Ertelemeli Kredi Veren Bankalar (Kesin Liste)

Ertelemeli Kredi Veren Bankalar (Kesin Liste)

İhtiyaç kredileri en fazla 36 ay vadeli olurken, ertelemeli kredi veren bankalar hizmet koşullarını daha esnek tutuyor. Başvurusu onaylanan kişiler, kredi tutarını hemen alırken, müşterilerinin 3 veya 6 ay sonra borçlarını ödemeye başlamasını sağlıyorlar. Ertelemeli kredi olarak adlandırılan bu sistem sayesinde, banka müşterileri krediye ihtiyaç duyduğunda, daha kolay ödeme seçeneklerinden yararlanıyor.

Ertelemeli kredi avantajları ve ertelemeli kredi veren bankalar hakkında bilgi sahibi olmanız için hazırladığımız yazımızda, 2019 yılının güncel bilgilerini sizler için bir araya getirdik. Ertelemeli kredi kullanılması halinde, faiz oranları, vade seçenekleri ve müşterilerin yerine getirmesi gereken şartları detaylarıyla inceleyebilirsiniz.

3 Ay Ertelemeli Kredi 2019

Bankalar müşteri odaklı hizmet ağıyla 3 ay ertelemeli kredi hizmeti sunabiliyor. Kampanyalı ürünler olarak değerlendirilen bu hizmete göre, kişiler 33 ay vadeli kredi kullanımı yapıyor. Ertelemeyle birlikte 36 ay vadeye tamamlanıyor. Ödemeler 3 ay sonra başlasa da ilk 3 ayın faizleri diğer taksitlere eşit olarak dağıtılmaktadır. Bu durumda 36 ay vade ile 33 ay vadeli kredinin faiz oranları aynı olsa da taksit tutarları birbirinden farklılık gösterecektir.

3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar 2019

Bankalardan ertelemeli kredi kullanımı tercih edilmesi halinde, taksitler 3 ay sonra ödenmeye başlıyor. Buna göre 33 ay vade seçeneği sunan, ertelemeli kredi veren bankalar kesin listesi şöyledir:

QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli Kredi

İhtiyaç kredisi hizmetini 3 ay ertelemeli sunan QNB Finansbank, ürün kullanımı sırasında evrak veya kefil de talep etmiyor. Başvurular internet, cep şubesi üzerinden veya çağrı merkezi aracılığıyla alınır. Hızlı başvuru için T.C. kimlik numaraları 5030’a SMS ile de gönderilebilir.

QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Hesaplama

QNB Finansbank ertelemeli kredi faiz oranı %1,99’dan başlar, %2,75’e kadar yükselebilir. Kişiye göre değişen faiz oranlarıyla kullanılan ürünün, 33 ay vadede %1,99 oranla aylık taksit tutarı ise 436 TL olacaktır.

Kredi notu düşük olan kişiler ise QNB Finansbank 3 ay ertelemeli kredi ürününden %2,75 faiz oranıyla yararlanırken, aylık taksitleri ise 533 TL’dir.

Akbank 3 Ay Ertelemeli Kredi

Bankanın müşterilerine özel hazırladığı ertelemeli kredi ürün başvurusu telefon şubesi, Akbank Direkt internet veya mobil üzerinden, belgesiz ve imzasız yapılabiliyor. Banka müşterisi olmayanlar ise Akbank websitesi üzerinden hızlı başvuru yapabiliyor. Şube kanalını tercih edenler ise nüfus cüzdanı ve fotokopisi, gelir belgesi ve gerek görülmesi durumuna karşılık, ikametgah belgesini yanında bulundurmalıdır. Akbank 3 ay ertelemeli kredi faiz oranı müşteri kredi notuna göre %2,19 ile %2,49 arasında değişecektir.

Alternatif Bank 3 Ay Ertelemeli Kredi

Ertelemeli kredi veren bankalardan Alternatif Bank’tan hizmet almak isteyen kişiler, ödemelerine 3 ay sonra başlıyor. Buna göre kişiler 33 ay vadeyle %2,30 faiz oranıyla ürün kullanabiliyor.

Vakıfbank 3 Ay Ertelemeli Kredi

Kamuya özel hazırlanan ürüne göre, Vakıfbank’tan hizmet alacak olan kişiler ödemelerini isterlerse 3 ay sonra yapmaya başlıyor. Kampanyaya göre taksitler eşit, artan veya azalan özelliklerden birini müşteri kendi ihtiyacına göre de seçilebiliyor. Tutar maksimum 90.000 TL olurken, faiz oranı ise %1,82’den başlamaktadır. Kredi notu 1001 ile 1200 arasında olanlar ise %1,99 oranla ürün kullanabiliyor.

Ziraat Bankası 3 Ay Ertelemeli Kredi

Bireysel ihtiyaçlara çözüm sunan bankandan, %1,95 faiz oranı ve 36 aya varan vade seçeneğiyle hizmet alınabiliyor. Ziraat Bankası 3 ay ertelemeli kredi ürününden yararlanmak isteyen kişiler, bankanın şube, web sitesi, mobil ve internet şubesi, ATM, çağrı merkezi gibi tüm kanallarından başvuru yapabiliyor.

6 Ay Ertelemeli Kredi 2019

Banka ürün hizmetleri değerlendirildiğinde, ihtiyaç kredileri maksimum 36 ay vade seçeneğine sahip olurken, bazı bankalar 48 aya varan kampanyalar sunabiliyor. Çoğu banka, müşterilerine 3-4 ay ertelemeli kredi kullanım olanağı sağlarken, yaz veya her yılın başında 6 ay ertelemeli kredi gibi kampanyalar da sunabiliyor. Fakat bu tür hizmetler bankalar tarafından sınırlı sayıda ve süre için hazırlanmaktadır. 6 ay ertelemeli kredi 2019 yılı için güncel herhangi bir kampanya veya ürün hizmeti bulunmamaktadır.

6 Ay Ertelemeli Kredi Denizbank

Denizbank 6 ay ertelemeli kredi hizmetini kısa bir süre önce durdurmuştur. Buna göre tüketicilere yeni bir kampanya sunulması halinde, konuyla ilgili net bilgiyi, yazımızı güncelleyerek sizlerle paylaşacağız.  Bankanın güncel hizmeti 3 ay ertelemeli kredi ürünüdür. Ertelemeli Taksitli Nakit ürünü ile Denizbank kredi kartı üzerinden 12 ay vadeye kadar kredi kullanılabiliyor. Başvuru için ERTELE yazıp aralarında boşluk bırakarak kartın son 6 hanesi ve tutar bilgisi yazıldıktan sonra 3280’e SMS atılabilir. Ayrıca Denizbank şubeleri, çağrı merkezi, ATM ve internet bankacılığı aracılığıyla da başvuru alınmaktadır.

 

 

Yorum yapın