Ardor Coin Kripto Para

Ardor Satın Aldığınıza Dair Devletten Bir Belge İstenir mi?

Ardor Coin, Nxt ekibinin child chain yani çocuk zincirleriyle birlikte en yeni blok zincir olarak ortaya çıkmış olan ve bütün yenilikleri Nxt ekibi tarafından desteklenen bir platformdur. Ardor sistemi yalnızca bir paradan çok daha fazlası olarak tanımlanıyor.

Herkese açık olarak ve bir blokaj platformu oluşturmak ve herkesin kendi child chainlerini oluşturarak blok zincir ekosistemiyle etkileşime geçebileceği bir platformun varlığının ortaya çıkması fikrine dayalı olan bir sistemdir. Yani bu durum hemen hemen her yerdeki herksin blok zincir hizmetlerini nispeten çok daha kolay kullanabileceği anlamına geliyor.

Ardor Coin Nasıl Satın Alınır?

Güvenlik açısından sıkı bir denetime sahip olan Ardor’un coinlerini almak da kolay bir işlemdir. Sistem birden çok alt zincire sahip bir ana zincir olarak işler. ARDR olarak adlandırılan para birimini kullanır ve tokeni de bir pos tokeni olarak işlem görür. Böylelikle bütün alt zincirlere bir güvenlik oluşturması sağlanır.

Ardor coinlerinizi satın almanız Binance sistemi aracılığıyla mümkün olacaktır. Bu sistemde kripto paraların satışları gerçekleştirilir ve istediğiniz kripto para için o anda alım işlemi yapabilirsiniz. Binance sistemine kaydınızı gerçekleştirdikten Ardor coinlerinizi sistem üzerinden almaya başlayabilirsiniz. Bitcoin aktardığınız Binance hesabınızdan ARDR/BTC seçeneğini bulun ve ‘Price’ kısmından Ardor coinlerinin ne kadar değer karşılığında satın alabileceğinizi görüntüleyin. Satın alma işleminiz gerçekleştiği zaman Ardor coinlerinizi artık hesabınızda görüntüleyebilirsiniz.

Ardor Coin İçin Herhangi Bir Belge Gerekli mi?

Blochain teknolojisiyle internet ortamında yer alan ve sanal bir değere sahip olan kripto paraların herhangi bir devlete, kuruluşa ya da kişiye bir bağlılığı bulunmaz. Bu nedenle Ardor coini aldığınız zaman bir kuruma, kuruluşa ya da devlet makamına bir belge sunmanıza gerek yoktur ve bu durum bütün kripto paralar için de geçerlidir.

Bağımsız olmalarından ötürü sanal ortamda işlem gören ve değerleri yine sanal ortamda artış gösterdikçe kullanıcısına kazanç sağlayan, ya da düşüş gösterdikçe kayıplar yaşanmasına neden olan kripto paralar için bu tür işlemler gerçekleştirme zorunluluğunuz bulunmaz.

Yorum yapın