Fibabanka Kredi Şartları Neler?

Fibabanka İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır?

Yatırım yapmak veya acil nakit ihtiyacını gidermek için başvurulan banka kredileri, çeşitli şartlar ile bireylere verilmektedir. Türkiye’de faaliyet gösteren ve her geçen gün müşteri potansiyelini arttıran banka, kredi verme konusunda da oldukça başarılıdır. Bayram, düğün ve taşıt gibi ihtiyaçlarınız için gerekli olan maddi desteği, Fibabank bünyesinde alabilir ve sağlık giderlerinizi, mobilya ihtiyaçlarınızı veya beyaz eşya gibi elektronik ürünleri gibi ihtiyaçlarınızı çok rahat bir şekilde karşılayabilirsiniz. Fibabank bu tür ürünler için, ihtiyaç kredisi vermektedir. Fibabanka kredi vade farkı olarak 36 aya kadar taksitlendirme imkânı da, yine müşterilere tanınan diğer haklar arasındandır. Kampanya kapsamında kendinize uygun geri ödeme seçeneklerinden birini seçebilir ve kredi koşullarını kendiniz belirleyebilirsiniz. Ayrıca fibabank ihtiyaç kredisine, internet üzerinden veya bankanın herhangi bir şubesinden yapabilirsiniz. Yaptığınız başvurular en kısa zaman içerisinde değerlendirilmekte ve sizlere geri dönüş sağlanmaktadır. Fibabank, müşterilerinden herhangi bir dosya masrafı ücreti de almamakta ve kefil istememektedir.

Bayram, tatil, sağlık, eğitim, ev eşyası ihtiyaçlarınızda Fibabanka Kredisi kullanabilirsiniz. Aşağıda örnekleri gösterilen tabloyu inceleyerek en uygun ihtiyaç kredisini Fibabanka ‘dan temin edebilirsiniz.

Fibabanka Kredi Faiz Oranları

 Kredi Tutarı  Kredi Vadesi (Ay)  Kredi Faiz Oranı (Aylık)  Kredi Taksit Tutarı  Kredi Tahsis Ücreti (BSMV Dahil)
 5.000 TL  12  %2,09  487,67 TL  26,25 TL
 10.000 TL  24  %2,09  559,62 TL  52,50 TL
 20.000 TL  36  %2,09  850,08 T  105,00 TL

Fibabanka Kredi Çeşitleri Neler?

Fibabank, kredi kampanyasını üç şekilde yürütmektedir. Bunlar standart ihtiyaç kredisi, yıldız kredi, masrafsız kredi olarak belirlenmiştir. Bu ihtiyaç kredisi türlerinin hepsinden yararlanmanız mümkündür. Fakat yıldız kredisi seçeneğinden yararlanmak için, kredi notunuzun 1400 puanın üstünde olması gerekir. Fibabank, Türkiye’de yeni hizmet verdiği için ve kredi kartlarına olan talebin artması, kredi bulamayan firmalara kolaylık sağlamak için farklı teklifler hazırlamaktadır. Ayrıca yapmış olduğu çalışmalar sayesinde, kısa bir süre içerisinde geniş bir müşteri potansiyeline sahip olmuş ve hizmet alanlarını geliştirmiştir. Ayrıca Fibabanka İhtiyaç Kredi çeşitleri söyle sıralanmaktadır;

  • Anında Telefonla Kredi
  • Fibabanka Bayram Kredisi
  • Fibabanka İhtiyaç Kredisi
  • Yıldız Kredi
  • Anında İnternetten Kredi
  • Vatan Bilgisayar Kredisi

Yorum yapın