Garanti Bankası Bahar Kredisi Faiz Oranı

Garanti Bankası Bahar Kredisi

Kredi kampanyaları nakit para sıkışıklığı yaşayan insanlar için son derece avantajlı çözüm yolları olmaktadır. Bu sebeptendir ki pek çok kişi bahsi geçen bu kampanyalardan faydalanmak istemektedir. Bu isteğe hemen hemen her banka kampanyalı krediler düzenleyerek cevap vermektedir. Bu konuda en çok dikkat çeken ise Garanti Bankası Bahar Kredisi olmaktadır. Her yıl düzenlenmekte olan bu kampanya milyonlarca kişinin para sıkıntısını çözmekte iken eğer siz de Garanti Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız bu konu ile alakalı merak ettiğiniz her detaya yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi

Garanti Bankası Bahar Kredisi kampanyaları 2018 yılında da tüm hızı ile devam ederken hakkında bilinmesi gereken detaylar şunlardır;

  1. Faiz Oranı: % 1.39 ile % 1.59 aralığında farklılık göstermektedir. Bu farklılığı ise alacağınız kredinin tutarı belirlemektedir.
  2. Vade Süresi: Ödeme yapabileceğiniz en uzun süre 48 ay yani başka bir deyiş ile dört yıldır. Alt sınır ise 3 ay olmaktadır.
  3. Alınabilecek Kredi Tutarı: Bu kampanya kapsamında alabileceğiniz en yüksek kredi tutarı 75 bin Türk Lirası olmaktadır. Ancak bu üst limit belli başlı koşullara göre farklılık göstermektedir.
  4. Kredi Başvurusu: Söz konusu kampanyaya başvuru yapabilmek için kullanabileceğiniz ilk yöntem Garanti Bankası SMS ile kredi başvurusu seçeneğidir. Bunun haricinde Garanti Bankası internet şubesi üzerinden de başvuru yapma olanağınız bulunmaktadır. Eğer sürecin daha hızlı ve daha kontrollü ilerlemesini istiyorsanız başvuru yapmak için Garanti Bankası şubelerini tercih etmelisiniz.

Alacağınız kredi ve ödeme koşulları ile alakalı daha detaylı bilgi edinmek için Garanti Bankası ihtiyaç kredisi hesaplama işlemi yapmanız faydalı olacaktır. Ancak genel bir ödeme planı görmek istiyorsanız aşağıdaki bilgiler yeterli olacaktır.

50 bin Türk Lirası tutarındaki 48 aylık ödeme süresi için aylık ödeme tutarınız 1560 Türk Lirası tutarında olacaktır. Toplam ödemeniz ise 74 bin 907 Türk Lirası’ dır.

Bu konular ya da merak etmekte olduğunuz başka pek çok konu için Garanti Bankası müşteri hizmetleri numarası olan 444 0 333 hattını arayabilirsiniz. Üstelik bu çağrı merkezi yedi gün yirmi dört saat hizmet verdiği için dilediğiniz her an iletişim kurma olanağınız bulunmaktadır.

Yorum yapın