Bonus Kredi Kartı Başvuru Sonucunu Öğrenme

Bonus Kredi Kartı Başvuru Sonucunu Öğrenme

Garanti bankası birçok kişinin tercih ettiği bir bankadır. Garanti bankası müşterilerine verdiği destek ve güven ile onları mutlu ve memnun eden bir bankadır. Aynı zamanda her geçen gün müşterilerinin işlerini kolaylaştırmak için gelişen teknolojiyle beraber kendisini ve hizmetlerini de geliştirmektedir. Garanti bankası özel bankacılık hizmeti vermekte olan bir bankadır. Türkiye’de marka olan banka en fazla şubesi ve ATM’si bulunan bankadır aynı zamanda bununla birlikte dijital bankacılık konusunda her yıl milyonlarca dolar yatırım yapmakta olan bir bankadır. Garanti bankası bonus kredi kartı en çok bilinen kredi kartı olmakla beraber birbirinden farklı 22 çeşit kredi kartı sunmaktadır.

Şimdi sizlere Garanti bankası bonus kredi kartı başvuru sonucunu öğrenme işlemini tam olarak nasıl yapmanız gerektiğini açıklayacağım. Bunun için 2 yol vardır. Birincisi telefon bankacılığını kullanarak öğrenebilirsiniz, ikinci olarak ise şubeye gidip öğrenme üçüncü olarak da kişisel bilgileriniz ile nasıl öğrenebileceğiniz hakkında bilgi vereceğim. Özelliği bonus kart olan kredi kartına başvuru yaptıysanız ve sonucunu öğrenmek istiyorsanız 444 0 333 numaralı garanti bankası telefon bankacılığı ile talep ettiğiniz kredi kartı ile ilgili menüye bağlanıyorsunuz müşteri temsilcisinin sizden istediği kişisel bilgiler ile öğrenebilmektesiniz.

Fakat bu yöntem pek fazla önerilmemektedir. Çünkü bu menülerde çok fazla müşteri olacağı için telefonda bekleme süreniz normalden uzun sürecektir. Bir diğer yöntem ise internetten ilgili kısıma giderek bonus cardseçeneğini seçmeniz ve karşınıza çıkan form numarası bölümüne başvuru yaptığınız zaman size verilen form numarasını oraya gireceksiniz ve aynı zamanda sizden telefon numaranız ve doğum tarihiniz ile beraber bir tane doğrulama kodu girmeniz istenecektir. İstenilenleri doğru girmeniz durumunda başvurunuzun aşamasını ve durumunu görebilmeniz mümkündür.

Eğer form numaranızı başvuru yaparken almadıysanız yâda aldığınız form numarasını kaybettiyseniz /saklamadıysanız eğer telefon bankacılığını kullanarak kişisel bilgilerinizi doğrulayarak kredi kartı başvurunuza dair bilgi alabilmektesiniz. Eğer garanti bankası müşterisi ve internet bankacılığı kullanıyor iseniz internet hesabınıza giriş yaparak Kredi Kartı / Başvurularım sekmesine tıklayarak başvuru sonucunu öğrenme sayfasına giderek başvuru numarasını girmeden yâda kişisel bilgi girmeden doğrudan garanti bankası bonus kredi kartı başvuru sonucunu öğrenme işlemini tamamlamış oluyorsunuz.

Form numarasını almamış olabilirsiniz yâda kaybetmiş olabilirsiniz internet üzerinden kredi kartı başvurunuzun sonucunuzu öğrenmenizde büyük engel olacağı için internet üzerinden yaptığınız kredi kartı başvurusu olsun yâda farklı başvurular olsun size verilen başvuru yâda farklı isimli numaraları daima saklamanızı öneririz. Aynı zamanda internet şubesi üzerinden başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz. T.C. kimlik numaranızı ve başvuru yaparken verdiğiniz cep telefon numaranızı giriş yapmanız yeterlidir.

 

Yorum yapın