Garanti Bankası 2018 Taşıt Kredisi

Garanti Bankası yeni yılda da hayalleri süsleyen taşıtlar için değerli müşterilerine uygun ödeme koşulları ile harika kredi seçenekleri sunmaya devam ediyor. Kefilsiz, 4 yıla kadar olan vade seçenekleri ile hızlı onay veren Garanti Bankası, herkesi arama sahibi yapmaya kararlı. Aracınızı anında alıp, kredi ödeme vadeleriyle ilgili sizlere kolaylık sağlayan Garanti Bankası marka ve model koşullarıyla ilgili farklı kampanaya seçenekleri sunmaktadır.

Gelirinize uygun bir şekilde düşük faiz seçenekleri ile 48 aya kadar yapılan vade ile kolaylık sağlamaktadır. Kefilsiz taşıt kredisi çekebileceğiniz bu kredide teminat olarak aracın rehin durumu kullanılır. Sadece 0 km. bir araç almayı düşünürseniz eğer kefil aranma hükmü bulunmamakla beraber bankalar isteklerine ve uygun gördüğü durumlara göre kefil isteme hakkında da sahiptirler. Bireysel müşteriler ile KOBİ müşterilerinin araç kredilerinin oranları araç ücretinin 100.000 TL’ye olan kadarı için % 70, 100.000 TL’yi aşan durumlar için ise % 50’dir.

Garanti Bankası Kredi Başvuru Kanalları

Garanti Bankası taşıt kredisi konusunda da müşterilerine uygun vade seçenekleri ve ödeme kolaylığı ile daima tercih edilen bankalardan bir tanesidir. Garanti Bankası 2018 Taşıt Kredisi kapsamında kefilsiz ve 48 aya kadar vade seçenekleri ile herkesi araç sahibi yapmayı planlıyor. Kredi çekmek için şubeye kadar gitmenize gerek kalmadan farklı başvuru kanalları yoluyla kredi talep işlemlerini başvuru şeklinde gerçekleştirme hakkına sahipsiniz.

Müşterilerinin daima daha kolay ve daha güvenli işlemlerini gerçekleştirmesi için her geçen gün daha fazla sistem geliştiren Garanti Bankası, gerek internet şubesi, gerek ATM başvurusu, gerekse SMS yolu ile kredi başvurularını kabul etmektedir. Garanti Bankası 2018 Taşıt Kredisi kullanmak için şubeye gitmek dışında e-kredi, SMS, ATM, Alo Garanti ve Facebook yoluyla başvuruları dikkate almaktadır.

5 Dakikada SMS Başvurusu

Garanti Bankası taşıt kredisi kullanmak isteyenlere SMS yolu ile başvuru hakkı vermektedir. 5 dakikada sonuç alabileceğiniz kredi başvuru seçeneği ile hızlıca taşıt kredisi başvurunuzu yapabilir, detaylı bilgileri internet sitesinden veya alo garanti hattından öğrenebilirsiniz. Yapmanız gereken TC kimlik numarası, çekmek istenilen tutar, vade sayınız ve belgelenebilir net gelirinizi araya bir boşluk koyarak 3390’a kısa mesaj atmak. Garanti Bankası ile kısa mesaj kredi sonuçlarınız 5 dakikada cebinizde.

Paramatik Cihazı İle Başvuru

Garanti Bankası kredilerinden olan taşıt kredisine başvuru işlemlerinizi ATM’lerden yapabilme hakkına sahipsiniz. İster Garanti Bankası müşterisi olun ister olmayın kolaylıkla kredi başvuru adımlarını takip ederek başvuru yapabilirsiniz. Eğer müşterisi iseniz kart şifrenizi girdikten sonra diğer işlemler ve kredi adımlarından taşıt kredisi başvuru sekmesini tuşlayabilirsiniz. Eğer garanti Bankası müşterisi değilseniz de giriş tuşuna basarak kartsız işlemler menüsünden kredi başvuru adımı izlenerek kredi için gerekli işlemin ilk adımını atabilirsiniz.

Alo Garanti İle BaşvuruGaranti Bankası 2018 Taşıt Kredisi kullanmak isterseniz 444 0 335 Garanti Danışma Hattı ile iletişime geçerek gerekli belgeleri hazırladığınız takdirde taşıt kredisi başvuru işlemlerinin ilk adımını gerçekleştirmiş olursunuz.

İnternet Üzerinden Başvuru

Garanti Bankası’nın internet üzerinden başvuru seçeneği ile internet şubesine giriş yaparak başvuru sahibinin TC Kimlik numarası ile birlikte taşıt kredisi başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. İnternet şubesi üzerinden taşıt kredisi adımlarını takip ederek TC kimlik numarası veya müşteri numarasıyla giriş yaparak hızlı taşıt kredisi onayını sağlayabilirsiniz. Kredinizin onaylanması halinde gerekli bilgileri şubeniz ile konuşarak taşıt krediniz için yeterli olan miktarı hesabınızda görebilirsiniz.

Kredi İçin Hazırlamanız Gereken Belgeler

Garanti Bankası’ndan taşıt kredisi çekmek için gerekli olan ve aşağıda belirtildiği gibi maddeler halinde belirtilen belgeleri hazırlamanız gerekir.

  • Nüfus Cüzdanı
  • Maaş Bordrosu veya Gelir Belgesi
  • Emekli Belgesi
  • Firma Belgeleri (eğer şirket sahibiyseniz)
  • Çiftçiyseniz Çiftçilik Belgesi
  • Faiz Gelirinden Para Kazanıyorsanız Hesap Cüzdanı
  • 0 km bir araç için proforma fatura
  • 2. El araç için araç ruhsatı

Başvuru Sonucu Sorgulaması / Öğrenmesi

Garanti Bankası’na taşıt kredisi için yapmış olduğunuz başvuru sonucunu SMS ile internet şubesinden veya 444 0 335’e ulaşarak öğrenebilirsiniz. Detaylı bilgi için Garanti Bankası internet sitesi veya telefon bankacılığından detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın