En Hızlı Kobi Kredisi Veren Bankalar

KOBİ’ler belli dönemlerde kredi konusunda problemler yaşadığından dolayı faiz oranı en düşük olan ve en hızlı kredi çıkaran bankalar ile iletişime geçmektedir. Türkiye’de belli bankalar ise en hızlı şekilde kredi kullandırma işlemi sağlamakta ve müşterileri de memnun etmektedir. En hızlı Kobi kredisi veren bankalar ise aşağıda detaylı bir şekilde yer almaktadır.

ING Bank Hızlı Kobi Kredisi

ING Bank, KOBİ kredisi konusunda son derece hızlı olan bankalar arasında yer almaktadır. Müşteriler 20.000 TL’lik KOBİ kredisi kullanımı gerçekleştirdikleri takdirde aylık ödemeleri 780 TL’dir. 36 ay vadeli olan bu kredi kapsamında müşteriler % 1.64 faiz oranından faydalanmaktadır. Aynı zamanda geri ödeyecekleri toplam tutar ise 28.202 TL’dir. Müşteriler ING Bank mobil bankacılık, müşteri hizmetleri, internet bankacılığı, kısa mesaj ya da şubeler aracılığı ile KOBİ ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirebilmektedir. Müşteriler gereken evrakları temin ettikten sonra bir hafta içerisinde kredi ile ilgili bilgilendirmeler müşterilere sağlanmaktadır.

Akbank Hızlı Kobi Kredisi

En hızlı Kobi kredisi veren bankalar arasında Akbank 2. sırada yer almaktadır. 15 bin TL krediyi 24 ay vadeli olarak kullandıran Akbank % 1.93 faiz oranı sunmaktadır. Müşterilerin 24 ay vadede 15.000 TL karşılığında ödeyecekleri aylık taksit tutarı ise 821 TL’dir. Toplamda geri ödenecek tutar ise 10 979 TL olarak belirlenmiştir. Müşterilerin kredi kullanımı gerçekleştirebilmeleri için pek çok Akbank kanalı bulunmaktadır. Müşteri Hizmetleri, internet bankacılığı, mobil bankacılık ya da şubeler müşterilerin başvuru gerçekleştirebilecekleri kanallar arasında yer almaktadır.

TEB Hızlı Kobi Kredisi

En hızlı Kobi kredisi veren bankalar arasında TEB 3. sırada yer almaktadır. 15 bin TL’yi 24 ay vadeli olarak sunulan TEB, % 1.79 faiz oranı ile müşterilerini sevindirmektedir. Aylık taksiti 806 TL olan TEB aracılığı ile kullanılan kredinin toplam geri ödenecek tutarı ise 19.354 TL’dir. Müşteriler cep Bankacılığı, internet bankacılığı, kısa mesaj, müşteri hizmetleri ya da şubeler aracılığı ile başvurularını rahatlıkla gerçekleştirebilmektedir. Müşterilerden kesinlikle talep edilen evraklar ise 3 banka için de aynıdır. Faaliyet belgesi, imza sirküsü, yetkili kişi kimlik fotokopisi ve Ticaret Sicil Gazetesi bankaya yetkililerine ibraz edilmesi gereken evraklar arasında yer almaktadır. Müşteriler bu belgeleri teslim ettikten yaklaşık bir hafta sonrasında kredileri ile ilgili durumu takip edebilmektedir.

Yorum yapın