karşılaştırmaları yapabilmede tek tip kredi olanakları değil çoklu kredi olanakları Hesapkurdu tarafından sunulmaktadır. İhtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi, konut kredisi ve kobi kredisi gibi farklı seçeneklerin değerlendirilerek kredi karşılaştırması yapılabilmektedir. Türkiye’nin önde gelen bankalarının tamamı için kolaylıkla karşılaştırma ve işlem yapabilme olanağını sağlıyor olmasıyla beraber Hesapkurdu.com en iyi sonuçların bulunabilmesi açısından önem taşır.

Hesapkurdu, kredi ürünlerinin bankadan bankaya olacak şekilde karşılaştırma yapılabilmesi olanağını sunduğu gibi; bünyesinde bulunan bankalar özelinde kredi hesaplaması yapabilmeye de olanak sunar. Menüde yer alan bankaların herhangi birinin tercih edilmesi sayesinde, banka tarafından güncel olarak sunulan oranlarda kredi hesaplamaları Hesapkurdu.com üzerinden kolaylıkla gerçekleştirilebilir durumdadır. Yapılan hesaplamanın ardından, tercih edilen bankanın kredi ürününden yararlanabilme olanağı sunulur. Anlaşmalı bankalar üzerinden yapılacak olan kredi alımları sayesinde, kolaylıkla istenilen seçeneklere ulaşılabilmesi ayrıcalığı Hesapkurdu’nun getirileri arasında yer alan farklardan birisidir. Hesapkurdu hizmetleri arasında en çok tercih edilen hizmetler olan kredi hizmetleri, kullanıcıların avantajlı sonuçları bulabilmelerine doğrudan etki eder.

Kredi Kartı Hizmetleri

Kredi kartları, günlük ihtiyaçların veya daha farklı ihtiyaçların karşılanabilmesi için aktif olarak kullanılan ürünlerdir. Yeterli nakit olmadığı durumlarda kolaylıkla kullanılabilir olmaları sayesinde, kullanım oranlarının her geçen gün artış gösterdiği görülebilir durumdadır. Kredi kartları, her birey için özellikleri bakımından farklı kullanım olanaklarını getirmektedir. Hesapkurdu, en iyi kredi kartı seçeneklerinin bulunabilmesini sağlayan farkları oluşturur. Ev avantajlı kredi kartlarını bulabilmek için yapılacak tercihler özelinde, sağlanan kredi kartları seçenekleri görüntülenebilir durumdadır. Harcama türlerinin Hesapkurdu.com üzerinden seçilmesi sayesinde isteğe bağlı olan kredi kartı türünün bankalardaki karşılaştırmaları saniyeler içerisinde gerçekleştirilir. Market, giyim, seyahat, akaryakıt, e-ticaret veya öğrencilerin kullanımına uygun olan en iyi kredi kartı seçimlerinin yapılabilmesi için kredi kartları arasından gerçekleştirilen karşılaştırma sayesinde avantajlı teklifler bireysel olarak bulunabilir durumdadır.

Kredi kartı için yapılacak olan seçimlerin ardından karşılaştırma listesi ekrana getirildiği gibi aynı zamanda kredi kartına ait olan tüm detaylar da ekrana yansıtılır. Hesapkurdu.com üzerinden bulunabilecek kredi kartlarının tamamı için başvuru yapılabilmesi olanağı da mevcuttur. Saniyeler içerisinde İsim-Soyisim, cep telefonu ve TC kimlik numarası bilgileriyle beraber Hesapkurdu üzerinden banka kredi kartlarına başvuru yapılabilmesi olanağı sağlanmaktadır. Kredi kartı için mevcut tekliflerin incelenmesinin ardından gerçekleştirilebilecek olan başvuru işlemlerinin sonucu banka tarafından geri dönüşün sağlanmasıyla bildirilir. Kredi kartı için şubeye gitmeye gerek kalmadan başvuru yapabilme ayrıcalığını sunan Hesapkurdu, kredi kartında en iyi tekliflerin bulunabilmesi ve başvuru yapılabilmesi için zaman kaybının tamamen önüne geçecek şekilde işler.

Sigorta Hizmetleri

Hesapkurdu.com sigorta karşılaştırmaları yapabilmeye ve bu sayede en iyi tekliflerin bulunabilmesine olanak sağlar. Zorunlu trafik sigortası, kasko, zorunlu deprem sigortası ve seyahat sigortası teklifleri içerisinde en iyi sonuçların alınabilmesine yönelik olarak hizmet vermektedir. Dönemsel olarak sağlanan indirimli tekliflerden haberdar olabilme seçeneğine de sahip olması sayesinde, fiyat avantajlarının yanı sıra aynı zamanda sigorta için düşüş yaşanması durumunda da iyi sonuçların bulunabilmesi olanağını sunar. Hesapkurdu.com hizmetleri olarak sunulan önemli farklardan birisi konumunda bulunan sigorta için avantajlı sonuçların bulunabilmesi olanağı her açıdan fark yaratan alınabilmesi olanağını da beraberinde getirir. Sigorta için fiyat hesaplamalarının ve karşılaştırmalarının, kolaylıkla otomatik olarak yapılabilmesi için oluşturulan sigorta hizmetleri sayesinde, her kullanıcı kısa süre içerisinde tercih edilen sigortaya yönelik olarak en iyi seçeneklerin görülebilmesi olanağı mevcuttur. Birkaç tıkla beraber kolaylıkla görülebilecek olan sigorta teklifleri, kullanıcıların avantajlı sonuçları bulabilmesine yönelik olarak Hesapkurdu.com tarafından sağlanır durumdadır. Her kullanıcının ihtiyaçları farklılık gösterebildiğinden dolayı, yapılacak olan seçimlere yönelik olarak hesaplamalarda bireysel doğrultuda işlem yapılabilmesi olanağı bulunur. Hesapkurdu sigorta hizmetleri sayesinde yeni poliçe oluşturabilme veya poliçe yenilemesi yapabilme ayrıcalıkları da sağlanarak kolaylıkla işlemler tamamlanabilir durumdadır.

Sigorta hizmetlerinin tamamında resmi kurumlarla ortak çalışma sağlayan Hesapkurdu.com, bu sayede kullanıcılar özelinde avantajlı seçimlerin yapılabilmesini sağlayan adreslerden biri konumunda bulunur. Kolaylıkla yapılacak olan değerlendirme sayesinde fiyatların alınabilmesi ve karşılaştırmalarının yapılması tek bir noktadan gerçekleştirildiği durumda avantajlı seçeneklerin elde edilebilmesi farkı sunulur. Sigorta hizmetlerinden herhangi biri için internet üzerinden uğraş verici şekilde hesaplamalar yapmak veya fiyat karşılaştırmalarını yapmak yerine, Hesapkurdu.com üzerinden her sigorta işlemi kolaylıkla tamamlanabilme özgürlüğünü getirmektedir.

Yatırım Hizmetleri

Hesapkurdu.com hangi hizmetleri sağlar? sorusuna sahip olanlar için, Hesapkurdu.com’un sunduğu hizmetlerden biri de yatırım hizmetleridir. Yatırımlarını avantajlı teklifleri değerlendirerek yapmak isteyenler için sunulan yatırım kategorisinde, mevduat ve bireysel emeklilik üzerine değerlendirmelerin yapıldığı kolaylıkla görülebilmektedir. Yatırımlarını aktif olarak en iyi şartlarda gerçekleştirmek isteyenler için mevduat yatırımı sunan bankalar arasında, yatırılacak tutara göre ve vadeye göre hesaplama yapılır. Tüm bankalardan tek tek bilgi almak yerine, tüm bilgilere tek bir yerden ulaşabilmeyi sağlayan özelliğe sahip olan Hesapkurdu.com; en kısa sürede doğru yatırımı tercih edebilmek için değerlendirme yapabilmeyi sağlar. Hem mevduat hesabı için hem de bireysel emeklilik sistemi için aynı durum geçerliliğinin korur. Hesapkurdu.com yatırım karşılaştırması sağladığı gibi, listelenen bankalara kolaylıkla hesap için başvuru yapabilme ayrıcalığını da sağlar. Kolaylıkla işlem yapabilme olanağını beraberinde getiriyor olması sayesinde her kullanıcı için en hızlı şekilde tercihte bulunabilmesi mümkündür.

Bireysel emeklilik sistemi için bilgi alınabilmesi için; TC kimlik numarası, telefon numarası ve mail girişlerinin yapılması sayesinde kolaylıkla bilgi sahibi olunabilmektedir. Hesapkurdu.com tarafından sunulan hizmetler arasında yer alan bireysel emeklikte avantaj elde etmek isteyenler, kolaylıkla aradıklarını bulabilme ayrıcalığına sahip olabilir durumdadırlar.

Fatura Hizmetleri

Hesapkurdu.com üzerinden internet bağlantıları için avantajlı teklifler bulunabilir. Hesaplı faturalardan faydalanabilme olanağını sağlıyor olması sayesinde, birbirinden farklı çalışma modeline sahip olan internet sağlayıcılarının fiyatları görülebilir durumdadır. İnternet hizmetleri olarak sunulan tüm hizmetlerin tek ekranda bulunuyor olmasına ek olarak, detaylı bilgilerden oluşan görünümleriyle, bireysel olarak değerlendirme yapabilme ve internet için en avantajlı seçimlerin yapılabilmesi olanağı bulunur. Fatura hizmetleriyle beraber kullanıcılar için sunulan ayrıcalıklı seçim olanaklarının tamamından tek çatı altında Hesapkurdu.com ile yararlanılabilir. İnternet bağlantısı için sunulan seçenek ekranında aynı zamanda başvuru yapabilmek de mümkündür. Bağlantı alınacak olan servis sağlayıcıya hızlıca yapılacak olan başvuru sayesinde, avantajlı internet hizmetleri alınabilir.

Hesaplı faturalara sahip olabilmek için indirimli elektrik seçeneğinden de Hesapkurdu hizmeti sayesinde yararlanabilme ayrıcalığı bulunur. Elektrik tutarlarında mevcut olan fiyat farkının kolaylıkla hesaplanabilmesi sayesinde, yıllık oranda kârlılık sağlanabilmektedir.

Hesapkurdu.com Güvenilir midir?

Hesapkurdu, Türkiye’nin önde gelen internet şirketleri arasına giriş yapmayı başarmış olmasıyla beraber kullanıcı sayısında da aktif olarak artış yaşar. Hesapkurdu.com, resmi olarak şirket unvanını taşır. Tüm kullanıcılar için mevcut olan işlemlerde gizlilik politikasına uygun olarak hizmet vermeyi sürdüren bir değer taşımasıyla birlikte, Hesapkurdu.com güvenli şekilde kullanılabilir.

Uygun ve avantajlı tekliflerin Hesapkurdu üzerinden bulunabilmesinin ardından, Hesapkurdu.com üzerinden yapılacak tüm başvurularda kullanıcıların bankalara gönderdikleri başvuru bilgileri gizliliklerini korur. Özel şifreleme yazılımıyla beraber koruma altına alınmış olan bilgiler, her kullanıcı için geçerli durumdadır. Kullanıcı gizliliğinin esas alınarak yapılan tüm sorgulama ve başvuruların Hesapkurdu.com özelinde gerçekleştirilmesi bu anlamda ayrıcalık sağlar.

Hesapkurdu.com Ücretli mi?

Hesapkurdu hizmetleri ücretli mi? sorusu sıklıkla sorulan sorulardan biridir. Hesapkurdu’nu daha önce kullanmamış olanlar için özellikle, Hesapkurdu hakkında doğru bilgi sahibi olunması büyük önem taşır.

Hesapkurdu.com yapılacak tüm işlemler tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır. Site içerisinde yer alan her seçeneğin hem hızlı hem de pratik şekilde kullanılabilir durumda olması sayesinde aynı zamanda ücretsiz işlem yapabilme olanağının bulunuyor olması kullanıcılar için önemli farkları oluşturmaktadır. Karşılaştırmalar ve başvuruların tamamı, online olarak ücretsiz şekilde tamamlanır.

Hesapkurdu, hizmetleri kullanıcılar için ücretsiz olarak sunulmakla beraber; gelir modeli, tanıtılan ürünlerin kurumlarına bağlı olacak şekilde reklam bütçelerinden karşılanır. Finans ürünleri açısından müşterilerin avantajlı konumda bulunabilmeleri için sunulan Hesapkurdu hizmetlerinin tamamından yararlanabilme olanağı da bulunur.

 

Hesapkurdu.com’u Kullanmak için Üye Olma Zorunluluğu Var mı?

Kredi ürünleri başta olmak üzere, bankalar tarafından sunulan diğer ürünlere ek olarak bünyesinde; sigorta, bireysel emeklilik ve hesaplı fatura bulabilme gibi olanakları da sağlayan Hesapkurdu.com için hiçbir şekilde üyelik şartı mevcut değildir. Kolay kullanım politikasını benimseyerek, sade arayüz üzerinden kullanıcıların işlem yapabilmesi olanağı bulunur. Üyelik şartının bulunmuyor olmasıyla beraber Hesapkurdu üzerinden yapılacak olan işlemlerin hiçbirinde kısıtlama bulunmaz. Tercih edilen her hizmetten faydalanabilme olanağı bulunduğu gibi, hayatın her anında Hesapkurdu.com’a giriş yaparak karşılaştırma yapabilme ve avantajlı teklifleri bulabilme olanağı sunulur. 7/24 erişim özelliğine sahip olması sayesinde, online olarak hizmet veren Hesapkurdu kullanıcıları güncel sonuçlara ulaşabilme konusunda ayrıcalık elde ederler.

Hesapkurdu.com hizmetlerinden yararlanmak isteyen kullanıcılar, Hesapkurdu üyelik oluşturma zorunluluğuna sahip olmasalar da, bildirim alabilmek için bildirimlere üye ol seçeneğinden kolaylıkla yararlanabilirler. Tüm bildirimlerin kolaylıkla alınabilmesi olanağını sağlayan Hesapkurdu.com bildirim sistemi, erişim izninin verilmesi sayesinde hızlıca kullanılmaya başlanabilir. Kullanıcılar, kaçırmak istemedikleri fırsatlar için sahip olacakları bildirimlerin aktif olarak kullanılmasıyla beraber avantajlı seçeneklerden yararlanabilirler.

Hesapkurdu Üzerinden Yapılan Başvurular Nasıl Değerlendirilir?

Hesapkurdu.com, üzerinden yapılabilecek olan başvuruların tamamında şahsi bilgiler kurumlara gönderilmektedir. Kolay başvuru sağlanabilmesi yöntemini sağlayan Hesapkurdu, online olarak hizmet vermesi sayesinde son derece hızlı şekilde istenilen başvuruların tamamlanabilmesini sağlar. Hesapkurdu üzerinden yapılan tüm başvurularda İsim-Soyisim, TC kimlik no, cep telefonu numarası ve mail bilgilerinin girilmesi sayesinde işlem yapılmaktadır. Kurumlara gönderilen bilgiler üzerinden yapılan değerlendirmeler sayesinde, başvuru yapılan ürüne dair sonuçların alınabilmesi mümkün durumdadır. Değerlendirmenin Hesapkurdu’ndan bağımsız olarak gerçekleştiriliyor olmasıyla birlikte, kullanıcı bazında bireysel olarak değerlendirmeler gerçekleştirilir. Bireysel kullanıcıların sahip oldukları şartların dikkate alınarak başvurular olumlu veya olumsuz olarak sonuçlandırılabilir durumdadır. Başvuru değerlendirmeleri nereye yapıldıysa, o kurumdan bilgi alabilme olanağı bulunur. Hesapkurdu.com sayesinde oluşturulan avantajlı tekliflerin tamamında en kısa süre içerisinde geri dönüş alınabilmesi olanağı bulunur. Standart olarak kurumlar tarafından belirtilen değerlendirme süresi, Hesapkurdu.com üzerinden yapılan başvurularda da geçerlidir.

Hesapkurdu.com’a Nasıl Girilir?

Hesapkurdu.com, bir internet sitesi olarak faaliyet göstermeyi sürdürüyor olmasıyla beraber pek çok farklı platformdan kullanılabilir durumdadır. İnternet erişiminin mevcut olduğu her cihazdan, hesapkurdu.com adresine giriş yapılarak, sunulan hizmetlerden istenileni kullanılabilir. Akıllı telefonlar, tabletler, netbooklar ve masaüstü bilgisayarlardan Hesapkurdu’na ulaşım son derece basittir. Tarayıcıya site adresinin yazılmasıyla birlikte giriş kolaylıkla sağlanıyor olduğu gibi aynı zamanda, siteye erişim sağlandığı andan itibaren sunulan tüm olanaklardan da yararlanılabilmektedir. Mobil uyumlu tasarımı sayesinde, özel görünümüyle beraber mobil kullanıcıları karşılayarak pratik şekilde istenilen işlemlerin gerçekleştirilebilmesi ayrıcalığını sunan bir platform olarak ön plandadır. Hızlı şekilde girilebilir olması sayesinde, fark yaratan çözümlerin bir arada sunulmasıyla ayrıcalıklı olanakları beraberinde getirir.

Hesapkurdu Kullanmak Avantajlı mı?

İnternet üzerinden kolaylıkla karşılaştırma yapabilmeyi ve bununla birlikte bankalar başta olmak üzere pek çok kurumun sunduklarından yararlanabilmeyi sağlar. Hesapkurdu.com hızlı ve pratik kullanım kolaylığına sahiptir. Konum fark etmeksizin kullanılabilir durumda olması sayesinde, zaman tasarrufu açısından oldukça önemlidir. Hesapkurdu, her yerden her zaman kullanılabilir olmasına ek olarak ücretsiz kullanılır.

Pek çok farklı açıdan Hesapkurdu.com kullanmak son derece büyük avantajları beraberinde getirdiği gibi, hayata kolaylık sağlar. Pek çok insan için ihtiyaç duyulanları bir araya getiriyor olması sayesinde fark yaratan hizmet olanağını beraberinde getiren önemli platformlardan biri konumundadır. Güvenilir çalışma anlayışıyla, kusursuz işlem yapabilmeyi sağlar.

Yorum yapın