Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Gelir belgesiz kredi başvuruları artık bankaya gitmeden çok kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Web kredi başvuruları, online kredi başvuruları, sms yoluyla kredi başvuruları gibi çok çeşitli kredi başvuru yöntemleri bankalar tarafından hizmete sunulmuştur. Hangi bankanın gelir belgesiz kredi imkanı size uyuyorsa belirleyip sonrasında o bankanın web sayfasından form doldurarak da kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Elbette bu imkanlar düşük rakamlı ihtiyaç kredileri için geçerli olmaktadır. Konut, araba, iş geliştirme gibi yüksek meblağlı kredi çekebilmek için mutlaka banka şubesine gitmeniz ve kefil ve bir teminat göstermeniz gerekebilmektedir. Gelir belgesiz kredi başvurusu için gerekli belgeler kullanmak istediğiniz kredi miktarına göre değişmektedir. Bir de tabi ki her bankanın kendine göre şartları ve istekleri vardır. Krediyi hangi bankadan alacağınızın tespitini yaptıktan sonra o bankanın başvuru şartlarını inceleyerek ona göre hareket edebilirsiniz.

Gelir Kredisi Veren Bankalar 2018

Gelir belgesiz kredi için başvuru yapabileceğiniz bankaların başında Denizbank gelmektedir. Denizbank gelir belgesi şartı aramadan 55.000 TL ye kadar kredi imkanı sunmaktadır. Üstelik bu krediyi alabilmek için banka şubesine gidip uğraşmanıza bile gerek yoktur. KREDİM yazıp TC kimlik numaranız ile birlikte 3280’e göndermeniz yeterli oluyor. maksimum 10 dakika içerisinde kredi başvurunuz değerlendirilip size cevap veriliyor. gelir belgesiz kredi sunan bankalardan bir diğer TEB bankasıdır. CEPETEB uygulamasını telefonunuza indirip kayıt oluyorsunuz ve kredi başvurusu bölümünden krediniz için başvurunuzu yapabiliyorsunuz.

Enpara Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Buna ek olarak QNB Finansbank’ın hizmeti olan Enpara üzerinden de kişilerin şartsız, kefilsiz ve gelir belgesiz kredi başvurusu yapması mümkündür. Bunun için ücretsiz olarak sunulan Enpara hesabının açtırılması ve mobil uygulama ya da internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu yapılması gerekmektedir. Enpara üzerinden yapılacak kredi başvurularında kişilerin en fazla 30 bin TL başvuru yapması gerekecektir. Bundan dolayı ihtiyacı 30 bin TL’ye kadar olan kişilerin, Enpara üzerinden başvuru yapması avantajlı olacaktır.

Son olarak da kişilere bankalar tarafından sunulan özel tekliflere değinmek gerekmektedir. Eğer bankalar tarafından sizlere özel bir teklif ile kredi sunuluyorsa, burada sizden herhangi bir belge ya da kefil şartı aranmayacağını da bilmeniz gerekmektedir.

Yorum yapın