2018’de Enpara’dan Düşük Masraflı Kredi

Enpara’dan Düşük Masraflı Kredi çekilir mi? Enpara’da birikimlerimi değerlendirebilir miyim? Enpara tanınıp kullanıldıkça insanlar bu soruların cevaplarını merak etmeye başladı. Öyle ya slogan şubeye gitmeden masrafsız bankacılık değil miydi? Bütün bankacılık hizmetlerinden faydalanmak için Enpara.com müşterisi olmak yeterlidir. Müşteri olduktan sonra kefilsiz, teminatsız ve masrafsız ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz.

Nasıl Enpara Müşterisi Olunur?

 • Öncelikle internet tarayıcınızı açıp, enpara.com adresine gidin. Sakın şube aramayın! Çünkü Enpara’da şube yok.
 • Sayfada doldurmanız gereken formları bir kaç dakikada doldurun.
 • Başvurunuz değerlendirildikten sonra SMS ve e-posta ile bilgilendirme mesajı alırsınız.
 • Başvuru yapıldıktan sonra 5 iş günü içinde, enpara.com yetkilileri ayağınıza gelerek bankacılık sözleşmesini imzalatır.

Enpara Nasıl Hesap açılır?

Enpara.com müşterisi olduğunuz zaman vadesiz TL hesabınız otomatik açılır. Bu hesap üzerinden hiç bir işlem ücreti ödemeden, bütün temel bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Enpara.com, teklif sunması halinde vadesiz TL hesabınıza Ekpara limiti de tanımlatır nakit eksik kaldığında ödeme işlemlerinizi devam ettirirsiniz.

enpara ihtiyaç kredisi
Enpara ihtiyaç kredi başvurusu

Nakit İhtiyacında Enpara’dan Kredi Çekilir mi?

Harcamalarınızda sıkıntıya düştüğünüzde, şubeye gitmeden internet üzerinden ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz. İhtiyaç kredisi için yaptığınız başvurunuz onaylandığında, şubeye gitmeden hiç bir belge imzalamadan, ihtiyaç duyduğunuz nakite kavuşursunuz. İsterseniz taksitlerinizi birer birer öder veya elinize toplu para geçtiğinde tümünü kapatıp faiz indirimi alırsınız.

Enpara.com İhtiyaç Kredisi Özellikler

 • Başvuru için belge, teminat veya kefil istenmez.
 • Enpara.com İhtiyaç Kredisi belirlenen vadelerde eşit taksitlerle ödenir.
 • Enpara.com İhtiyaç Kredisi’ne 48 ay vadeli, bin TL ile 50 bin TL arası nakit ihtiyaçlarında kullanabilirsiniz.
 • İhtiyaç kredisi için herhangi bir masraf yada ücret ödemezsiniz. Böylece toplam maliyet diğer banka kredilerinden daha düşük olur.
 • İhtiyaç kredisine enpara.com müşterisi olmayanlarda başvurabilir.
enpara ihtiyaç kredi başvurusu
Enpara ihtiyaç kredisi miktarı ne kadar?

Enpara İhtiyaç kredisi yıllık maliyet oranı ne kadar?

Kredinin yıllık maliyet oranı hesaplanırken, ihtiyaç kredisi için harcanan ücret, masraf, vergi, fon gibi masraflar hesaplanır. Bunun sonucu olarak kredinizin yıllık toplam maliyeti ortaya çıkar. Enpara.com İhtiyaç Kredisi için yıllık maliyet hesabında sadece faiz, fon ve vergi dikkate alınır. Komisyon, masraf veya ücret gibi harcamalar olmadığı için daha az kalem üzerinden hesap yapılır. Bu sebepten diğer banka kredileri ile karşılaştırdığınız zaman Enpara’dan Düşük Masraflı Kredi ve en az maliyetli kredi çekebilirsiniz.

Kimler Enpara.com İhtiyaç Kredisi’ne başvurabilir?

Enpara’dan Düşük Masraflı Kredi başvuruları, QNB Finansbank kredi şartları içinde bir çok aşamadan geçerek değerlendirilir. Bu değerlendirme sonucu olumlu çıkması halinde, herkes Enpara.com İhtiyaç Kredisi ‘nden faydalanabilir. İsteyen herkes enpara.com’dan kredi başvurusu yapabilir. Yaptığınız kredi başvurusunun olumlu sonuç alması için, bankalarda bulanan kredi kartı ve kredi borcunuzun maaşınıza oranı kabul edilebilir seviyede olmalıdır. Uygun bir meslekte, düzenli bir gelire sahip olmanız gerekmektedir. En son olarak ta önceki kredi veya kredi kart ödemelerinizde kötü sicilinizin olmaması gerekmektedir.

Enpara.com İhtiyaç Kredisi ödeme planımda değişiklik yapabilir miyim?

Bir sefer olmak kaydıyla çözüm merkezini arayıp, taksit sayılarında değişiklik yapabilirsiniz. Kredi faiz oranınız düştüğünde, güncel faiz oranlarıyla, hiç bir masraf ödemeden yapılandırma yapabilirsiniz. Buna bağlı olarak hayat sigortasında düzenleme yapılar. Prim farkı oluşursa, vadesiz TL hesabından alınır veya yatırılır.

Enpara.com İhtiyaç Kredisi taksitlerimi nasıl öderim?

Enpara.com İhtiyaç Kredisi  taksitlerinizi;

 • Enpara.com İnternet Şubesi’nden,
 • Çözüm Merkezi’nden,
 • QNB Finansbank ATM’lerinden,
 • Cep Şubesi’nden,
 • Vadesiz TL hesabınızda yeterli bakiye olduğunda, hesabınızdan otomatik ödeyebilirsiniz.

Enpara.com ile ilgili “Enpara nedir” yazımızda önemli konulara değinmiştik. Dilerseniz yazıyı tekrar okuyabilirsiniz.

Yorum yapın