Aktifbank Bayram Kredisi Nasıl Alınır? Bayram Kredisi Faiz Oranları Nedir?

Bayram dönemi geldiğinde kişiler evleri için mobilya ihtiyaçlarını karşılamakta ya da tatil planları gerçekleştirmektedir. Hal böyle olunca bayram demek masraf demektir. Kişiler masraflarını karşılamak için bankaların bayram kredisi fırsatlarını gözden geçirmektedir. Bayram kredisi veren bankalar arasından ise en çok düşük faizli olanlar tercih edilmektedir. Aktifbank, bayram kredisi konusunda sıklıkla tercih edilen bankalar arasında büyük yer tutmaktadır. Aktifbank bayram kredisi kullanımı sağlamak isteyen müşteriler ise internet aracılığı ile başvuru yapabilecekleri gibi yine şubeleri de tercih edebilmektedir. Bayram döneminde seyahate çıkmak ya da daha farklı ihtiyaçlarını karşılamak isteyen kişiler ise Aktifbank’ı tercih ederek kredi kullanımlarını sağlayabilmektedir.

Aktifbank Bayram Kredisi Başvuru Süreci

Aktifbank bayram kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler için en hızlı kanal hiç kuşkusuz Aktifbank web sitesi olacaktır. Kişiler bu siteden gerekli bilgileri girerek başvuru işlemlerini başlatabilmektedir. Bunun için ise talep edilen tutar girilmekte ve ekranda bulunan sözleşmelere onay verilmektedir. Müşteriler bu işlemleri tamamladıktan sonra ise banka nezdinde değerlendirmeler sağlanmakta ve müşterilere olumlu ya da olumsuz dönüşler sağlanmaktadır. Elbette kredi sürecinin olumlu olabilmesi için kişilerin herhangi bir ödeme düzensizliğinin olmaması gerekmektedir. Bankalara olan borçlar, vergi borçları ya da trafik cezaları kredilerin olumsuz değerlendirilmesinde büyük bir rol oynamaktadır.

Aktifbank’tan bayram kredisi kullanımı gerçekleştirmek isteyen kişiler başvurularını şubelerden gerçekleştirdikleri takdirde sadece kimlik belgeleri ile başvuru yapabilmektedir. Şubelerden yapılacak olan başvurular hem daha detaylı hem de daha sağlıklı bir sonuç vermektedir.

Aktifbank Bayram Kredisi Faiz Oranları ve Vade Seçenekleri

Aktifbank bayram kredisi başvurusu konusunda kişiler faiz oranları ve vade seçeneklerini de değerlendirmeye almaktadır. Aktifbank, % 2.89 faiz oranı ile 48 aya kadar vadeli bir şekilde kredi imkanı sunmaktadır. Bu sayede kişiler hem internetten hem de şubelerden başvuru yaparak kullanımlarını gerçekleştirebilmektedir.

Aktifbank aracılığı ile kredi kullanımı sağlandığı noktada 250 TL dosya masrafı talep edilmektedir. Kişiler 30.000 TL tutarına kadar kredi kullanımı sağlayabildikleri gibi en az 3 ay vadeli olarak kullanım gerçekleştirebilmektedir.

Aktifbank gerekli gördüğü takdirde kişilerden ekstra belgeler de isteyebilmektedir. Tapu, kontrat, bordro ya da SGK dökümü gibi belgeler kredinin onay sürecini olumlu yönde etkileyen belgeler arasında bulunmaktadır.

Yorum yapın