Bitcoin Nakit Dönemi Geliyor mu? Bitcoin İle Ev Almak

Çevrimiçi kumar girişimcisi ve milyarder Calvin Ayre, cryptocurrency madencilik operasyonları için bir sonraki iş girişimini ilan etti. Calvin Ayre’ye göre, maden tesisi hash güçlerini sadece bit eşi nakit blokaj zincirine aldandıracak.

Sadece Bitcoin Nakitine Ayrılmış Bir Maden Tesisi

Antiguan işadamı Calvin Ayre, Bodog eğlence markasını ve oyun platformlarını kurmasıyla ünlüdür. Calvin Ayre, kripto para birimlerini özellikle bit nakit eşleniği (BCH) tutkusu olarak da bilinir. Ve yakın zamanda Antigua ve Barbuda bölgesinin Teknoloji Geliştirme Ekonomik Elçisi olarak atanır. Calvin Ayre, Hükümete kriptokraside ve Bitcoin’de yeni teknolojik gelişmelerin etkili bir biçimde uygulanması konusunda tavsiyede bulundu.

Calvin Ayre, 10 Ocakta yaptığı yatırım fonlarından önemli miktarda bir nakit para kazandırma işlemi yapmaya karar verdiğini açıkladı. Girişimci, BCH hashratının oluşturulmasına yardımcı olmak için hem donanım hem de yazılım satın aldığını açıklıyor. Calvin Ayre, bitlik para nakitinin “gerçek bir bit eşi” olduğuna ve maden tesisinin yalnızca BCH’ye ait olacağına inanıyor.

Madencilik İşletmesi, Bitcoin Nakit Odaklı Olacak Bu Yıl Birçok Duyurulardan Birincisi

Calvin Ayre’ye göre, yeni girişim, yeni satın aldığı medya kuruluşu olan Coingeek ile aynı adı taşıyacak. Coingeek çabalarını hem BCH ‘i çevreleyen haberler üzerine yoğunlaştıracak, hemfikir ile para birimi güvence altına alacak ve firma da bir e-ticaret sitesi sunacak. Coingeek’in ticaret operasyonu, nakit tabanlı nakit akımına odaklanacak ve “Bcomm” olarak adlandırılacak. Bitcoin nakit, bu fonksiyon için konumlanmış tek teknolojidir.

Calvin Ayre, duyuruda “Bu, BCH alanında ki birçok etkinliğin bu yıl yayına gireceği ilk adımdır. Örneğin tam bir ticaret acentası pazarlama programına giriyoruz.” dedi.

Bu sadece şimdiki işlevsiz, eski Segwit Madeni parasını zaten kucaklamış olanları değil aynı zamanda ilk seferinde dalmayı düşünenleri eğitmeye yardımcı olacaktır; düşük ücretli mikro ödemelerin tek seçeneği BCH’dir. Bu endüstrinin ilk Hong Kong BCOMM tüccar benimsenmesi konferansı, 18 Mayıs dört mevsim içerecektir.

Yeni Coingeek tarafından işletilen madencilik tesisi, Hashpower’ı BCH zincirine adamış sekiz maden havuzuna koyacak. Buna, Antpool, Viabtc, Bitcoin gibi havuzlar da dahildir. BTC.top, 58coin, BTC. com , Hashbx ve Bitclub. Şu anda BCH zincirine işaret eden 2 exahash değerinde hashpower var ve % 1.5 daha karlı bulunuyor. Calvin Ayre ve Coingeek, yeni maden tesisi ile hashratı daha da pekiştirmeyi umuyor.

Gerçekten kripto paraları özellikle Bitcoin olmak üzere gerçek paralara dönüşür ve gelişirse, dolar gibi birçok para birimleri düşüşe geçebilir. Şu an bazı ülkeler kendi para birimlerini Bitcoin’e ayarlamaya başladı bile. Bakalım gelecekte neler bizleri bekliyor. Yoksa bütün para birimleri kripto mu olacak? Bu makale sayesinde gelecekte Bitcoin kripto para birimini nakit olarak görebilecek miyiz? sorusuna Calvin Ayre madenleri yakın zamanda bunu kanıtlayacaktır.

Bitcoin ile Ev Almak

Bazı insanlar halen kripto para birimlerini kabul etmek konusunda tereddütlü davranıyor olsa da, emlak piyasalarında artan bir eğilim görüyoruz. Son birkaç ay içinde, bit yorgunluğunda yapılan ev satışları ve arsa özelliklerinin sayısı önemli ölçüde arttı.

Malezya’lı bir iş adamı, Malezya Sabah’daki Libaran Adası’ndaki bir parça toprak için satın alma kararı aldı.

Sabah adasının en iyi turizm girişimcilerinden Alexander Yee, Bitcoin kullanarak arkadaşı Polycarp Chin ile arazi anlaşması yaptı. Libaran Adası’ndaki 1.219 ha’lık araziyi yarım bitcoinlik ($ 5,758) için Polycarp Chin’e satmayı kabul etti. İşlem, bu Pazartesi günü, 0.05 bit üzerinden % 10 depozito ödenerek veya anlaşmanın imzalandığı tarihte 588 dolar verilerek imzalandı.

İmza töreninde Polycarp Chin, parasını Luno cüzdanından doğrudan Alexander Yee’nin cüzdanına aktardı. Alexander Yee, “Bu, para transferinde yeni bir yoldur” dedi. Bunun sadece bit eşiğinde ödenen sıradan bir satış olduğunu ve transferin tamamlanmasından sonra kalan 0,45 bit coininin ödenebileceğini de sözlerine ekledi.

Mülk Satmak İçin Bir Başka Yol

Geçtiğimiz Aralık ayında Gayrimenkul Geliştiricisi Go Homes , bitcoin para birimini kullanarak İngiltere’deki iki lüks evi başarıyla sattı.

Satılan ilk mülk, Colchester’da dört odalı, müstakil 350.000 sterlinli bir aile eviydi. İsimsiz alıcı kriptokraside erken başlama yapan bir madenci. Yeni ev umuduyla bir yatırım mülkü olarak satın aldı. İkinci mülk sahibi, Hertfordshire’daki dört yatak odalı bir şehir evi olan 595.000 sterlin bir alıcı, aynı zamanda bu kişi de bir bitcoin madencisidir.

Go Homes grup satış müdürü Ed Casson, “Bu kural kitabını yeniden yazıyor ve mülk satmanın başka bir yolu olduğunu gösteriyor” dedi. Bitcoin için ev satmanın önümüzde ki beş yıl içinde ortaklaşa olacağına inandı. İşlemlerin hızlı olması nedeniyle alıcılara ve satıcılara faydası oldu. Ed Casson ayrıca “Bitcoin çok uçucu olduğundan, satın alanlar para yatırmadan doğrudan bir mülk satın alıyorlar” diye ekledi. “Onlar aynı anda alışveriş yapar ve tamamlanır.”

İnternetin Erken Günleri

Bu eğilim küresel olarak görülüyor. Avustralyalı bir satıcı, Melbourne’un dış doğusunda bir aile evi satmayı planladı ve Bitcoin’i ödeme olarak kabul etti.

Son projesi 1411 Mountain Highway, The Basin olan deneyimli bir inşaatçı olan Rob, “Sahibinin Bitcoin’de kısmi ödemeyi kabul etti ve hoş karşılandı” beyan ettiğini listeye eklendi.

Rob, “Şu anda kripto özürlülüğünü internetin ilk dönemlerinde olduğu gibi görüyorum” dedi. Fakat aynı zamanda, ticaretin finansal ilişki riskin de farkındalar.

Bitcoin’de ki bir gün, gerçek dünyada bir hafta veya bir ay gibidir. Bu uçucu ve oynaklık içinde yapılması gereken çok para ve kaybolması gereken çok para bulunuyor. Belki de gerçekten ileride bütün alışverişler Bitcoin gibi kripto paralar ile olacak  ve diğer para birimleri değerlerini kaybedecek.

Yorum yapın