Garanti Bankası 2018 Konut Kredisi

Garanti Bankası 2018 yılında herkesi ev sahibi yapmaya hazırlanıyor. 2017 itibariyle konut krediler yürürlükte Mortage olarak anılmaktadır. Mortgage konut kredisinden farklı olarak uzun vade anlamını taşıyor. Garanti Bankası’nın değerli müşterilerinin daha kolay ödeme koşulları ile ev sahibi olmaları hedefleniyor.

Örneğin normal bir konut kredisinde vade 120 ayken bu Mortgage kredilerinde daha fazla olabiliyor. Düşük faizli ev sahibi olmak isterseniz mutlaka Garanti Bankası ile iletişime geçip, detayları telefon bankacılığı ile de alabilme şansına sahipsiniz. Hayallerdeki evin bütünü alacak kadar yeterli nakde sahip değilseniz Garanti Bankası 2018 Konut Kredisi ile bu durum mümkün hale gelmektedir. Mortgage ile uzun vadeli ödeme imkânlarıyla yatırımları ileriye dönük rahatlıkla yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Başvuru Kanalları

Garanti Bankası konut kredisinde ileriye yatırım yapmak isteyen müşterilerine kolay başvuru seçenekleri sunmaktadır. Normalde konut kredisi vadeleri 120 ayken Mortgage ile daha uzun vadelerde konut kredisi çekme şansına sahip olabilirsiniz. Müşterilerine daima uygun vade seçenekleri ve ödeme kolaylığı sağlayan bankalardan bir tanesi olan Garanti Bankası, herkesi ev sahibi yapmak için kefilsiz, gerekli belgeler tamamlandığında ev sahibi yapmak için değerli müşterilerini bekliyor. Garanti Bankası, şubeye gitmeye gerek olmadan internet şubesi, ATM başvurusu, SMS yolu ile konut kredi başvurularını kabul etmektedir. Garanti Bankası 2018 Konut Kredisi kullanmak için şubeye gitmek dışında e-kredi, SMS, ATM, Alo Garanti ve Facebook yoluyla başvuruları dikkate alıp, işlem sağlamaktadır.

Garanti Bankası 5 Dakikada SMS Başvurusu 

Garanti Bankası konut kredisi kullanmak isteyenlere SMS yolu ile başvuru şansı vermektedir. 5 dakikada hızlı sonuç alabileceğiniz konut kredisi başvurusunu sonrasında gerekli belgelerle şubenize giderek işlem detaylarını tamamlayabilirsiniz. Öncelikle yapmanız gereken şey TC kimlik numarası, çekmek istenilen tutar, vade sayınız ve belgelenebilir net gelirin toplamını aralara bir boşluk bırakmak şartıyla 3390’a kısa mesaj atmak. Garanti Bankası ile kısa mesaj konut kredi sonuçlarınız 5 dakikada cebinizde olabilmektedir.

Garanti Bankası Paramatik Cihazı İle Başvuru

Garanti Bankası kredilerinden olan konut kredisine başvuru işlemlerinizi ATM’lerden, Garanti Bankası Paramatik’lerinden başvurma şansına sahipsiniz. İster Garanti Bankası müşterisi olun ister olmayın kolaylıkla konut kredi başvuru sekmelerini takipte kalarak işlemlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Garanti Bankası müşterisi olmasanız da giriş tuşu ile ilerleyerek kartsız işlemlerden kredi başvurunuz için ilk adımı atabilirsiniz.

Garanti Bankası Alo Garanti İle Başvuru

Garanti Bankası 2018 Konut Kredisi yatırım ve ev sahibi olmak için kullanmak isteyenlere Garanti Bankası başvuru hakkında detaylı bilgi için 444 0 335 Garanti Danışma Hattı ile iletişime geçip, konut kredisi için başvuru adımını tamamlayabilirsiniz.

İnternet Üzerinden Başvuru

Garanti Bankası’nın internet üzerinden konut kredisi başvuru hakkı ile internet şubesine giriş yaptığınız takdirde TC kimlik ya da müşteri numaranızı yazarak konut kredisi başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Kredi adımlarını takip ederek, hızlı onaydan geçmek için detaylı bilgileri şubeniz ile görüşebilirsiniz. Vade ve ödeme detayları meblağlar yüksek olduğundan dolayı ilk başvuruları kanallardan gerekli diğer başvur adımlarını şube üzerinden hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz

Garanti Bankası Kredi İçin Hazırlamanız Gereken Belgeler

Garanti Bankası’ndan konut kredisi çekmek için gerekli olan ve aşağıda belirtildiği gibi maddeler halinde belirtilen belgeleri hazırlamanız gerekir.

  • Alınacak olan konuta ait Kat Mülkiyeti Tapusu ya da Kat İrtifakı Tapusu ve Yapı Kullanım İzin Belgesi ya da Kat İrtifakı Tapusu ve inşaat ruhsatının tüm fotokopi belgeleri
  • Vergi levhası veya son vergi beyannamesi
  • Kuruluş ve son değişiklikleri içeren Ticaret Sicil Gazetesi (detaylar: şahıs firması ise esnaf / meslek odası sicil kayıt belgesi)
  • Şirket İmza Sirküleri fotokopileri
  • Bilanço, gelir tablosu ve detay mizan veya işletme defteri fotokopisi
  • Şirket sahibi iseniz ortakların nüfus cüzdanı fotokopileri (A.Ş. ve Ltd. hariç)

Garanti Bankası Ev Kredisi Taksit Seçenekleri

Azalan Taksitli Mortgage: Gelir durumuna göre azalan taksitler şeklinde taksit azaltma imkanına sahipsiniz.

Garanti Sabit Faizli Konut Kredisi: Garanti Bankası konut kredisi azalan taksit faiz oranı 1,39’du ve aylık taksit miktarınız asla değişmez.

Ara Ödemeli Ev Kredisi: Çalıştığınız işler dolayısıyla yıllık kazançlarınız varsa yüklü miktar ödeme yaparak taksitleri azaltma şansına sahip olursunuz.

Özel Ödemeli Mortgage: Bütçenizin sunduğu imkanlar dahilinde kendi belirlediğiniz taksit tutarına göre ara taksit ödemesi yapılır.

Artan Taksitli Mortgage: İlk taksitler düşük ve her geçen yıl taksitlerin artarak devam ettiği bir taksitlendirme yöntemidir.

Yorum yapın