Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu İçin En Kolay Yöntemler!

Garanti bankası kredi kartı başvurusu için en kolay yöntemleri sizlere sunuyoruz. Garanti Bankası tarafından müşterilere özel olarak sunulan kredi kartlarının başvuru süreçleri oldukça seri bir şekilde işlemektedir. Hesap açtırmak, kart almak veya kredi kartı başvurusu yapmak internet gibi iletişim alanlarının artmasıyla çok kolay bir hale erişti. Bu sayede Garanti Bankası başta olmak üzere hemen her banka için başvurularımızı tek tıkla internet siteleri üzerinden yapabiliyoruz. Garanti bankası kredi kartı başvuru internet üzerinde yer alan basit bir form üzerinden yapılabilmektedir. Bu güzel özelliğe ek olarak, kredi kartı başvuru sonucu da tarafınıza 3 dakika içerisinde iletilir. Bu süreçte ilk gelen cevap ön onay bildirgesidir. Bu nedenle ilk gelen mesaja odaklı olarak sevinmeyin. Daha sonra banka sizlerin hakkında edindiği bilgilere karşın tepki göstererek kredi kartını onay dışı bırakabilirsiniz. Garanti kredi kartı başvurusu sürecinde banka tarafından aranıncaya kadar hiçbir şeyden emin olmayın. Onay verilmesi durumunda tarafınıza muhakkak 3 iş günü içerisinde yetkili kişiler tarafından dönüş yapılacaktır.

Garanti kredi kartı başvurusu için temelde 3 temel yöntem bulunmaktadır. Eğer yakın çevrenizde bir adet Garanti Şubesi varsa en garantili ve bilgi dolu başvuru yöntemi bu olacaktır. Garanti Bankası şubelerinden herhangi birine girmeniz durumunda tarafınıza ilgili müşteri temsilcisi tarafından bilgi verilecektir. Garanti kredi kartı başvurusu internet üzerinden de kolayca yapılabilir. Son olarak telefon aracılığıyla da kredi kartı başvurunuzu bu banka bünyesinde yapabilirsiniz. Tüm bu kredi kartı başvuru yöntemlerinde ekstra ücret yaptırımı yer almamaktadır. Kullandığınız iletişim giderleri de normal tarife bedelleriniz üzerinden ödenir.

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu İnternetten Nasıl Yapılır?

Garanti kredi kartı başvurusu yapmak için web sitesine ilgili bölümden giriş yapmanız yeterli olacaktır. İnternet tarayıcınızın arama metin satırına “Garanti Bankası kredi kartı başvurusu” yazmanız durumunda “Kredi Kartı Başvurusu | Garanti Bankası” olarak görünen siteye giriş yapın. Burada Garanti Bankası kredi kartı çeşitleri yer almaktadır. Bu kartlar Bonus özellikli olmaları nedeniyle Bonus bünyesinde yer alan kampanya ve anlaşmalardan kolayca yararlanabilirsiniz. Garanti Bankası kredi kartlarını bu sayfada karşılaştırılabilir, dilediğiniz kartın özelliklerini tek tıkla görebilirsiniz. Bu sayfada istediğiniz karta tıklayın. Başvurma ekranı “detaylı bilgi” yazan yeşil köprü bağlantısında yer almaktadır.

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu Telefondan Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası kredi kartı başvurusu telefondan kolaylıkla yapılabilmektedir. Bu başvuruyu yapmak için ilk yapabileceğiniz unsur Garanti Çağrı Merkezine ulaşmaktır. Garanti Bankası çağrı merkezi numarası 444 0 333 olarak sunulur. Bu numarayı arayarak kredi kartı ve ürünlerine giriş yapın. Sonrasında tarafınıza ayrıntılı bilgi verilecek ve başvuru olanağı da sunulacaktır. Garanti bankası telefondan kredi kartı başvurusu bu şekilde tamamlanabilir. Aktif olarak kredi kartı odaklı SMS başvuru hizmeti yer almamaktadır. Garanti Bankası tarafından sunulan hizmetlerde özel kredi kartı isimlerine odaklı olarak SMS aracılı başvuru yapabilirsiniz.

Yorum yapın