Denizbank Sıfır Faizli Media Markt Kredisi

Türkiye’de bankacılık sektöründe önemli bir yere sahip olan Denizbank, Media Markt teknoloji marketlerinde müşterilere gelişmiş imkanlar sunmaktadır. Geçmiş dönemlerde teknoloji alışverişlerinde taksit seçeneğinin kaldırılması kredi kullanım oranlarında artış meydana getirmiştir. Bu amaçla Denizbank teknoloji alışverişi yapacak olan müşterilere faizsiz kredi vererek müşterilerin mağdur olmasını önlemektedir.

Denizbank tarafından verilen Media Markt kredisinin hedefi özellikle sıklıkla yapılan cep telefonu alışverişlerinde insanlara taksitli ödeme kolaylığı sağlamaktır. Verilen kredi ile uygun taksit seçeneği belirlenmekte ve ödeme planı hazırlanarak düzenli ödeme yapılması gerekmektedir. Bu sayede müşteriler kolay ödeme ile istedikleri teknolojik ürüne sahip olabilmektedir. Dolayısıyla Denizbank tarafından sunulan krediye olan talep günden güne artmaktadır. Sizlerde detayları öğrendikten sonra bu krediye başvuru yapabilirsiniz.

Denizbank Sıfır Faizli Media Markt Kredisi Nasıl Alınır?

Denizbank faizsiz kredi müşterilere kırk sekiz aya kadar vade ile verilmektedir. Krediyi alabilmek için Denizbank ya da Media Markt internet sitesinden hemen başvurun butonuna tıklanarak başvuru ekranına girilmelidir. İlgili ekranda TC kimlik numarası ve cep telefonu alanları eksiksiz şekilde doldurulmalıdır. Başvuru esnasında bilgilendirme mesajı geleceğinden dolayı ilgili numaraya ait cep telefonunun kişinin yanınsa olması gerekmektedir. Cep telefonuna güvenlik kodu gelmekte ve bu kod ilgili kısma doğru şekilde yazılmalıdır. Bunlara ek olarak muvafakatname formunda yer alan bilgilerin okunup anlaşıldığını teyit etmek amacıyla işaretlenmesi gereken alan da başvuru esnasında ekrana gelmektedir. Bu aşama tamamlandıktan sonra mümkün olan en kısa süre içerisinde kredi hakkında gerekli detayların konuşulması amacıyla banka temsilcisi tarafından ilgili müşteri aranmaktadır.

Denizbank Sıfır Faizli Media Markt Kredisi Başvuru Şartları

Denizbank tarafından verilen sıfır faizli kredi imkanında yararlanabilmek için mevcut kampanya dahilinde ürün satın alındıktan sonra yedi gün içinde Denizbank şubelerinden birine ya da Media Markt içinde yer alan kredi bankosuna başvuruda bulunmak gerekmektedir. Kampanya dahili ürünlerin içerisinde Apple markalı olanlar yer almamaktadır. Geriye kalan ürünlerle ilgili taksit olanağı bulunmaktadır. Bunlar hakkında fikir edinebilmek için Media Markt internet sitesi ziyaret edilebilir. Bu kampanya diğer kampanyalar ile bir araya getirilmemekte yani birleştirme yapılmamaktadır. Denizbank Sıfır faizli Media Markt kredisi hakkında daha detaylı bilgi edinebilmek için 444 0 800 numarasından bankanın müşteri hizmetler aranabilir.

Denizbank Sıfır Faizli Media Markt Kredisi

Media Markt internet sitesi üzerinden beğenilen ürünler kredi ya da banka kartı ile satın alınmakta ancak bunlara normal şartlarda taksit yapılamamaktadır. Denizbank kredi kampanyası ile taksit yapmak mümkün hale gelmektedir. Bunun için ödeme yapıldıktan sonra bankaya kredi başvurusunda bulunulur. Önemli olan nokta alışveriş esnasında ödeme yapıldığına dair fatura alınmasıdır. Alışverişten sonraki yedi gün içerisinde en yakın Denizbank şubesinden kredi kullanılabilmektedir.

Kredi ile Media Markt üzerinden yapılan alışveriş tutarı ödeme yapılan kartın hesabına havale ya da EFT ile aktarılmaktadır. Geriye kalan kısım ise müşterinin hesabına gönderilmektedir. Bu sayede Denizbank’ın sunduğu kredi ile borç taksitli şekilde ödenmektedir.

Denizbank Faizsiz Media Markt Kredisi

Denizbank Sıfır faizli Media Markt kredisi için kullanılabilecek olan tutar değişkenlik göstermektedir. Bu tutar alışveriş ile aynı olabileceği gibi yapılan alışverişten yüksek de olabilmektedir.

Kredi başvurusunda bulunmak için SMS ile başvuru imkanı da bulunmaktadır. Yapılan alışverişin mümkün olan en kolay şekilde tamamlanabilmesi amacıyla Media Markt Ve Denizbank profesyonel şekilde çalışmaktadır. Bu kampanya özellikle günümüzün vazgeçilmezi haline gelen akıllı telefon alışverişlerinde pek çok kişi tarafından ilgi görmektedir. Sunulan vade avantajı ile ödeme kolaylığı sağlandığından dolayı kampanyaya olan talep fazladır.

Yorum yapın