Ankara Kuzeykent’te Konut Projesi Satışları

Ankara’nın konut ihtiyacına cevap veren çok dikkat çeken projenin satışları başladı. 14 Şubat’ tan itibaren satışa çıkartılan konutlar diğer projelerden çok daha kapsamlı olan projedir. Ülkemizin en büyük illerinden olan Ankara’nın kuzeyinde konumlanan konutların bilinen bir bölgede olması son derece avantajdır.

Ankara Kuzeykent’te Konut Projesi Satışları

İdari mülkiyeti kapsamında Ankara Kuzeykent 341, 630, 563 konut teklifleri de başlamıştır. Ankara Altındağ bölgesi 2018 yılında ilk etapta 250 konutun satışı yapılacaktır. Kuzeykent projesi kapsamında Toki ve Ankara Büyükşehir belediyesi ortaklık çalışmaları sonucu hayata geçirilen proje son derece ilgi çekicidir.

  • Toki’nin Ankara Bilkent’teki merkezinde açık arttırma sistemi ile teklif verilecektir.  6 Mart 2018 Salı gününden itibaren, Ankara Bilkent merkezi dışında internet üzerinden de açık arttırma teklifleri verilebilecektir. Açık arttırma teklifleri ile ilgili olarak, www.emlakyonetim.com.tr kapsamlı bilgiler alabilirsiniz.
  • Kuzeykent Ankara projesi büyük metrajı olan konut sahibi olmak isteyenler için son derece avantajdır.  Kuzeykent Ankara evleri farklı tiplerde farklı satış bedelleri ile alıcısını memnun edecek standarttadır. Proje’de, yerleşim ve otopark alanlarının kullanışlı olması alıcısının memnun etmektedir. Ankara’da yeni bir yaşam merkezi inşa edilmesine olanak sağlayan Kuzeykent konut projesi, çocuklar içinde oyun ve spor faaliyetlerinin gerçekleştirilmesini sağlayacak olan güzelliktedir. Proje kapsamında nitelikli sosyal çevre imkanı sunulması büyük avantaj sağlar.
  • Kuzeykent Ankara projesi, Ankara’nın prestijini yükselten projedir. 5 bin 85 konutun yapılması planlanan proje kapsamında kültürel ve sağlık alanında da yenilen çalışmalar ile karşılaşacaksınız. Ankara büyükşehir ortaklığı ile Toki iş birliğinde gerçekleşen projede, 1.655.000 metrekarelik alan söz konusudur. 5 bin 85 konutun yapılması planlanan projede yenilen kura tarihleri içinde güncel web sitemizi ziyaret ediniz.
  • Kuzeykent projesinde ticari, kültürel ve sosyal yaşam alanları da geliştirilecektir. İlk etapta 250 konutun satışı 235 bin TL üzerinden yapılıyor. Ankara ‘da herkes tarafından konuşulan en büyük restorasyon olarak bilinen Kuzeykent mimarisi projesi büyük ilgi görmektedir. Sağlık ve spor alanlarının da içinde bulunduğu bu projede sizlerde yer alabilirsiniz.
  • Başbakanlık Toplu Konut idaresi başkanlığı kontrolünde gerçekleştirecek olan güncel satış işlemlerinde başvuru süreleri önem arz etmektedir. Ankara’nın büyük rekreasyon içeriği olan konut projesinden sizlerde faydalanabilirsiniz. Ülkemizde büyük şehirlerde ki kalabalık nüfusun konut ihtiyaçlarını karşılamak üzere inşa edilen proje içinde mescit ve camide bulunmaktadır. 250 konutun satışı için gerekli olan organizasyon ve resmi işlemleri güncel takip etmeniz gerekmektedir.
  • Ankara Altındağ ilçesinde bulunan bu konutlar, 235 bin TL’den başlayan fiyatlar ile , , %25 peşinat, 108, 120 veya 96 ay vade seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. Konutların ödeme planlarında 98, 108 ve 120 ay vade seçeneklerinin olması avantajdır.
  • Satışa sunulan güncel Toki konutlarının 176 adet konutu 3+1, 16 adet inşa edilen konutu, 3+1 dubleks ve 58 adet olan konutu ise 4+1 planında inşa edildi. Kuzeykent projesinde 3+1 ve 4+1 iki katlı ev satışları tahribi rakamları aylık ödeme planları için www.toki.gov.tr sitesinden de bilgi alabilirsiniz.
  • Kuzeykent Ankara konutları peşinat ile 96 ay vade, peşinat ile 108 ay vade, %25 peşinat ile de 120 ay vade seçenekleri sunar. Kuzeykent Ankara açık artıma tarihi 6 Mart 2018 tarihi olmak ile birlikte Halk bankası ile ödeme çalışmaları yapılmaktadır.
  • Kuzeykent Ankara konutları brüt alanı, 163,8 metrekare olan projedir. Proje kapsamında olan blok tiplerinin her biri alıcısını memnun edecektir. Peşinat ve vade seçenekleri ile alıcısını memnun edecek satışı devam eden projede sizlerde yerinizi alabilirisiniz
  • Bilkent Toki salonunda yapılacak olan açık artıma dışında çok daha fazla bilgi içinde 0850 305 53 53 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz. 0850 305 53 53 iletişim numarası dışında, ayrıntılı bilgi için  www.kuzeykent.com.tr ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yapın