Ana sayfa / Kredi / Akbank Bayram Kredisi Nasıl alınır?

Akbank Bayram Kredisi Nasıl alınır?

Bayramlarda pek çok kişi farklı planlar yapmakta ve bu planlar için de belli ihtiyaçlar ile karşı karşıya kalmaktadır. Nakit ihtiyacı ise en çok karşılaşılan faktörler arasında yer almaktadır. Elbette bu noktada banka kredileri kişilerin imdadına yetişmektedir. Kişiler banka kredileri sayesinde pek çok bireysel ihtiyaçlarını da karşılayabilmektedir. Akbank ise en kolay kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. Akbank bayram kredisi aracılığı ile kişiler tüm eksiklerini giderebilirken aynı zamanda ihtiyaçlarını da en aza indirgeyebilmektedir.

Akbank aracılığı ile bayram kredisi kullanımı gerçekleştirmek isteyen kişiler şubelerin yanında mobil bankacılık ya da internet bankacılığını da kullanabilmektedir. Bu sayede kısa bir süre içinde başvuru işlemleri de gerçekleştirilebilmektedir.

Akbank Bayram Kredisi Başvuru İçin Gereken Evraklar

Akbank bayram kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler için belli evraklar gerekmektedir. Şubelerden başvuru yapacak olan kişilerin kimlik belgelerini ibraz ederek direkt olarak başvuru gerçekleştirmeleri mümkün olmaktadır. Bu kişilerden gerekli görüldüğü noktada ek belgeler de talep edilebilmektedir.

İnternet ya da mobil bankacılık aracılığı ile kredi başvurusu yapan kişilerden ise ekstra olarak herhangi bir belge istenmemektedir. Nedeni ise ön onaylı sistem aracılığı ile başvuru yapılması ve bu başvuru aşamasında kişilerin kredilerinin onaylanıp onaylanmayacağının net olarak ortaya konabilmesidir. Ön onaylı krediyi başarı ile alabilen kişiler sadece kimliklerini ibraz ederek banka şubeleri aracılığı ile kredilerini kullanabilmektedir.

Akbank Bayram Kredisi Faiz Oranları ve Vade Seçenekleri

Akbank bayram kredisi kullanımı gerçekleştirmek isteyenleri son derece uygun faiz oranları karşılamaktadır. % 1.85 faiz oranı ile kullanım gerçekleştirebilen müşteriler 100.000 TL tutarına kadar kredi kullanabilmektedir. Aynı zamanda 48 aya kadar vade seçenekleri de kullanıcıları memnun etmektedir. Müşteriler 48 ay yerine çok daha kısa vadeleri de seçebilmekte ve ödeme planlarını da bu vadelere göre gerçekleştirebilmektedir.

Bayram döneminde nakit ihtiyacını karşılamak isteyen kişiler için sigortalı ve sigortasız olmak üzere iki farklı kredi çeşidi bulunmaktadır. Sigortalı olan kredi seçeneğinde faiz oranı % 1.85 iken sigortasız olan kredi seçeneğinde ise faiz oranı % 1.99’dur. Müşteriler bu iki seçenekten birini değerlendirerek kredi kullanımı sağlayabilmektedir.

- Bir önceki yazımız olan TEB Taşıt Kredisi Faiz Oranları ve Kredi Şartları başlıklı makalemizde TEB Taşıt Kredisi Faiz Oranları ve TEB Taşıt Kredisi Kredi Şartları hakkında bilgiler verilmektedir.

BENZER YAZILAR

sigortasız kişilere kredi

Sigortasız Kişilere Kredi Sunan Bankalar

Yeni kanunlar gelse de ülkemizde sigortasız personel çalışmaya devam etmektedir. Sigortası bulunmayan kişiler kredi çekmek …


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir