Halk Bankası Konut Kredisi Kampanyaları

Ev almak pek çok kişinin hayali ve bundan da öte ihtiyacı iken ne yazık ki kendi mevcut ekonomik koşullarımız ile bu ihtiyacı gidermek son derece zor, hatta imkansız. Bu nedenle de kredi almak ev almanın ilk koşulu olmaktadır. Eğer siz de ev almak için böyle bir desteğe ihtiyaç duyuyorsanız Halk Bankası konut kredisi kampanyaları büyük ölçüde ihtiyacınızı giderecek niteliktedir. Halkbank güncel konut kredisi kampanyalarının özellikleri ise aşağıda belirtildiği gibi olmaktadır:

Vefa Konut Kredisi

Bu kampanya şehit yakınlarına özel olarak hazırlanmış bir konut kredisi kampanyasıdır. En çok 100 bin Türk Lirası olacak şekilde ve yine en çok 120 ay vade seçeneği olan kredinin faiz oranı da yine şehit yakınlarına özel olarak % 1.09 ile % 1.12 aralığında değişmektedir.

Hesaplı Evim Konut Kredisi

Bu kampanyada hiçbir ön koşul olmaksızın konut kredisi talebinde bulunan herkese kredi olanağı sunulmaktadır. Alabileceğiniz en yüksek tutarlı kredi ise 1 milyon Türk Lirası olmaktadır. Bu rakamın son derece yüksek olması alınacak olan her türlü ev için kredi kullanma olanağı sunmaktadır. Vade süreleri de 120 aya yani 10 yıla kadar esnetilebilmektedir. Faiz oranları ise son derece makul olup alınacak kredinin tutarına göre % 0.95 ile % 1.19 aralığında değişmektedir.

Dost Konut Kredisi

Bu kampanya genel olarak bir konut kredisi transfer uygulamasıdır. Başka bankalarda olan konut kredisi borçlarınızı bu bankaya transfer ederek son derece avantajlı olanaklardan faydalanabilir ve geri ödemelerinizi daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Faiz oranları ise 120 ay vadeye kadar olan borçlarda % 1.27, 120 ayın üstündeki vade süreleri için ise % 1.33 oranında belirlenmiştir.

Halk Bankası Konut Kredisi Hesaplama

Tüm bu koşullar dahilinde kendinize en uygun seçeneği tercih etmek sureti ile kredinizi alabilir ve böylece konut sahibi olabilirsiniz. Bunun için ilk olarak kendi ödeme seçeneklerinize uygun olup olmadığını anlamak adına Halk Bankası konut kredisi hesaplama programını kullanmalısınız. Bu program son derece faydalı ve bir o kadar fikir verici bir programdır. Böylece kendinize en uygun kredi tutarını ve buna bağlı olarak  yapılmakta olan kampanyaların hangisinden faydalanmanız gerektiğini kolayca tespit edebilirsiniz.

Yorum yapın