Garanti Bankası 2018 Tüketici Kredisi

Garanti Bankası 2018 yılında ihtiyaçlarını karşılamak isteyenlere harika fırsatlar sunuyor. İhtiyaçlarınızı ertelemek yerine Garanti Bankası’nın sunmuş olduğu düşük faiz oranları ile düzenlenmiş tüketici kredisinden yararlanabilirsiniz. Bankanın sizin için hazırladığı 2018 tüketici kredisi, 48 aya kadar vade olanaklarıyla 1,39’dan başlayan faiz oranı seçenekleriyle skorunuza göre uygun olan miktarda kredi çekme fırsatı sağlar.

Garanti Bankası ile yeni yılda ihtiyaçlarınızı uygun faiz seçenekleri ile karşılamak istiyorsanız bankanın müşterileri için sunduğu güvenilir ve hızlı yöntem olan Garanti Cep uygulamasını kullanabilirsiniz. Anında başvuru yapabilir ve Garanti Cep ile birçok sorunuza yanıt bulabilirsiniz. Eğer öncesinde kredi başvuru işlemlerinizi banka veya telefon bankacılığı üzerinden yaptıysanız da Garanti Cep uygulaması ile başvuru işlemlerini tamamlayabilir, hesabınıza anında yatacak olan paranızı kullanıp, ihtiyaçlarınızı karşılamaya başlayabilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Başvuru Kanalları

Garanti Bankası diğer bankalara göre daha kolay bir şekilde kredi veren bankalardan bir tanesidir. Müşterilerinin her zaman daha güvenli ve hızlı işlemler yapması için gün geçtikçe teknolojinin tüm özelliklerinden faydalanarak yeni sistemler geliştirmektedir. Tüm müşterilerin başvurularını kolay yapabilmesi için internet ve SMS yoluyla da başvuruyu kabul etmektedir. Garanti Bankası 2018 Tüketici Kredisi kullandırmak için e-kredi, SMS, ATM, Alo Garanti ve Facebook yoluyla başvuruları dikkate almaktadır.

5 Dakikada SMS Başvurusu: Garanti Bankası kredilerinde tüketici kredisi kullanmak isterseniz SMS göndererek anında sonuç bilgisini alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken TC Kimlik numaranızı yazıp arada bir boşluk bırakarak çekmek istediğiniz kredi tutarını yazmak. Sonrasında boşluk bırakarak vade sayısını ve bir boşluk daha belgeleyebileceğiniz net olarak gelir tutarını TL olarak yazıp, 3390’a kısa mesaj gönderebilirsiniz. Garanti Bankası 5 Dakikada SMS ile başvuru ile sonuç anında cebinizde.

Paramatik Cihazı İle Başvuru: Garanti Bankası kredilerinden tüketici kredisi kullanmak isterseniz ATM cihazlarından başvuru yapabilirsiniz. Garanti müşteri olmasanız bile Paramatikte yer alan giriş butonuna basarak kartsız işlem sekmesinden Tüketici Kredisi Başvurusu adımı ile başvurunuzu yapabilirsiniz. Garanti Bankası müşterisi olmanız halinde ise kart şifrenizi girerek diğer işlemler sekmesinden Tüketici Kredisi Başvurusu adımı takip ederek kredi başvurunuzu gerçekleştirmiş olursunuz.

Alo Garanti İle BaşvuruGaranti Bankası 2018 Tüketici Kredisi kullanmak isterseniz 444 0 335 Garanti Danışma Hattı ile iletişime geçerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet Üzerinden Başvuru: Garanti Bankası internet şubesine giriş yaparak TC Kimlik numaranız ile birlikte kredi başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Kredi başvuru sekmesini takip ederek TC kimlik numarası ya da müşteri numaranızla kredi başvuru adımlarını takip ederek kredi başvurusunu yapıp, kredinizin onaylanması halinde hesabınıza gelen parayla ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Garanti Bankası 20.000 TL Tüketici Kredisi

Garanti Bankasından alacağınız 20.000 TL kredi için geri ödemeniz aylık ne kadar olacak? Ve toplamda ne kadar ödeme yapacaksınız göz atalım.

 • Kredi: 20.000 TL
 • Vade: 48 Ay
 • Faiz Oranı: %1,69
 • Taksit Tutarı: 655,76 TL
 • Toplam Geri Ödeme: 31.476,48 TL

Kredi İçin Hazırlamanız Gereken Belgeler

Garanti Bankası’ndan kredi çekmek için gerekli olan ve aşağıda belirtildiği gibi maddeler halinde belirtilen belgeleri hazırlamanız gerekir.

 • Nüfus Cüzdanı
 • Maaş Bordrosu veya Gelir Belgesi
 • Emekli Belgesi
 • Firma Belgeleri (eğer şirket sahibiyseniz)
 • Çiftçiyseniz Çiftçilik Belgesi
 • Faiz Gelirinden Para Kazanıyorsanız Hesap Cüzdanı

Başvuru Sonucu Sorgulaması / Öğrenmesi

Garanti Bankası’na tüketici kredisi için yapmış olduğunuz başvuruların sonuçlarını öğrenmek için yapmanız gereken 444 0 335 Garanti Danışma Hattı ile iletişime geçmektir. İsterseniz de cep telefonunuzdan 3390’a bilgilendirme mesajı atarak ya da Garanti Bankası İnternet Şubesi’nden konuyla ilgili gerekli adımları takip ederek durum sorgulamanızı yapabilirsiniz. Uygun faiz oranları ile tüm ihtiyaçlarınız Garanti Bankası’nın size sağlamış olduğu imkânlar dâhilinde karşılanır. Aklınızdaki sorular ve detaylı kredi bilgileri için Garanti Bankası Telefon Bankacılığı üzerinden yanıt bulabilirsiniz.

Yorum yapın