Erzincan Merkez İlçesi Yalnızbağ Konut Satışı

Erzincan ili Merkez ilçesi olan Yalnızbağ Beldesinde toplamda 340 adet konut satışı yapılacaktır. Konutlara yakın olması istenen 1 adet cami ve 1 adet ticaret merkezi projesi için satış sistemi başlatılmıştır. Erzincan merkez ilçesinde olan bu derece güzel belde de sizlerde Yalnızbağ Konut Satışı ‘nda ev sahibi olabilirsiniz.

Yalnızbağ Konut Satışı Kimleri Ev Sahibi Yapıyor?

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca onaylanan bu satışlar, finansman gücü çok az olan aileler için geçerlidir. Teslime hazır olan toplam 45 adet konut ilk etapta, kurasız satılacaktır. Erzincan konutlarında çevre düzenlemesi ve alt yapı çalışmaları içinde gerekli olan ihaleleri kontrol edebilirsiniz.

Konutların brüt alanları 107,40 metrekaredir. Net kullanım alanı ise 88,99 metrekare civarındadır. Projelerin yapısına göre değişin büyüklüktükse evler bulunmaktadır. Yalnızbağ beldesini renklendiren konut projelerinde, alternatif peşinat kuralı yani konutu almak için %5 oranında maddi kaynağınızın olması gerekir.

Yalnızbağ Konut Satışı Şartları Nedir?

Erzincan ili Merkez ilçesinde olan konutlardapeşinat ile 120 ay vade,peşinat ile 156 ay vade, %20 peşinat ile 180 ay vade,peşinat ile 120 ay vade,peşinat ile 180 aya kadar vade imkânı sunuluyor. Başlangıç taksitleri 943 liradan olan bu konutlar, alt gelir grubunda veya orta gelir grubunda olan aileler için idealdir.

Erzincan’ın büyük restorasyon içeriğine sahip olan konut projesinden sizlerde faydalanabilirsiniz. Ülkemizde kalabalık nüfusun konut ihtiyaçlarını karşılamak üzere inşa edilen projeye yakın mescit ve camide bulunmaktadır. 340 adet konutun satışı için gerekli olan organizasyon ve resmi işlemleri güncel takip etmeniz gerekmektedir. Bilindiği üzere Toplu konut sisteminden faydalanmak için, konut alma koşullarına uygun olmanız ve asla adınıza evinizin olmaması gerekiyor.

Yalnızbağ Konut Satışı Ne Zaman

Erzincan Yalnızbağ toplu konut uygulaması kapsamında satış işlemleri 22 Ocak – 30 Mart 2018 tarihleri arasında yapılacaktır. En son başvuru tarihi 30 Mart 2018 tarihidir. Satış süreçlerinde ödeme işlemleri Türkiye Halk bankası aracılığıyla yapılacaktır. Türkiye Halk bankası tüm şubeleri tarafından ödeme gerçekleştirilecektir. Alternatif yenilikçi uygulamalar ile inşa edilen evler bölge coğrafyasına uygundur.

Doğu Anadolu’da uzun vadeli bir yatırım planlaması ile hazırlanan konutlar, ulaşım ve yerleşime uygun lokasyondadır. Yoksul vatandaşlara güven verecek olan Yalnızbağ beldesi konutlarında, tüm unsurları karşılayacak olan bir proje söz konusudur. Konut beklentisine özel yaşam alanlarıyla renklendiren bir projedir. Erzincan’da kentsel dönüşüme yardımcı olan proje uzun süredir kirada kalanların yardımcısıdır.

Konut piyasasında sağlamlık, kalite, ucuzluk gibi kriterleri içinde barındıracak nitelikte olan bu sistemden faydalanabilirsiniz. Erzincan merkez ilçesindeki bahsi geçen beldede dengeli bir biçimde dağılan yapı tercih edildi. Konutların etrafında, park ve sosyal alanlar ayrıca spor faaliyetlerinde gerçekleşmesi için dönüşüm tamamlandı. Projede dikey mimariden yatay mimariye özel işçilikler yapıldı. Konut üretiminde sosyal ihtiyaçlara cevap verecek şekilde mimari söz konusudur.

Vatandaşa kira öder gibi ev ödeme sistemi sunan bu yöntem ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Erzincan merkez ilçesindeki kırsal alanlarında değerlendirilmesi adına gerekli olan konutlar sayısı artış gösterdi. Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinin parlayan ili olan Erzincan’da halkımızın konut ihtiyacına cevap veren proje sizleri memnun edecektir.

Ülkemizde ihtiyaç sahibi olan vatandaşı memnun edecek nitelilikteki projedir. Alt gelir grubu olan ihtiyaç sahibi mensuplarına özel ödemede zorlanılmayacak nitelikteki toplu konut satışı için güncel bilgileri 444 8654 TOKİ üzerinden de takip edebilirsiniz.

Konutlara özel satış fiyatları, mal bedelleri, konutun tipi ve yerleşim planı hakkında çok daha fazla bilgiyi, toki web sitesinden öğrenebilirsiniz. En düşük ve en yüksek olan alternatif seçimlerle müşterisine sunulan ödeme koşulları gerçekten çok uygundur.

Yorum yapın