Aktifbank 50 Bin Kredi Fırsatı Başvurusu

Kişiler belli dönemlerde nakit sıkıntısı çekmekte ve bu dönemlerde bankalara kredi başvuruları gerçekleştirmektedir. Bu nedenle de kişiler en güvenilir ve düşük faiz oranlı bankaları tercih etmektedir. Aktifbank ise gerek şubeleri gerek ise banka prosedürleri açısından en güvenilir bankalar arasında yer almaktadır. Aktifbank 50 Bin kredi fırsatı sayesinde kişiler istedikleri kredi seçeneklerini değerlendirebilmekte ve kredi kullanımı gerçekleştirebilmektedir. Aktifbank aracılığı ile müşteriler şubelerden ya da internetten kredi başvurularını çok hızlı bir şekilde sağlayabilmektedir. Kredi başvuru sonuçları ise kısa mesaj olarak banka tarafından kişilere gönderilmektedir.

Aktifbank 50 Bin Kredi Fırsatı Başvuru Süreci

Aktifbank 50 bin kredi fırsatından faydalanmak isteyen kişiler internet kanalından en hızlı şekilde başvuru işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Bu noktada yapılması gereken şey ise Aktifbank web sitesine giriş yapmak ve talep edilen tutarı girmektir. Müşteriler en fazla 50.000 TL kredi kullanımı gerçekleştirebilmekte ve bu rakamdan çok daha az bir tutar talebinde de bulunabilmektedir. Başvuru esnasında ekranda bulunan sözleşmeler doldurulmakta ve onay için bankaya gönderilmektedir. Tüm bu işlemler tamamlandıktan sonra ise banka tarafından kredinin olumlu ya da olumsuz sonuçlanacağına dair bilgi aktarımı sağlanmaktadır.

Müşteriler kısa mesaj yolu ile de başvuru yapabilecekleri gibi bankanın şubelerinden de başvuru süreçlerini tamamlayabilmektedir. TC kimlik numaralarının yazılı olduğu bir belge ile başvurular şubelerden kolaylıkla sağlanabilmektedir.

Aktifbank 50 Bin Kredi Fırsatı Faiz Oranları ve Vade Seçenekleri

Aktifbank 50 bin kredi fırsatı sayesinde kişiler oldukça uygun faiz oranlarından kredi kullanımı sağlayabilmektedir. Aktifbank’ın 50.000 TL için faiz oranı % 2,89’dur. 48 aya kadar vadeli olarak kullanılabilecek olan bu kredi sayesinde kişiler tüm nakit ihtiyaçlarını da karşılayabilmektedir.

Şubelerden başvuru sağlanırken müşterilerden ek belgeler talep edilebilmektedir. Bu belgeler ise maaş bordrosu, SGK dökümü, tapu ya da kira kontratı gibi belgelerdir. Bu belgeler ise gelirin yetersiz olduğu durumlarda talep edilmektedir.

İnternetten kredi başvurusu yapan kişiler ön onaydan geçmeyi başardıkları takdirde kolaylıkla kartlarına transferler gerçekleştirilmekte ve kişiler hızlı bir şekilde kredilerini kullanabilmektedir. Bu neden ile Aktifbank en çok tercih edilebilecek bankalar arasında yer almaktadır.

Yorum yapın