Denizbank Kredi Kampanyaları Nelerdir?

Günlük yaşamda yaşanan nakit sıkıntısından dolayı bankaların sunduğu Denizbank kredi kampanyaları için talep gün geçtikçe daha da artmaktadır. Bu kampanyalar dönemler itibariyle değişiklik göstermekle birlikte en fazla kampanya yapan bankalardan biri de Denizbank’tır.

Denizbank Kredi Kampanyaları

Denizbank kredi kampanyaları ile insanlara uygun vade seçenekleri ve faiz oranları ile kredi kullanma imkânı sağlamaktadır. Vade yapısının uzun ve faiz oranlarının düşük olması ihtiyaç sahipleri açısından avantajlı bir durum olarak görülmektedir. Üstelik sağlanan kredilere başvurmak da son derece kolaydır. Denizbank sağladığı çeşitli kredi başvuru yöntemleri ile başvuruları kolayca almaktadır. Sizlerde yaptığımız araştırma ve detaylara göz atarak ihtiyacınız olan krediyi bir kaç adımda sahip olabilirsiniz.

Denizbank Hoş geldin Kredisi

Denizbank daha önce bankasından kredi kullanmamış olan müşterilerine özel Hoş geldin Kredisi kampanyasını düzenlemektedir. Bu kredi kampanyaları ‘na başvurmak için TC kimlik numarası ve cep telefonu numarası ilk aşamada yeterli olmaktadır. Hoş geldin kredisi faiz oranları aylık yüzde 1,39’dan başlamakta ve kırk sekiz aya varan vade seçenekleri bulunmaktadır. Üstelik başvurulabilecek kredi limiti de 55.000 liraya kadar çıkabilmektedir.

Kredi tutarı üç bin liranın üzerine çıktığında buna bağlı olarak faiz oranı da değişmekte ve 1,49 oranına yükselmektedir. Diğer bazı kredi türleri kefil şartı ararken hoş geldin kredisinde kefile gerek yoktur. Bu sayede dileyen pek çok kişi kredi başvurusu yapabilmektedir. Krediyi kullanabilmek için ise nüfus cüzdanı ile Denizbank şubelerine gitmek yeterli olmaktadır.

Otomatik Ödeme Talimatına Sıfır Faizli Kredi

Denizbank sıfır faizli kredi imkânı ile müşterilerini memnun etmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Yapılan kredi kampanyaları ‘na göre gerekli koşulları sağlayan kişilere toplam bin lira tutarına sıfır faizli ve herhangi bir masrafı bulunmayan kredi olanağı sağlamaktadır. On iki ay vadeli olan bu kredi anında para kredisi özelliği taşımaktadır. Bu krediye sahip olabilmek için iki adet faturaya ait otomatik ödeme talimatı verilmesi gereklidir. Gerek talimat vermek gerekse başvuru yapmak için en yakın Denizbank şubesine gidilmesi yeterlidir. Masrafı ve faiz oranı sıfır olan bu kredinin aylık tutar 83,33 lira olmakta ve on iki ayda tamamlanmaktadır. Ancak banka gerekli gördüğü hallerde krediyi durdurma hakkına da sahiptir.

0 Mortgage Kredisi

Denizbank 0 Mortgage kredisi ile ev sahibi olmak isteyenlere olanak sağlamaktadır. Yatırım ya da oturmak amacıyla ev almak için bu kredi kampanyasından yararlanılabilir. Bunun için mevcutta bir ev var ise veya bir tanıdığın evi teminat olarak gösterilebiliyorsa bu durumda yeni bir evin ekspertiz değerinin tamamına kredi kullanılabilmektedir.

Mortgage kredisine ait maliyet tablosu incelendiğinde yüz bin lira tutarındaki kredi için uygulanan faiz oranı %1,47 olup vadesi yüz yirmi aya kadar uzayabilmektedir. Buna ek olarak bir kereye mahsus olmak üzere kredi tutarının binde beşi oranında kredi tahsis ücreti de alınmaktadır. 0 Mortgage kredisi sadece mesken amacıyla ve gerçek kişiler tarafından kullanılabilir.

Web’de İhtiyaç Kredisi Deniz’de

Denizbank Web’de ihtiyaç kredisi ile %1,04’ten başlayan uygun faiz oranları ile dileyen herkesin kredi kullanabilmesini sağlamaktadır. Üstelik kırk sekiz aya kadar taksitlendirme seçeneği ile kredi kullanıcılarına ödeme kolaylığı da tanınmaktadır.

Web’de ihtiyaç kredisine başvuru için mobil bankacılık ya da internet bankacılığı hizmeti kullanılabilir. Bu iki sistem üzerinden de haftanın yedi günü sabah dokuz ile akşam dokuz saatleri arasında kredi başvurusu yapılabilmektedir. Başvuru yaparken Krediler menüsünün altında yer alan ihtiyaç kredisi kullandırım seçeneği tıklanmakta ve gerekli onaylar verilmektedir. Daha sonra anında veya Denizbank şubesi aracılığı ile onaylanan tutarda ihtiyaç kredisi kısa süre içerisinde kullanılabilmektedir.

Yorum yapın