CEPTETEB İnternet Bankacılığı

İnternet bankacılıkları belki de hayatı kolaylaştıran en önemli erguvanlardan. Öyle ki tek tuş ile dünyanın diğer bir ucuna para göndermek bu platformlar sayesinde hem zahmetsiz hem de daha az masraflı. Geçmiş yıllarda yalnızca şubelerden yapılan birçok işlem artık bu platformlara taşındı. Para transferi yapmak, fatura ödemek, vergi ödemek, sigorta ödemek, HGS ödemek gibi hayati önem taşıyan pek çok işlem bu ortamlardan kısa süre içinde sağlanabiliyor.

Üstelik bankalar bu platformları kullanan müşterilerini çeşitli kampanyalar ile ödüllendiriyor ve daha az masraf alıyor. Türk Ekonomi Bankası Cepteteb internet bankacılığı da, dijital platformlar arasında zirvelerde yer alıyor. Şube kanalındaki pek çok işlemi hatta tüm işlemleri bu kanaldan gerçekleştirmek artık çok kolay.

Yatırım Araçlarını Değerlendirin

Yatırım yapmak isteyenlerin mutlaka ziyaret etmesi gereken bu platform hemen hemen her para cinsine ve değerli madene yatırım yapılmasını sağlıyor. Üstelik hisse senedi alım satım işlemlerinde anlık borsa bilgilerini müşterinin önüne seren bu platform pek çok banka çalışanı tarafından da kullanılıyor. Özellikle Teb’den hesap açtıranların büyük bir kısmı bu sebeple hesap açtırmaktadır. Açılan hesaplara tanımlanan bu sistem sayesinde internet ve mobil üzerinden de giriş yapabilir ve her türlü fon işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Kartı İşlemleri ve Gözlemi

Kredi kartı artık hemen hemen herkeste olan bir bankacılık ürünü. Bu ürüne ait borç ve varlık bilgilerinin gözlemini sağlamak isteyen müşteriler hemen telefona sarılır ya da ATM ve şubenin yolunu tutar. Aslında bu platformdan tüm bu işlemleri sağlamak mümkün. Kredi kartı borç ve limit bilgisi ya da ödeme yapma işlemleri Cepteteb internet bankacılığından gerçekleştirilebilir. Üstelik sanal kart oluşturularak internet üzerinden daha güvenli alışveriş yapılabilir. Bu sayede hem daha güvenli bir alışveriş yapabilir hemde kart bilgileriniz öğrenildiği anda kartınızı basit bir şekilde iptal ederek yeni bir sanal kartı oluşturabilirsiniz.

Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödeme İşlemleri

Yılda iki kez ödenen motorlu taşıtlar vergisi ödemek için vergi dairelerine gitmek tarih oldu. Bu dijital platform sayesinde motorlu taşırlar vergisi ödemek ve taksitlendirmek artık çok basit. Ayrıca diğer verdi ödemeleri, fatura ve SGK prim ödemeleri, öğrenci kayıt yenileme ücretleri de buradan ödenebiliyor Bu sayede çok kısa bir sürede dilediğiniz kadar fatura ödemesi yapabileceksiniz. Sistemin en mantıklı ve en iyi anlarından bir tanesi de budur zaten. Ödemelerinizi otomatik talimat vererek sizler arkanıza yaslanabilir ve güvenli bankacılığın tadını çıkartabilirsiniz. Tek yapmanız gereken hesabınızda para tutmanız.

E-devlet’e Cepteteb’den 

Birçok işlemin gerçekleştirildiği e-devlet’e giriş Cepteteb üzerinden de sağlanabiliyor. Cepteteb üzerinde bulunan e-devlet sekmesinden bu kanala geçiş sağlanabiliyor. Eğer e-devlet şifresi hatırlanmıyor ise yine Cepteteb’den yeni bir şifre edinilebiliyor.Bu sayede e-devlete çok kısa bir sürede giriş yapabilirsiniz.

CEPTETEB İnternet Bankacılığı Nasıl Açtırılır?

Yapmanız gereken aslında basit öncelikle Cepteteb uygulamasını indirin ve daha sonra önceden hesap tanımız varsa şifremi unuttum menüsünü kullanabilirsiniz. Buradan yeni şifre alarak internet bankacılığına erişim sağlayabilirsiniz. Eğer daha önceden giriş tanımınız yoksa ve ilk kez kullanacaksanız bu durumda 850 200 0 666 TEB Telefon Şubesi’ni arayabilir ve çok kısa bir sürede yeni kaydınızı açtırabilirsiniz. Dilerseniz bu işlemi size en yakın şubede de yapabilirsiniz.

Cepteteb Faydaları Nelerdir?

  • Cepteteb hesabının başlıca yararları arasında masrafsız işlem yapma kolaylığı
  • Yapacağınız havale-EFT işlemlerinin komisyonsuz olması
  • Vadeli mevduat faizlerinin yüksek olması
  • Fatura ödemelerini kolayca yapmanızı sağlaması
  • Fatura ödemelerinizi otomatik talimat vermenizi sağlaması
  • Sınırsız düzenlenen kampanyalar
  • Kullanıcı dostu İnternet Bankacılığı
  • Yatırım konusunda iyi hizmet

başlıca Teb’li olmanızı sağlayacak kriterler arasında bulunmaktadır.

Yorum yapın