En Çabuk Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Belli dönemlerde nakit sıkıntısı yaşayan müşteriler banka kredilerini değerlendirmekte ve banka kredileri aracılığı ile uzun ya da kısa vadeli nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Esnek ödeme planları sunan bankalar yeni bir araç satın almak isteyen, ev sahibi olmak isteyen ya da eğitim masraflarını karşılamak isteyen müşterilere büyük avantaj sağlamaktadır. Müşteriler ise en çabuk kredi veren bankalar hangileri sorusunu sıklıkla sormaktadır. Türkiye’de en çabuk kredi veren bankalar aşağıda detaylı bir şekilde yer almaktadır.

TEB Çabuk Kredi

En çabuk kredi veren bankalar hangileri sorusuna verilecek ilk cevap TEB’dir. Müşteriler 20.000 TL kredi kullanımı gerçekleştirdikleri takdirde banka % 1.85 faiz oranı sunmaktadır. Müşteriler 681 TL aylık taksit ödemesi gerçekleştirerek toplamda 32.700 TL geri ödeme yapmaktadır.  Şubeler aracılığı ile müşteriler başvurularını kısa bir süre içerisinde gerçekleştirebilmekte ve nakit ihtiyaçlarını da en hızlı şekilde karşılayabilmektedir.

Türkiye İş Bankası Çabuk Kredi

En çabuk kredi veren bankalar hangileri sorusunu soran kişiler için bir diğer cevap ise İş Bankası’dır. % 1.59 faiz oranı ile 20.000 TL’yi 48 ay vadeye kadar sunan İş Bankası bu tutarda krediler için 100 TL kredi tahsis ücreti talep etmektedir. Müşteriler 48 ay vade için 639 TL taksit öderken 30.000 TL geri ödeme gerçekleştirmektedir.

QNB Finansbank Çabuk Kredi

En hızlı kredi veren bankalar hangileri sorusunu soran kişiler için bir diğer yanıt ise Finansbank’tır. % 1.65 faiz oranı ile kredi imkanı sunan Finansbank, bu tutarda krediler için 100 TL kredi tahsis ücreti talep etmektedir. 20.000 TL 48 ay vadeli olarak kullanan müşteriler aylık 649 TL taksit ödemesi gerçekleştirirken, 31270 TL toplam geri ödeme sağlamaktadır. Müşteriler herhangi bir Finansbank şubesinden başvuru gerçekleştirebilecekleri gibi internet bankacılığı, mobil bankacılık ya da müşteri hizmetleri aracılığı ile de başvurularını sağlayabilmektedir.

ING Bank Çabuk Kredi

En çabuk kredi veren bankalar hangileri sorusunu soran kişiler için bir diğer cevap ise ING Bank’tır. ING Bank, müşterilerine % 1.64 faiz oranı ile kredi kullanım imkanı sunmaktadır. 20.000 TL’ye 36 ay vadeli olarak kullanan müşteriler 780 TL aylık taksit ödemesi gerçekleştirirken toplamda 28.202 TL geri ödeme gerçekleştirmektedir. Şubelerden, müşteri hizmetlerinden ya da internet bankacılığından müşteriler bu krediye rahatlıkla başvuru işlemlerini tamamlayabilmektedir.

Yorum yapın