Cepten Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kişilerin hızlı bir şekilde kredi alabilmesi ya da başvuru sonuçlarını öğrenebilmesi amacıyla brçok banka tarafından sadece kısa mesaj ile kredi başvurusu yapılmasının önü açılmış durumdadır. Bankalar genellikle bu işlemi yapmak için sizden T.C Kimlik Numaranızı istemektedir. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra ise olumlu yanıt geldiğinde sizden istenilen evrakla ile birlikte Cep Kredi başvurusu yaptığınız bankanın size en yakın şubesine giderek kredi işleminiz tamamlayıp almak istediğiniz kredinizi alabilirsiniz. Cepten Kredi hizmetleri konusunda hangi bankaya hangi mesajı atmanız gerektiğiniz sizler için derledik.

Bankaların Cepten Kredi Başvuru Mesajları

  • Deniz Bank Cepten Kredi başvurusu yapmak istediğiniz de sizden şunu yapmanızı istiyor. Cep telefonunuzun sms bölümüne gelerek KREDİM yazıp boşluk bırakıp T.C Kimlik numaranızı yazmanızı ve 3280’e göndermenizi istiyor.
  • Finansbank ise sizden sadece T.C Kimlik numaranızı 5030’a göndermenizi istiyor. Bu işlemi yapmanıza müteakip sizinle olumlu veya olumsuz olduğu hakkında iletişime geçiyorlar.
  • Odeabank KREDİM yazmanızı ve boşluk bırakıp T.C Kimlik numaranızı yazmanızı ve mesajı 8444’ göndermenizi istiyor.
  • Vakıfbank TIK yazıp bir boşluk bırakmanızı ve T.C Kimlik numaranızı yazıp bir boşluk daha bırakıp aylık gelirinizi yazıp 5724’e göndermenizi istiyor.
  • Halk Bankası aralarda boşluk bırakarak sırasıyla T.C Kimlik numarası, kullanılmak istenilen kredi türü, kredi miktarı ve maaş bilgilerini yazıp 3401’e göndermenizi istiyor.
  • Garanti Bankası aralarda boşluk bırakarak T.C Kimlik numaranızı, istediğiniz kredi tutarını, vadesini ve aylık belgelenebilir net gelir bilginizi TL cinsinden yazmanızı ve 3390’a göndermenizi istiyor.
  • Yapı Kredi Bankası almak istediğiniz Kredi türünü, T.C Kimlik numaranızı ve aylık net gelirinizi yazıp 4411’e göndermenizi istiyor.
  • Akbank ise kolay bir şekilde KREDİ yazmanızı bir boşluk bırakıp T.C Kimlik numaranızı yazmanızı ve 4425’e göndermenizi istiyor
  • Ziraat Bankası ise TUKETECI yazmanızı aralarda boşluk bırakarak T.C Kimlik numaranızı, istediğiniz kredi tutarını, vade ve aylık net gelirinizi yazmanızı 4747’ye mesaj atmanızı istiyor.
  • Şekerbank kredi almak istediğinizde Kredi boşluk T.C Kimlik numaranızı yazmanızı ardından boşluk bırakarak Aylık Gelir bilginizi yazmanızı ve mesajınızı 1953’ göndermenizi istemektedir.

Seçeceğiniz bankaya göre uygun olan kısa mesajı göndererek sizler de aynı gün içerisinde kredi başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

 

Yorum yapın