Akbank Konut Kredisi Kampanyası

Ev  sahibi olmak herkesin en büyük hayali olmak ile beraber parasal konuda kendi kendine yetebilecek durumda olan kişilerin sayısı parmakla sayılabilecek kadar azdır. Bu sebeple insanlar konut kredileri  aracılığı ile ev sahibi olmayı tercih etmektedir.  Bu aşamada ise devreye bankaların konut kredisi kampanyaları girmektedir. Bahsi geçmekte olan bu kampanyalar son derece büyük kolaylık ve avantajlar sunmaktadır.  Bu kampanyalar arasında en çok dikkat çeken ve adını en çok duyuran seçenek ise Akbank konut kredisi kampanyası olmakta ve pek çok kişi bu kampanyadan faydalanarak ev sahibi olmak istemektedir.

Eğer siz de Akbank konut kredisi kampanyası ile ev almak istiyorsanız bu konuda bilmeniz gereken her türlü detay aşağıda belirtildiği gibidir.

Akbank Konut Kredisi Hesaplama

Bahsi geçmekte olan Akbank, ihtiyaç kredisi ve diğer tüm krediler ile kredi almak isteyen kişilere son derece büyük avantajlar sunmaktadır. Ama şu anda devam etmekte olan konut kredisi kampanyası gerçekten içlerinde en çok dikkat çekenidir. Tüm bu koşullar yazımızın devamında belirtilse de siz de ödeme koşulları ile alakalı bilgi almak için Akbank konut kredisi hesaplama aracından faydalanabilirsiniz.

Akbank Kampanyalı Krediler

  1. Bu kampanyanın diğer adı Akbank sabit faizli kredi olmak ile beraber, faiz oranı % 1.31 olarak belirlenmiştir.
  2. Vade süresi tamamen sizin kararınız ile belirlenmekte olup üst limiti 120 ay yani 10 yıl olmaktadır.
  3. Bu kampanyaya başvurmak için gerekli olan evraklar ise şu şekildedir;
  • Nüfus cüzdanı,
  • İkametgah belgesi,
  • Son üç aya ait olan bir fatura ve
  • Gelirinizi gösteren belge
  • Adı geçen banka kimi zaman yalnızca nüfus cüzdanı ile başvuru kabul etse de kimi müşterilerden kefil, ipotek edilecek mal ya da daha başka koşullar da talep edebilmektedir.

Akbank Konut Kredisi Başvurusu

Eğer bahsi geçen bu kredi kampanyasından faydalanmak istiyorsanız başvuru yapacağınız pek çok kanal bulunmaktadır. Akbank şubeleri, mobil bankacılık uygulamaları ve Akbank internet şubesi bu başvuru kanallarındandır. Dilerseniz bu kampanya ya da daha başka kampanyalar hakkında bilgi almak için yedi gün yirmi dört saat hizmet veren Akbank müşteri hizmetleri numarası olan 444 25 25’ i arayabilirsiniz.

Yorum yapın