Akbank Taşıt Kredisi Vade Seçenekleri ve Faizleri

Araçlarını değiştirmek ya da yepyeni bir araç satın almak isteyen kişiler için banka kredileri her zaman kurtarıcı durumundadır. Özellikle araç kredisi kullanmak isteyen kişiler farklı bankalara başvuru yapmakta ve kendileri için en uygun olan kredileri tercih etmektedir. Akbank da taşıt kredisi konusunda avantaj sağlayan uygun faizli ve vade seçenekli kredi sunan bankalar arasında yer almaktadır. Akbank taşıt kredisi sayesinde kişiler kolaylıkla 0 km ya da 2. el araç satın alabilir ve uygun ödeme planları da kredilerinin geri ödemelerini rahatlıkla gerçekleştirebilirler. Müşteriler kendi aylık gelirlerine en uygun olan seçeneği değerlendirerek ödemelerini belli bir düzene de sokabilirler. Akbank aracılığı ile taşıt kredisi kullanmak isteyen kişilerin ise kimlikleri ile şubelere başvuru yapmaları yeterli olmaktadır.

Akbank Taşıt Kredisi Vade Seçenekleri ve Faiz Oranları

Akbank aracılığı ile taşıt kredisi kullanımı gerçekleştirmek isteyen kişileri uygun faiz oranları ve vade seçenekleri karşılamaktadır. Akbank taşıt kredisi ise AUDI, Chevrolet, Citroen ve Dacia marka araçlar için sunulmaktadır. Audi marka araçlar için faiz oranı % 1.83, Chevrolet marka araçlar için ise % 1.41 olarak belirlenmiştir. Citroen marka araçlar için faiz oranı % 1.41 iken Dacia marka araçlar için ise % 1.83’tür. Müşteriler bu faiz oranları ile 0 KM araçlar için kredi kullanımı gerçekleştirebilmektedir. Banka tarafından sunulan maksimum kredi tutarı ise 40.000 TL’dir.

Banka 2. el araçlar için de kredi kullanım şansı sunmaktadır. Audi, Chevrolet, Citroen ve Dacia marka araçlar için kredi seçeneği sunan Akbank’ta faiz oranları tüm 2. el araçlar için 48 ayda % 1.85 olarak belirlenmiştir. müşteriler aynı faiz oranı ile çok daha kısa vadelerle de kredi kullanımı sağlayabilmektedir.

Akbank Taşıt Kredisi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

Akbank taşıt kredisi kullanımı sağlamak isteyen kişiler sadece kimliklerini kullanarak herhangi bir Akbank şubesi aracılığı ile başvuru yapabilmektedir. Banka yetkilileri tarafından başvurular alınmakta ve sisteme girilmektedir. Ek belge olarak ise gelir belgesi, maaş bordrosu, 0 km araç proforma faturası, 2. el araç ruhsatı gibi belgeler talep edilmektedir. Müşteriler ise 0 km araçların % 70’lik rakamını kredi olarak çekebilirken 2. el araçların faturasında bulunan tutarın sadece % 50’sini kredi olarak kullanabilmektedir.

Yorum yapın