3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Şimdi alıp 3 ay sonra ödemeye başlayacağınız ve en uygun faiz oranları ile geri ödeme yapabileceğiniz kredilerin tamamını topladık. 2019 yılı kredi kampanyaları kapsamında yer alan 3 ay ertelemeli krediler ile rahat bir nefes alacak ve nakit ihtiyaçlarınızı gidermiş olacaksınız. Parayı şimdi kullanabilecek ve kredi taksitlerini 3 ay boyunca problem etmeyeceksiniz. 3 ay sonra ödemeye başlayacağınız kredilerde 36 ay vade ile ödeme imkanı bulacaksınız. Toplamda 39 ay vade ile geri ödeme yapabileceğiniz uygun faiz oranları içeren yeni yıl kampanyası kapsamında yer alan ihtiyaç kredileri için ING Bank, TEB, QNB Finansbank başlıca incelemeniz ve başvurmanız gereken bankalar arasında yerini aldı. 

<strong>ING Bank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi</strong>

ING Bank 15.000 TL tutarındaki kredi paketini 36 ay vade ve 3 ay erteleme imkanı ile duyurdu. Banka üzerinden sağlanacak olan tüm kredi işlemlerinde yeni yıla özel olarak 15.000 TL kredi tutarı 39 ay toplam vade ile verilmiş olacak. Şubeye gitmenizi gerektirmeyen bu kredi paketine ING Mobil veya ING İnternet şubesinden de başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. 

36 Ay vade ve 3 ay erteleme ile toplam vade: 39 ay
Toplam ihtiyaç kredisi tutarı: 15.000 TL
Zorunlu sigorta masrafı: 550 TL
Kredi tahsis ücreti: 75 TL
Aylık ödenmesi gereken tutar: 625 TL
Toplam maliyet ve geri ödeme tutarları: 22.500 TL

 

<strong>TEB 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi</strong>

TEB 3 ay sonra ödemeye başlayacağınız ihtiyaç kredisi paketi ile birlikte uygun faiz oranları da sunuyor. Toplam 36 ay vade genişliği sağlayan banka tarafından 3 ay da erteleme imkanı verildi. 36 + 3 ay şeklinde geri öderken zorlanmayacağınız ve aylık taksit tutarlarının bütçenize zora sokmayacağı bir ihtiyaç kredisi acil nakit ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. CepteTEB, TEB İnternet ve TEB şubeleri aracılığı ile 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredinizi talep edebilirsiniz. 

10.000 TL Kredi
Vade sayısı: 36 ay
Erteleme: 3 ay
Kredi tahsis ücreti: 52.50 TL
Zorunlu kredi hayat sigortası: 497.50 TL
Aylık taksit: 449 TL

<strong>QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi</strong>

QNB Finansbank gerek sosyal medyada gerek de TV dünyasında verdiği reklamlar ile yeni yılad 3 ay ertelemeli kredi sunmaya devam ediyor. Adından sıkça söz ettiren banka, 36 ay vade sınırını da ortadan kaldırıyor. Kişiyel özel vade seçenekleri düzenliyor ve 3 ay ertelemeyi tüm kullanıcıları için kaçınılmaz bir fırsat olarak sağlıyor. 50.000 TL standart bir kredi miktarı belirlemesinin yanı sıra daha üst limitteki ihtiyaç kredilerinde de 3 ay erteleme sağlıyor. 

Faiz oranları ve geri ödeme koşulları gizli tutuluyor. Çünkü Finansbank müşterisi olmak bu kredi türünden yararlanmak için büyük bir avantaj olarak sağlanıyor. Her müşteriye ayrı bir havuz oluşturan ve kredi notu ve risk raporu verilerini göz ardı etmeyen bankada faiz oranları ve kullanılabilecek kredi miktarı değişiklik gösteriyor. Kişiye özel olarak hesaplanan 3 ay ertemelei ihtiyaç kredisi için QNB Finansbank şubeleri ya da internet şubesine giriş yapabilir ve size özel faiz oranları ile kredinizi talep edebilirsiniz. 

Yorum yapın