Cepte TEB Nedir? Nasıl Kullanılır? CepteTEB Avantajları Neler?

İnternetin her eve girmesiyle günlük hayattaki işlemler de artık internete taşınmış durumda. Bu işlemlerin başında da dijital bankacılık gelmektedir. Artık internet bankacılığı ve mobil bankacılık aracılığı ile birçok işlem gerçekleştirilebiliyor. Müşterilerine masrafsız bir bankacılık sunan TEB, Cepte TEB ile birçok kişiye ulaştı. Şubesiz bankacılık olarak da adlandırılan ve birçok işlemin ücretsiz olduğu CepteTEB, yüksek faiz oranları ve çeşitli kampanyalarıyla da sürekli yenileniyor.

Cepte TEB Nedir?

Türkiye Ekonomi Bankası’nın dijital bankacılık hizmeti olan CepteTEB’e başvurmak için TEB’in internet sitesini veya mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Aklınıza gelebilecek her şeyin dijital olduğu sisteme mobil uygulama aracılığı ile kimlik fotoğrafınızı da göndermeniz gerekiyor. Diğer bankalarda hesap açarken birçok belge imzalamanız ve şubeye gitmeniz şarttır. CepteTEB’de ise böyle bir işleme gerek yoktur. Mobil uygulama aracılığı ile kimlik fotokopinizi göndererek başvuru sürecinizi daha da hızlandırabilirsiniz.

Şubeye gitmeden bankacılık işleminizi CepteTEB internet şubesi veya mobil uygulama ile halledebilirsiniz. Üstelik diğer bankaların aksine havale ve EFT işlemlerinizi ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Yüksek mevduat faizi ve diğer kampanyalar da yine CepteTEB’in tercih edilme nedenleri arasında yer alıyor.

CepteTEB Avantajları

Birçok kampanya ile indirimlerden yararlanmanız CepteTEB ile mümkün hale gelmektedir. Spotify, Deezer, GoDaddy, Netflix, Google Play ve App Store gibi birçok dijital mağazada yüzde 50 indirim kazanabilirsiniz. Aynı zamanda hesap veya kredi kartınızdan vereceğiniz otomatik ödeme talimatına 75 TL hediye kazanma şansına sahip oluyorsunuz. Birçok avantaja sahip olan CepteTEB hem masrafsız dijital bankacılığı hem de müşterilerine sunmuş olduğu çeşitli kampanyalarıyla diğer hesaplardan öne çıkıyor.

Birçok bankacılık hizmetini ücretsiz olarak halledebileceğiniz CepteTEB’de istediğiniz işlemleri internet şubeniz aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Hisse senedi alım satımı, yatırım fonları, vadeli hesap ve daha birçok bankacılık yatırım aracını bu sistem aracılığı ile kullanabilirsiniz. Hesap işletim ücreti, EFT ve havale masrafı olmaması CepteTEB’in her geçen gün daha da popülerleşmesine neden oluyor. Böylece masrafsız bir şekilde bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmenize olanak sunuluyor. Cepte TEB başvurusu için ‘teb.com.tr’ adresini ziyaret edebilir ve hızlı bir başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum yapın