Adana Seyhan Barış Mahallesi 1. Etap 2. Kısım Konut Satışları

Toki ile satışı yapılan konutlar ev alamayan birçok kişiye çözüm oluyor. Özellikle 2+1 konutların düşük ödeme ve uzun vade de satışa çıkarılıyor olması düşük gelirli kişilerin belki de hiç bir zaman alamayacakları evlerine sahip olmasını sağlayacak. Adana Seyhan’da halkın konut ihtiyacına cevap veren projenin satışları başladı. Adana Seyhan’da 1.Etap 2. kısım konut satışları başladı. Adana Seyhan’da 2+1 nitelikli olan 517 adet konut satışı yapılmaktadır. 3+1 niteliğinde ise, toplamda 14 adet konut satışı yapılmaktadır. Toplam da 531 adet ev satışı yapılacaktır.

Adana Seyhan Barış Mahallesi evlerinde toplamda 1202 konut projesi hedeflenmektedir. İçinde bulunduğumuz yıl 531 adet konut satışı gerçekleşecektir.  2 Ocak 2018 tarihinden itibaren başlayan yani yılın başından itibaren başlayan bir satıştır. Yeni yılda satışları başlayan Adana Seyhan 1. Etap 2. kısım konutlarının satış tarihi 30 Mart 2018 tarihinde son bulacaktır. 30 Mart 2018 tarihinden sonrasında ise başvuru kabul edilmemektedir.

Konut satışları ödeme işlemleri Türkiye Halk Bankası aracılığıyla gerçekleştirilecektir. Konutların satış işlemlerindeki detayları tamamlamak için ise Halk bankası Adana Barkal Şubesinde işlem yaptırmanız gerekiyor.  Temerküz işlemleri için 444 86 54 numarasından yardım alabilirsiniz. Türkiye Halk Bankası dışında bir banka ödemesi gerçekleşmez.

Adana Seyhan Barış Mahallesinde büyük bir arazi üzerinde konumlanan bu proje farklı bloklardan oluşmaktadır. Dairenin alan ve planlaması kullanışlıdır. Her geçen gün güzelleşen Seyhan ilçesinde konut ihtiyacına özel projeler sunuluyor. Toki ve Adana büyükşehir ortaklığı ile oluşturulan 1 Etap ikinci kısım konut satışları yoğun şekilde gerçekleştirilmektedir.

Toplu Konut İdaresi ve Adana Büyükşehir başkanlığınca hazırlanan 531adet konut satış süreçlerinde, kurasız başvuru yapılmaktadır. Her dairenin brüt ve net alan özellikleri ve ödeme bilgisi hakkında kapsamlı bilgileri internetten de güncel takip edebilirsiniz.

Adana Seyhan’da 1.Etap 2. kısım konut satışlarında şehit aileleri, harp ve vazife malulleri içinpeşin, 240 aya kadar vade uygulanmaktadır. Dul ve yetimler içinde konut satışlarında sabit indirimli taksit başlangıcı yapılabilir. İlgili konu hakkında çok daha fazlası için 444 86 54 numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

Adana Seyhan Barış mahallesindeki projede vatandaşların ihtiyaçlarına cevap verildi. Seyhan bölgesinde dikkat çeken en prestijli evlere sizlerde sahip olabilirsiniz. Seyhan en güzel mahallesinde olan konutların etrafında spor ve kültürel aktiviteleri gerçekleştireceğiniz imkânlarda sunulmaktadır. Ayrıca proje kapsamında ibadet yapmak içinde alanlar bulunacaktır.

Adana Seyhan’da çok tercih edilen projenin lokasyonu, teslim süreleri, fiyat ve daire tipleri hakkında kapsamlı bilgiler alabilirsiniz. Projeye ait olan iç ve dış mekân bilgilendirmesi, sosyal donatılar, projenin tanıtımı, dairenin vaziyet planları hakkında da bilgiler verilmektedir. Bölgenin arazi yapısına uygun konut üretimlerine devam ediyoruz. Bahsi geçen bölgede, arazi yapısı olarak konut yapımına çok uygun ve elverişlidir.

Seyhan’da satışa çıkartılan konutlar diğer projelerden çok daha kapsamlı olan projedir. Ülkemizin en büyük illerinden olan Adana’nın Seyhan nehrine bakan bölümün kuzeyinde konumlanan konutların bilinen sevilen bir bölgede olması son derece avantajdır. Adana Seyhan’da gayrimenkul sektöründe adından her daim söz ettirecek kalite sizleri bekliyor.

Adana’da kentsel dönüşümün gelişmesine yardımcı olan bu denli kaliteli konutlara sizlerde sahip olabilirsiniz. Satın almak istediğiniz konutta peşinat ile 108 ay vade şeklinde bir ödeme planına sahip olabilirsiniz.peşinat karşıladığınız takdirde ise sizlere 120 aya kadar vade seçeneği sunulmaktadır. Ayrıca %25 peşinat ödendiği taktirde ise, 144 aya kadar ödeme imkanı sağlanmaktadır.

Konutların vaziyet planları inşaat sektöründe dikkat çekici nitelikte hazırlanmaktadır. Satış fiyatları, konutların vaziyet planları ve çok daha fazla bilgi için www. www.toki.gov.tr sitesinden veya 0850 305 53 53 iletişim numarasından destek alabilirsiniz. Adana bölgesinde çok fazla dikkat çeken bu projede sizlerde yerinizi alabilirsiniz.

 

Yorum yapın