Denizbank Kobi Kredisi İçin Nasıl Başvuru Yapılır?

Denizbank Kobi kredisi konusunda farklı seçenekler sunan bankalar arasında yer almaktadır. Özellikle esnaflara yönelik kredileri ile ön plana çıkan Denizbank, farklı başvuru kanalları ile 80 bin TL’ye kadar onaylı kredi imkanı da sunmaktadır. Müşteriler kısa mesaj, internet bankacılığı, şubeler, ATM’ler  ya da Facebook sayfası aracılığı ile kredi başvurusu gerçekleştirebilmektedir. Ön onaylı olan bu kredilerin gerçek değerlendirmesi ise Denizbank şubeleri tarafından gerçekleştirilmektedir. Müşterilerin yapması gereken tek şey evraklarının teminini sağlamak ve sonrasında herhangi bir Denizbank şubesinde başvuru gerçekleştirerek kredi kullanımını gerçekleştirmektir. Kısa mesaj yolu ile kredi başvurusu gerçekleştirmek isteyen müşteriler ise “esnaf” yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra T.C kimlik numaralarını yazarak 32 82’ye kısa mesaj gönderimi sağlamalıdır. Kısa mesajla Denizbank şubeleri tarafından en kısa sürede dönüş gerçekleştirilmekte ve müşteriler ön onaylı olan kredilerinin kullanımı için Denizbank şubelerine yönlendirilmektedir.

Denizbank Kobi Kredisi Özellikleri

Denizbank Kobi kredisi kullanımı gerçekleştirmek isteyen müşteriler için öncelikli olarak taksitli ticari kredi seçeneği sunulmaktadır. Müşteriler 72 aya kadar vadeli olan bu krediyi TL bazında kullanabilmektedir. Müşteriler kendi nakit akışlarına uygun olacak şekilde ya da eşit taksitlerle geri ödeme imkanına sahip olabilmektedir. Banka tarafından sunulan bir diğer KOBİ kredisi ise doğrudan borçlandırma sistemidir. Ana firmalar havale ya da EFT yapmaya gerek kalmadan maliyetlerinden büyük derecede tasarruf sağlamaktadır. Aynı zamanda fatura ya da tahsilata dair tüm bilgiler internet şubesi aracılığı ile rahatlıkla kontrol edilebilmektedir.

Denizbank Kobi Kredisi Başvurusu İçin Gereken Belgeler

Denizbank Kobi kredisi kullanımı gerçekleştirmek isteyen müşterilerden banka yetkilileri belli belgeler talep etmektedir. Bu belgeler ise faaliyet belgesi, imza sirküsü, yetkili kişi kimlik fotokopisi ve Ticaret Sicil Gazetesidir. Müşteriler tüm belgeleri temin edip banka yetkililerine teslim ettikten sonra bir hafta içerisinde banka kredisinin onaylanıp onaylanmadığı belirlenmektedir. Banka yetkilileri aynı zamanda kişilere dönüş yapmakta ve kredi kullanımı için de gereken desteği sunmaktadır. Müşteriler herhangi bir Denizbank şubesinden başvuru yapabilecekleri gibi internet bankacılığı, mobil bankacılık, Facebook ya da kısa mesaj gibi farklı kanallarla da başvuru işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

Yorum yapın