Halk Bankası Kredi Kampanyaları

Ülkemizde pek çok farklı banka bulunsa da bunların arasından birkaçı son derece popüler olmaktadır. Ve halkımız genel olarak bu bankalardan hizmet almayı tercih etmektedir. Bu bankaların arasında en çok dikkat çekenlerden biri de Halk Bankası’ dır. Adı geçen bu banka her daim son derece avantajlı ve kaliteli hizmet verir iken yaptığı kredi kampanyaları ile de göz doldurmaktadır.  Eğer siz de son derece avantajlı bir şekilde Halk Bankası kredi kampanyaları olanaklarından faydalanmak istiyorsanız bilmeniz gereken tüm detaylar aşağıda belirtildiği gibidir.

Halk Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

Yaşamakta olduğunuz tüm nakit para sıkıntıları için kullanabileceğiniz ihtiyaç kredisi kampanyaları aşağıda belirtildiği gibidir:

  1. Kredi 155 İhtiyaç Kredisi Kampanyası: Söz konusu bu kampanya polislere özel olarak verilmektedir. Son derece avantajlı olan bu kampanya dahilinde 50 bin Türk Lirası’ na kadar para alabilmektesiniz. Vade süresi ise en çok 48 ay olabilmektedir. Söz konusu kredi kampanyasında uygulanmakta olan faiz oranı ise % 1.32 olarak belirlenmiştir.
  2. Vefa İhtiyaç Kredisi Kampanyası: Bu kampanya ise şehit yakınları için düzenlenmiştir. Üst limiti yine 50 bin Türk Lirası olan kampanyanın ödeme süresi yani vadesi de 48 ay olarak belirlenmiştir. Faiz oranı ise % 1.30 olarak tespit edilmiştir.
  3. Kamu Çalışanlarına İhtiyaç Kredisi Kampanyası: Bu kampanyadan yalnızca kamu personelleri yaralanabilmektedir. Kredinin üst sınırı 50 bin Türk Lirası, vade süresi ise 48 aydır. Faiz oranları ise kredi alma koşullarına göre farklılık göstererek % 1.35 ile % 1.40 aralığındadır.
  4. Özel Çalışanlarına İhtiyaç Kredisi Kampanyası: Bahsi geçen bu kampanya ise özel sektör çalışanlarına yönelik olarak hazırlanmış olup koşulları kamu personeli kredisi ile benzerlik göstermektedir. Alınabilecek en yüksek tutar 50 bin Türk Lirası, vade süresi 48 ay, faiz oranı ise % 1.35 ile 1.40 aralığında değişim göstermektedir.
  5. Dost İhtiyaç Kredisi Kampanyası: Bu kampanya ile kredi alamıyor ancak son derece uygun koşullar ile başka bankalardaki kredilerinizi Halk Bankası’ na transfer etme olanağı yakalayabiliyorsunuz. Ödemenizi ise en çok 48 vade süresi ve de % 1.38 faiz oranı ile yapabiliyorsunuz.
  6. Emekli Mini İhtiyaç Kredisi: Adından da anlaşılacağı üzere bu kampanya yalnızca emekli vatandaşlara verilmektedir. Verilecek kredi tutarı 5 bin Türk Lirası olup, vade süresi 48 ay faiz oranı ise % 1.29 olarak belirlenmiştir.
  7. Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi Kampanyası: Bu kampanya da emekli vatandaşlarımıza yönelik olmak ile beraber alınacak tutar 50 bin Türk Lirası tutarındadır. Vade süresi ise en çok 48 olmak ile beraber faiz oranı % 1.30 ile % 1.35 aralığında değişim göstermektedir.

Yorum yapın